Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

staza
14. nov 2009

Ahojte.
Rikuska,ja som pri ketku začala pichať fragmin ked som začínala s estrofemom mne tak povedala hematologička lebo vraj hormony zahusťujú krv.Držím palce.

Pozdravujem všetky tehuľky,snažilky u mňa nič nové ale vás čítam. 😉

rikuska21
14. nov 2009

dakujem Staza, vecer si uz pichnem, pa a dik

zuzka88
14. nov 2009

Ahojte,
tak uz to mame iste, ak nevylezie krpec sam, tak v stredu sa ide na vyvoalvacku pripadne sekciu 😵

Posielam teda este virusiky, kym sa da, TFUJ-TFUJ-TFUJ 🙂

lenka_66
14. nov 2009

zuzka, myslim na vas 😉 .
tak ale ty vies krasne plut 😉

rikuska21
15. nov 2009

Babubulky chccem sa opytat, ci ste niektora brala Estrofem pred ketkom. Je mi z neho strasne zle.
Tocenie a abolesti hlavy, no hruza a ako dlho trva proces pred Ketkom???

prosim o info

staza
15. nov 2009

Rikuška,to sú vedľajšie účinky estrofemu aj ja som to zo začiatku mala ale potom asi telo si na to zvyklo a bolo dobre.Ja som brala estrofem od 3dc ket zvykne byť okolo 17dc u koho ako a berie sa až do potvrdenia srdiečka čiže asi do 7-8 tt.Ked je hcg negatívne tak samozrejme sa vysadzuje.Skús sa spýtať dokyho či by ti nemohol vymeniť estrofem na estrimax.Je to to isté ale možno ti bude lepšie a nebudeš mať tie vedľajšie účinky.

rikuska21
15. nov 2009

Dakujem ti pekne Staza, velmi si mi pomohla, nejako sa s tym popasujem a ak to neprejde pojdem vymenit liek,a podarilo sa to vam, iba sa pytam 😉

takyna
15. nov 2009

Ahojte babulky 🙂
Rikuska popri liekoch, skus cervene vinko , 😉 drzim place 🙂

pozdravujem všetky zajtra sa ozvem 😵 😵 😵 😵

rikuska21
15. nov 2009

taky, dnes som bola kupit lebo zajtra robim diviaka a nebudem len jest alle aj pit, no zle mi je riadne tak nech sa mi netoci hlava len od liekov ale aj od vinka

dadisek
18. nov 2009

Ahojky holky, tak dneska mi volala genetička a já i přítel máme genetiku v pořádku. Je to super zpráva. Jen jsem smutná z toho, že nikdo neví proč malá umřela. Podle všeho byla úplně zdravá.

skippy7
18. nov 2009

Dadisek, to su niekedy take nevysvetlitelne veci,a niekedy je to lepšie ako ked je to nejaka vada, ktora by sa mohla zopakovat...musiš verit, že už sa to znova nestane! aj ja snažim tomu verit, aj ked ten strach tam bude...
držim palce 🙂 ...paa

vadelka
19. nov 2009

Dadisek,je to naozaj dobre,že ste obaja geneticky v poriadku.To sú asi také veci medzi nebom a zemou ktoré sa mi nedozvieme.My s manželom sme tiež boli na tej genetike a tiež sme obaja v poriadku,takže ani ja si neviem vysvetiť,prečo sa to vlastne stalo.Asi to tak malo byť ☹ Držím palce 😉
Dnes akosi nemôžem spať,chytila ma depka ☹ ☹ ☹

staza
19. nov 2009

Ahojte.My sme tiež v poriadku geneticky s manželom takže nám povedali,že to bolo náhodné a že sa to stáva.Lenže je to ťažké prijať no musíme sa s tým zmieriť a veriť,že sa to už nebude opakovať.

Taky,ako?

Rikuska,je to lepšie s tým estrofemom?

Dadisek,Vadelka,Skippy držím vám palce aby to zlé obdobie už bolo za nami a nech už vystrieda len radosť.

Ostatné snažilky,tehuľky pozdravujem 🙂

takyna
19. nov 2009

Ahojte babulky 🙂 my ste tiež s manželom našťastie geneticky v poriadku a infekcia nás neobišla 😖 , treba len ísť asi ďalej, veď život je taký krátky...
ja som včera trošku zgrcla večer, čakám na srdiečko na budúci piatok mám kontrolu, tak sa bojkám, ale čo má byť sa stane tak je to bohužial zariadené...
Vadeka aj ja som bola včera v takom čase v depke... 😖 , to robí tá jeseň...
nech je už jar 🙂

ozvite sa tehule či ste v poriadku 🙂

pozdravujem všetučky, myslím na vás...prerábame bytík tak nejako nestíham nič 😵

vadelka
19. nov 2009

Taky máš pravdu,život je krátky...Tá jeseň je naozaj hrozná,už mám tej depky plné zuby,ale akosi to nejde inak ☹ Dúfam,že ste obaja v poriadku a srdiečko bude biť ako zvon 😉
Majte sa pekne babenky 🙂

rikuska21
20. nov 2009

Taky srdiecko urcite bude pocut ako ma

Stazka, je mi este horsie ako bolo, uz aj vraciam z toho Estrofemu, no katastrofa, v pondelok idem na sono po 10 dnoch, snad to bude coskoro, lebo ma porazi,

velmi na vas myslim aj na tehulky aj na netehulky, pa

lucia_b
20. nov 2009

Ahojte dievcata, dlhsie som sa neozvala, lebo sa mi to zacalo komplikovat a teraz vam pisem z nemocnice. No nakoniec tu nie som pre skrateny krcok, ten sa stale drzi na tych 2 cm, len sa nam zhorsili prietoky a ja takmer vobec necitim pohyby 😢 😢 😢
Strasne sa bojim, mam naordinovany monitor 3xdenne a uz nam aj zacali pichat hormony na dozretie plucok, keby museli okamzite zasiahnut.
Este som si vas nestihla precitat, tak neiem, ci mate spravy o nasej Zuzke. Pisala som si s nou, s malickym Luborkom su obaja v poriadku, narodil sa sekciou v pondelok 🙂 A je kraaaaaasnucky.
Vsetky vas pozdravujem, ak bude vsetko v poriadku, tak si vas docitam a budem vam pisat, ako sa mame. Vsetky vas pozdravujem a prajem stastne bruska 😉

rikuska21
20. nov 2009

Lucinka, moja, prosim bud statocna a vydrz, aby ste to vsetko dotiahli do stastneho konca, myslim na vas a posielam pozitivnu energiu, 🙂
budete v poriadku a budete spolu strasne stastnucki, posielam pusinky

lenka_66
20. nov 2009

jeeeeeeeeeeej zuzka vela zdravicka, mliecka ... 😵 😵 😵

rikuska21
20. nov 2009

Zuzik aj ja sa pridavam, nech je bubusko zdravucke a ty stastna maminka

lenka_66
21. nov 2009

baby , ja sa tak tesim dalsiemu miminu 😵 ako male decko.

lucka , viem ze tvoji maly anjelickovia daju pozor na surodenca a vsetko bude ok 😵 .a ako som uz v IP aj ked TP je daleko tak je tu vysoka sanca zdraveho babenka 🙂 .jasne kazdy den je len a len +.drz sa a uzivaj monitor 3xdenne.urcite taku hodinu po jednom uz cakas kedy pojdes na dalsi monitor.a budes pocuvat koniky ako cvalaju 😉

no a som zvedava ktora sa nakazila od zuzky a pod stromcekom uz budu iste //

scotland
21. nov 2009

Ahojte vsetci. Prave som sa prihlasila na tuto stranku a prestne neviem ako to tu vsetko funguje. Uz dlhsiu dobu zabludim obcas na forum snazilky, ale az teraz som sa odhodlala zaregistrovat a napisat.
Na zaciatok by sa asi patrilo napisat nieco o sebe. Uz niekolko rokov zijem v Skotsku s partnerom. Zatial sa o dieta nesnazime, ale mam strach o buducnost - teda co sa tyka zalozenia si rodiny.
Lekari mi dg. antifosfolipidovy syndrom a vraj nemam SLE. Napriek tomu mam niekolko priznakov SLE. Potrebovala by som zistit kontakt na sukromneho lekara ktory by mi urobil testy. Jednoducho nemam velmi dobry pocit z miestnych lekarov, takze by som rada skontaktovala niekoho zo Slovenska.
Dakujem za vsetky vase rady.

dadisek
21. nov 2009

Zuzi moc gratuluju k miminku!!!!

lucia_b neboj dobře to dopadne, mají tě pod kontrolou a určitě si tě ohlídají. Budu držet pěsti.

rikuska21
21. nov 2009

Scotland rada by som ti pomohla, ale ani zdaleka netusim co je to SLE, skoda

scotland
22. nov 2009

Ahojte, tym SLE som myslela systemovy lupus erytematozus. Viem, ze testy sa daju urobit v Piestanoch v Narodnom ustave reumatickych chorob, ale tam sa da dostat len na odporucanie praktickeho lekara. No a ja toho lekara na Slovensku nemam. Takze zhanam lekara ktory by mi mohol urobit tieto testy za priamu platbu.
Inak som rada, ze takato stranka existuje. Je az neuveritelne ako si tu pomahate a podporujete sa.
Klobuk dolu pred vami ...
Za pomoc dakujem.

vadelka
22. nov 2009

www.printo.it/pediatric-rheumatology/.../2.htm -
primar.sme.sk/.../systemovy-lupus-erythematosus-sle.html

Ahoj Scotland,dala som to do googlu a niečo som našla,tak si to skús prečítať,tie dve odkazy vyššie sú o tom,sú tam príznaky a dá sa povedať,všetko o tejto chorobe.Kedy Ti to zistili?Musíš si do dať urobiť na Slovensku?

vadelka
22. nov 2009

primar.sme.sk/.../systemovy-lupus-erythematosus-sle.html
-www.zdravie.sk/.../Systemovy-lupus-erythematos...

vadelka
22. nov 2009

asi to nejde,ale skús sa pozrieť na tieto stránky,určite tam nájdeš odpoveď 😉

scotland
22. nov 2009

Ja o tom lupuse mam informacie, ale potrebujem zohnat lekara na Slovensku. Robili mi testy tu v U.K. - potvrdil sa antifosfolipidovy syndrom a vraj vysledky na lupus boli negativne. Pravdupovediac tomu velmi neverim pretoze priznaky su skor ako lupus. Takze preto zhanam lekara doma na Slovensku.

Nemam totiz velmi dobre skusenosti zo zdravotnictvom v UK. Naposledy ma poslali domov z nemocnice s trombozou v nohe - a musela som dost bojovat o sono vysetrenie. Nakoniec to bola tromboza ako vysita ...

Takze ja uznavam skor slovenske zdravotnictvo ...

takyna
22. nov 2009

Ahojte babulky, konečne som na nete a čo nečítam 🙂

Zuzka gratulujem k Luborkovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a teším sa na prvé fotečky 😵 😵 😵

Lucík ☹ , vydrž nám ešte aspoň pár týždnou, moc na vás myslím, modlím sa a držím palce silno , nech ste obaja v poriadku, posielam pozitívnu energiu 😵

pozdravujem vás všetučky , dnes som tu na skok ale zajtra napíšem.....držte sa ..pá 😵