• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

27. septembra 2013 
Ahoj Zuzka.
Ešte váham, že kedy mám ísť, či teraz v piatok, alebo až budúci týždeň. Zuzi, Ty si bola kedy? :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, ja som si povedala, ze pojdem az okolo toho 10 tt ale potom som volala mojej homeopatka a ta povedala, ze mam ist co najskor tak som bola okolo 6-7tt, kukol ma, objednal v tom 10tt, urobil sono, potvrdil srdiecko a dal knizku :slight_smile:
Ja som nechcela ist moc skoro, ze keby daco nahodou ale nakoniec som sla a myslim, ze som dobre urobila
Hned ma potom poslal na hematologiu kvoli tej zrazanlivosti, tusim aj ty to mas, nie?
22. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som teda volala Dr. a setrička mi povedala, že najlepšie bude, keď prídem na budúci týždeň. To už budem 6 tt. :dizzy_face: :zipper_mouth: Tak ma objednala na pondelok. Neviem, či pôjdem na hematológiu, pretože ja som presne MTHFR a nejaké číslo a keď som to hovorila Dr., teda ukazovala som mu ten papier z genetiky, tak povedal, že to je ok. Že to je teraz každá druhá žena a horšie by bolo, keby som bola Homozygot. Však mu to potom v pondelok pripomeniem a uvidím, čo na to povie.
Ináč sa mi podarilo cez leto pracne schudnúť 5 kg a tak sa mi zdá, že som sa teraz rozjedla a všetko už mám späť. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jem také dobrotky, že chleba so slaninou, bravčovú tlačenku, cesnakovú pomazánku s tatárskou omáčkou. :grinning: To píšem len tak, samozrejme som šťastná, že je to tak ako to je a za nič by som nemenila. :slight_smile:
22. sep 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka, to uz mas jedno aj tak aj tak priberies :grinning: .kedy si mas dopriat ak nie ako tehulka :wink:
22. sep 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, tak pondelok je tu za chvíľu :dizzy_face: Len si to pekne užívaj a dopraj si, čo ti srdce ráči...chudnúť budeme potom Ja už mám plus 14 kíl :sweat_smile:
Aj ja som len heterozygot ale našťastie som chodila pravidelne na kontroli k hematologičke a od dajakého 29tt si predsalen pichám fraxík... pre istotu! som za to doktorom vďačná :pensive:
22. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej, Kacenka, to je uzasna sprava, velmi sa tesim a drzim palceky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lenka, mnaaam, ta torta vyzera neskutocne krasne, ja by som ju isto nerozkrajala ale odlozila :grinning:

A s priberanim sa konecne mozem pochvalit aj ja, pekne ukazkovo - 0,5 kg za tyzden, ale az od konca 3. mesiaca, dovtedy to bolo rapidne chudnutie. Tak mam konecne naspat svoju povodnu vahu :wink:
22. sep 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim zacat Kacenkou a gratulujemm,,,,,,,to je neuveritelne uzasna sprava, to sa tak dobre citalo,

Okremtoho som sa dozvedela plnop novych onfo napr o kyseline listovej atd,,,,,

Lucik Zuzik Lenik, hladkajte bruska a krasne priberajte,

Ja uz mam termin Ketka na november tak snad sa coskoro pridam k vam

Zdravim Garny a aj novu clenku nasho spolku a Kacenka posli nam trosku tehu vyrusikov
22. sep 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Lucka, ako sa ti dari? Super, ze priberate :wink:
Rikuska, drzim palce :slight_smile: November bude vas stastny mesiac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojt babulk, nechcem aby sme boli nba tretej strane,

ako sa vam dari, tehulky???stkraslite nam den a poslite nam tehu vyrusiky :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky "šťastných brušiek" :slight_smile: , všetky pozdravujem, nestíham bohužial písať, ale čítam si vás a držím všetkým palčoke :slight_smile:
23. sep 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Mne to teraz táááááák pomaličky ubieha. K Dr. idem prvýktrát až v pondelok poobede, tak už sa nemôžem dočkať. Stále som doma na PN a mám veľmi silnú nádchu, moc sa to však nelepší. :unamused: Nemáte nejaký osvedčený recept? :slight_smile:
23. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kacenka, mojho muza oblubeny recept...naše baby to volali , že fujtajbl :grinning: , do prevareneho mlieka sa vyzmyka zo 2,alebo 3 stuciky cesnaku, a dost medu do toho, a vypit, malo by to zabrat ak skorej nebudes blinkat :dizzy_face:
23. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusis chodit ani na krv, tvoj imunitny system razne ukazuje, ze v tebe sa udomacnuje maly cloviecik :wink:
23. sep 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka, takyna ma pravdu, tento fujtajbl, zabera a potom vymackany med s citronom,
23. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmmmm, Takynka ďakujem, len miečko roky rokúce nepijem. :sweat_smile: Drží ma to už od piatka, poriadne nič necítim, takúto silnú nádchu som ešte nemala. Akoby som to mala všetko usadené v každej dutine v hlave. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Či to nie je aj dáka alergia, lebo keď som bola u Dr., tak mi povedala, že mám veľmi zväčšené mandle a sliznicu a predpísala mi Didtiaden ... :rolling_eyes: Vravela, že ten ako tehu môžem, no nezdá sa mi to a radšej ho neužívam. Proste ja sa necítim tak klasicky chorá, že horúčka, migréna, bolesti svalov a pod. Len tie dutiny ma držia.
23. sep 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rikuška aj medík s citrónom mi chutí a papám, no na to čo mám nepomáha. Ved sa ma aj Dr. pýtala, či nie som alergická, že mám sliznicu, či ako sa to v hrdle volá až modrú, no ja fakt neviem, že by som bola na niečo alergická. Ibaže by to bola alergia na svokru, lebo tá ma pravidelne vytáča. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka myslis?a s coho by mohla byt ta alergia? ako senna nadcha?, inak to mliecko nemusi byt horuce staci len teple, tak to ma mrzi , ze sa takto trapis :frowning2: , boze prajem ti skore uzdravenie, Rikus ahojky :slight_smile:
23. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na svokri sme viacere obcas :grinning: :slight_smile: :wink: , teraz su inak dost zakerne chripky...aj vyrozy kadejake, muz prave prisiel ties s nejakou chripkou :zipper_mouth: asi bude spat v obyvacke :wink:
23. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka,
a nemas to nahodou chytene dutiny?
Ja skoro pokazde ako mam nadchu chytim aj dutiny, ked som bola tehotna, tak som ich mala 2x behom 3 mesiacoch, ale nakoniec sme to zvladli bez antibiotik.
SKus nejake homeopatika, poradia ti v lekarni a potom nahrievanie, preplachy solnym roztokom, natieranie svedskymi kvapkami a potenie potenie...
23. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka babenky za pomoc. Cením si to. :slight_smile: Ma to hnevá, že som takto chorá. Teraz je všetko také dôležité ... pomaličky sa vytvárajú všetky dôležité orgány bábátka. :frowning2: :cry:
A ešte aj do roboty - do školy som nastúpila teraz v septembri a už som PN. No, ale čo už. Nezodpovední rodičia posielajú deti choré do školy a v tej triede s 25 žiakmi to potom aj tak vypadá. A zrovna, keď sú pri mne pri katedre ako na potvoru na mňa kde kto kýchne a zakašle. :rolling_eyes:
Uvidím, čo mi Dr. povie v pondelok.
23. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka,
Ja mavam tiez casto chytene dutiny, pomaha mi priznicny zabal, je to nejaka vietnamska mast natreta na uzliny a vlhky uterach na to -teda na krk a zabalit igelitom to sa musi sparit a fakt to mam aj celuz noc, krasne sustim a rano som lepsie, vzdy

Takynka a diapozotiv aj ja vas zdravim
23. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Virusiky pre vsetky :dizzy_face:
24. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacenka , ja som prve 4 mesiace , len kaslala a soplila.vsetko je ako ma byt.neboj bude dobre.bioparox mozes urcite.len nie salviu a preparaty z nej.ani cukriky.ja som zas mala podrazdenu sliznicu od cistiacich prostriedkov.dokonca mi dali aj dithiaden.vraj moze.
24. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra omylom som poslala.ze dithiaden je mensie zlo ako toto.
24. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem Leni za povzbudenie. :slight_smile: Hádam si s tým moje telo rýchlo poradí a čoskoro budem fit.
24. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka, aj ja som brala bioparox, nema zioadny vplyv, a fakt zevraj salvia je nebezpecna
dufam, ze si uz podstatne lepsie, d

drzte sa babulky
24. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím babenky,
som tu len na skok.

Kacenka vela stastia,radostna spravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja som tak trosku smutna,mrcha dorazila...
Ale nevzdavame sa :wink:

Majte sa krasne :slight_smile:
25. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile: , tak u mňa to vyzerá tak, že začínam konečne stimulku :wink: , sa teším :grinning:
25. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rikuška, bioparox mám a aj ho používam, ale iba to, nič viac. :slight_smile:
Ináč mi tá nádcha vôbec nepovoľuje, už začínam byť z toho trochu nervózna. A ráno ma zasa trochu pobolievalo hrdlo. A k tomu mi ešte včera volali zo školy, že v utorok je rodičovské a bolo by teda vhodné, keby som sa ho zúčastnila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Keď teraz chce mať každý rodič zo svojho dieťaťa génia. :rolling_eyes: Som im prvýkrát triedna, tak som zvedavá, čo bude. Ach dievčatá, keby som bola vedela, že budem tehu, tak vôbec nenastúpim. A možno mi pomohlo práve to, že som bola v takom chaose, že som sa na to zabudla akosi sústrediť. :sweat_smile:
25. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacenka máš to perné, ale určite ten chaos ti bol na dačo veru dobrý, prajem ti skoré uzdravenie :dizzy_face:

Garnelia ahoj :slight_smile:
25. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok