Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

takyna
11. dec 2009

Rikusík gratulírujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

staza
11. dec 2009

Ahojte dievčatá.

Čo to čítam rikuska?si na veľmi dobrej ceste a tichúčko gratulujem. 😵
Ja ivf-ko až vo februári podstúpim dúfam.

Ako tehuľky?
Kacenka,tak ty raz nemocnica raz doma?ale dobre,že sa ti nepotvrdil ten slepák len oddychuj ale ani to ležanie nie je veľmi dobré lebo potom sú problémy s chrbticou a ako píšeš máš bolesti hlavy tak to určite je od toho ležania predsa ten pohyb nemáš.Mňa do dnes trápi driek,kostrč čo som ležala desať týždňov bez pohybu. 😖

Všetky vás pozdravujem.

garnelia
11. dec 2009

Babulky ahojte!

Rikuska sa tesím s tebou tísko,tak velmi som ti vytuzené // priala! 😵 😵 😵 Drzím palceky na stvrtok!

Takynka citam vas pravidelne,len nemam cim prispiet.Ziadne pozitivne spravy zatial nemam,dokonca aj manzel musel na infuzky kvoli chrbtici,takze si viete predstavit to nase snazilkovanie... ☹ no mam radost z vasich uspechov a dufam,ze sa raz aj ja dockam.

Majte sa mi krasne! 😉

skippy7
12. dec 2009

Ahojte,
tešim sa, že tehulky pribudaju 🙂 , gratulujem Rikuška

U mna nič nove,tento mesiac-sa vyslovene nesnažime,ale ani nebranime tomu....ale v januari by sme chceli už na tom naozaj zapracovat 😉

Tak verim,že sa čoskoro všetky dočkame...Garnelka,Stazka, Kalja,Manee...a ostatne, držim palce...a pozdravujem aj všetky tehulky 😵

rikuska21
12. dec 2009

Babulky, trosku spinim, ale naozaj len trosku , ale mam aspon po vianocnom nakupe, bola som dnes 1 a posledny krat nakupovat, neznasam to, . tento rok som este ani vyzdobu neurobila a ani adventny veniec, je mi hanba, a to nehovorim o bordeli aky mame doma, ale ked ja len teraz citamknihy o babatku atak, 😵 😵 , nie je to lepsie,,,,?co vy na to 😉

skippy7
12. dec 2009

Rikuška, pridavam sa, ja som ešte nekupila žiadne darčeky, tiež mame bordel(prerabame byt 3.rok!!!), čiže vyzdoba sa tu ani neda urobit 😖 , ani upečene nič nemam....no a čo. Hlavne,bud v klude, žiadny stres, aby sa fazulka mala dobre 😵 ...čo tam po vianočnom zhone....mimi je doležitejšie 🙂

rikuska21
12. dec 2009

presne tak Skippy, vianoce pridu aj bez umytych okien aj zez kolacov, nieco kupime a hotovo

kacenka24
12. dec 2009

Babky, aj my máme doma bordel, keďže ja už tretí mesiac iba ležím a manželík urobí z domácich prác, len naloženie a vyloženie riadu do umývačky. 😅 Okná mi umyla mama, takže aspoň tie sú naporiadoku. 🙂 A pečenie tento rok vôbec nehrozí, ale pokojne sa všetkého vzdáme, lebo ten výsledok toho všetkého stojí za to 😵 😵 😵

Rikus, ak trošičku špiníš, tak je to dobré znamenie, že sa maličké zahniezďujú. 🙂

Dievčatá, chcela by som sa Vás spýtať, či je normálne, že v 17 tt. ma ešte pobolieva podbruško ako pri menzese. Je to taká bolesť, že chvíľu zabolí a potom prestane a potom zasa bolí. Ja si to totiž z prvého tehu vôbec nepamätám, že dokedy ma to držalo. 😝 😕 A keďže prvý som mala CS, tak ma tá jazva ako sa bruško naťahuje svrbí, ale kúpila som si na to detský olejček.

lenka_66
12. dec 2009

kacenka ,rikuska 😀 ja teraz upratujem po roku.tiez som ako // mala ine priority.drahy robil najnutnejsie.a preizili sme to.aj ked uz som chytala nerv ze potarvinova skrina a take blbosti.normalne teraz je pre mna upratovanie relax 😀
takze kludne udrzujte poriadok na oko 😉

lucka k tvojim meninam ti prajem len aby sa ti tvoje sny a tuzby splnili.nic viac a nic menej 😵

no vlastne vsetkym to prajem

rikuska21
12. dec 2009

dnes mi jedna kamoska povedala ze niektore zeny vzdy v obdobi menzesu mali pobolievanie brucha pocas mesiaca , kedy kolvek, celych 9 mesiacov, pracuje na zenskom oddeleni, tak by mala nieco vediet , tak je to snad oka, Kati , ale ani ja som si neni ista s tym spinenim mojim

Lenik, ako sa ma Drobec??? ste zdravi???

lenka_66
13. dec 2009

dobre ranko
uz mame 1 zub a dalsi sa tlaci.kedze marek hryzatka total ignoruje tak zuzla moj palec.

rikuska21
13. dec 2009

Jej , ja si pamätam na prvy zubok mojho malinkeho, celkom dobre to znasal, par dni teplotka, a zuzlal si stale svoju pesticku 😉

dadisek
13. dec 2009

Ahojky holky, tak mám za sebou první kontrolu i svatbu. Na kontrole mi bylo řečeno, že je to úplný začátek, tak 4. týden i když podle MS jsem měla být 6. týden. No uvidíme příště to jdu 5.1. A svatbička byla úžasná, oba jsme si to užili akorát mi přšli, že to strašně rychle uteklo.

skippy7
13. dec 2009

Ahoj Dadisek,
gratulujem v svadbe ,aj k miminku!!!! 😵 😵 😵

kalja
14. dec 2009

Milá Rikuska, tichúčko sa teším a držím palčeky naďalej.
Dadisek, gratulujem k svadbičke a k bábu.
Chcela by som sa Vás opýtať, či niektorá nemá skúsenosti s ovulačnými testami. Viem, že tu taká téma je alebo bola, ale mňa zaujíma, či niečo o tom neviete. Tento mesiac som si povedala, že to vyskúšam takto, s ovulačnými testami. A asi štvrtý deň mám slabé dve čiarky. Na obale píše, že tie čiarky musia byť rovnako hrubé, a podľa výpočtov by som ovuláciu mala mať už dávno. Tak ja teraz neviem, či ešte nejakým sposobom dojde, alebo to je maximum, čo možem dosiahnuť v rámci ovulácie. Bozkávam.

skippy7
14. dec 2009

Kalja, ja som ti tiež parkrat robila ovu testy a vždy ta druha čiarka bola slabšia,čo pišu,že je negativny vysledok, včera som napr.mala pocit,že mam ovulku,aj podla teploty aj podla hlienu a na teste iba jedna čiarka-ani naaaznak druhej, tak tomu nerozumiem. Ale kamoška mi hovorila,že treba testovat tak poobede po 12h a potom k večeru....2x denne, lebo ovulka trva 12-24h,tak aby si to neprepasla....to je všetko čo viem 🙂

lenka_66
14. dec 2009

dadidek, len tak tisko gratulujem, mate nadherny vianocny darcek 😉 .ja som minule vianoce drahemu zabalila //knizku a foto malej fazulky 😵

kalja
15. dec 2009

Skippy, ďakujem za info, si zlatá. Pekný deň Vám všetkým prajem. Bozkávam.

staza
15. dec 2009

Ahojte.

Dadisek,gratulujem a prajem len to najlepšie 😵

Všetky tehuľky,snažilky pozdravujem.

dadisek
15. dec 2009

Holky moc děkuju za gratulace, jste zlatíčka

rikuska21
15. dec 2009

Dadi, gratulujem k babusku a svadbicke 😀

kalja, vdaka 😵

leni maminka , mas sa dibre ???

kacenka24
16. dec 2009

Dadi, aj ja ja gratulujem ku svadbičke a tehuľkovaniu. 😵 😵 😵 My sme tiež mali svadbu úúúplne poslednú novembrovú sobotu, ale pred piatimi rokmi. 😅 🙂

Dnes som si do Tehu knižky vybavila zubára, tak sa vytešujem. Ráno som tam prišla hádam 15 v poradí, no vypučila som bruško, čo to dalo a vybavila som sa hneď. 😀 😎 U všeobecnej Dr. som bola minulý týždeň zahlásiť sa, že som tehu, kvôli tomu prasačiemu vírusu, tak už mám hádam tento rok od doktorov pokoj.

Kalja, ak teda môžem napíšem Ti s tými ovu testami svoje poznatky. Ja som si tiež podľa PM počítala na všelijakých možných kalkulačkách na nete plodné dni. Ovu testy som nemala nikdy pozitívne, síce tam bola aj druhá čiarka, ale tá nikdy nebola silnejšia ako tá kontrolná. 😝 Potom som prešla na meranie BT a zistila som, že ja vôbec nemám ovuláciu 4 mesiace za sebou. 😖 Múdre články uvádzajú, že zdravá žena má do roka cca dva anovulačné cykly. Potom som šla k Dr. a ten všetko skontroloval, bola som ok a dal mi lieky na vyvolanie ovu. No a zadarilo sa nám hneď na prvý šup. 🙂 🙂 🙂

takyna
16. dec 2009

Ahojte babulky 🙂

Dadi gratulírujem s babulke a svadbičke tiež 🙂

Chcem sa opýtať dali by ste sa zaočkovať proti novej chrípke v tehu????

rikuska21
16. dec 2009

Ahojt babulky,
taky, ja by som sa nedala zaockovat, ani keby som nebola alebo bola tehu,ale to je iba moj postoj

Kati este stale musis lezat????ň

Mam zle spravy, dnes som zacala velmi spinit a poslai ma domov, ze te to pravdepodobne zacinajuci potrat a je to len na prirode,tak lezim a ano z postele nevyjdem, Chcem sa pytat, amli ste niektora z vas a aj napriek tomu sa to podarilo a nezacali st uplne krvacat???? 😔

takyna
16. dec 2009

Rikus ja som spinit zacala pri malom , dokonca som zacala krvacat, velmi ako z brava, ked to tak hnusne musim napisat, dlho som krvacala, nakoniec ma hospitalizovali do nemocnice, nasli mi hematom a cystu, ked sa odplavili bolo uz pokoj, maly sa udrzal v 1 trimesti...
este to nemusi byt ani u teba hned potrat, skus lezkat , citrony ja som do seba ládovala, ascorutin, drzim moc palce

rikuska21
16. dec 2009

Ason nejaka utecha, Taky ty ma vzdy podrzis, idem si odstavit citrony, teda pockam na manzela, a buem pit, a pit, dnes som videla na sone moju 6 mm mysku a hrozne o nu nechcem prist , konecne po 6 tich rokoch, vdaka 😔 😉

takyna
16. dec 2009

Rikuska neprides, len pozitivne 🙂 a citroniky, odychuj , drzim palčiská za dvoch 😉 🙂

kacenka24
16. dec 2009

Rikus, ja som tiež na začiatku špinila a poriadne. Bola som v nemocke a bol z toho hematóm. Potom som začala krvácať, ale poriadne, že ráno som sa zobudila úplne zakrvavená jasnou červenou krvou - pyžamo, plachta, proste všetko, ak to teda tak môžem napísať. Ja som vtedy brala 6 Ascorutínov denne. K tomu 3x duphaston a aj 3x magnézium naa upokojenie. Áno Rikuš, musím stále ležať, a pravdu povediac ani sa necítim na to, aby som teraz "behala". Trošku aj pochodím a potom zaľahnem, takže striedam činnosti. Ja by som Rik na Tvojom mieste určite skúsila ten Ascorutín, všetky baby v nemocke, ktoré sme tam boli s krvácaním ho brali. A ešte tropické ovocie ako pomaranče a citróny sťahujú krvácanie. Skús si "žmýkať" čerstvý citrón do čistej vody.
Ináč, myslím na Teba. Držkaj sa. 🙂

rikuska21
16. dec 2009

Si uzasna Kati, dakujem za povzbudnie, teraz som bola na zachode zatial sa to nehorsi, vecer mi manzel vsetko odtsvi a ja budem pit, ten ascorutin je n o vlastne, Mozem ho brat ak si picham Fraziparin??

kacenka24
16. dec 2009

Rikus a hlavne len lež. Viem, že keď je človek doma, tak ho to láka, ešte urobiť toto a hanto, no keby som ležala v nemocnici, tak tam musím ozaj iba ležať. Úplne som sa prestala krčiť, ak mi niečo spadne na zem, radšej to nechám tak a počkám na manžela.

Toto je z príbalového letáka ASCORUTIN: iek sa používa na liečbu zvýšenej lámavosti a priepustnosti krvných vlásočníc rôzneho pôvodu, najmä pri nedostatku vitamínu C (kyseliny askorbovej) v organizme, pri chorobnej krvácavosti na cievnom podklade. Ascorutin je zložený liek, ktorého obe liečivá - rutosid a kyselina askorbová - upravujú zvýšenú lámavosť a priepustnosť krvných vlásočníc.

Keď som začala na začiatku tehu špiniť, tak som hneď volala svojmu Dr. a ten mi ho kázal užívať. A užívam ho dodnes 3X1. Ale to, či sa môže s tým liekom, čo si písala neviem, ten vôbec nepoznám. keby bol môj Dr. na skype, tak sa ho spýtam. 🙂

Rikuš a odkiaľ Ťa poslali domov? Z nemocky?????????????????????????? 😕