• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

27. septembra 2013 
Ahojte babule :slight_smile: , vsetucky zdravim do jednej :dizzy_face:

Uz mame po vianociach, a coby dup koniec roka :slight_smile: , Rikuska som rada, ze ste ok, a ze ste domka :slight_smile: , priebeh mojho tehotenstva s malym pred rokom bol presne taky isty ako u teba..., nie je to sranda :pensive: , ale zabojujeme :wink:
len vydrzat :slight_smile:

Mna pobolieva spodok bruska, nie stale ale obcas, potom si vsugerujem , mikozove pocity, aj ked si davam pozor, iba lactacytom sa umyvam, ale aj tak su to tiez stresy, pre mna, na kontrolu ideme iba 5.1, tri tyzdne bez ultrazvuku sa mi zdaju ako vecnost :frowning2:

Drzte sa mi tu, poozyvajte sa , aby som vedela ci ste v poriadku :dizzy_face:
29. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky, tak včera jsem byla na neplánované kontrole, protože jsem v neděli začala hnědě špinit. Naštěstí je všechno v pořádku a není tam žádný hematom a i to špinení ustalo. I tak mi pro jistotu doktor napsal Utrogestan 1-1-2. No a náš Budulínek (jak ho nazval doktor) má 1,42 cm a odpovídá 7+5 a krsáně mu bije srdíčko. Takže dneska 7+6 a zítra vstupujeme do devátého týdne.
29. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rikuska na hemato ti zmenia fraxik za nieco ine, ked mas alergiu, aj mna na to moja hematologicka upozornovala, pri alergickych reakciach, ale zatial ja nemam, uz som sa to naucila aj pichat, bez zbytocne velkych modrin, picham do sadla po bokoch pupka, a to sa celkom aj da vydrzat :wink: :slight_smile:
29. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadisek ja som do 13tt brala utrogestan 3x2, a teraz duphaston 3x1, drzim vam palcosky, pekne ste narástli :dizzy_face:
29. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takyna, mne hemaotlogicka zakazal pichat do bruska, picham do stehna alebo ramena, ale je to asi oka, ked ti nic nepovedali :wink:
Aj ja beriem utros 3x2 do 13 tt a potom neviem a plus estrofem3x1
29. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rikus, moze sa aj do bruska, ale u vas v BA, a celkovo zapad Slovenka, to neodporucaju, zase mi Stred a vychod to mame povolene, tak si vyber :wink: , ak sa neskor nebude dat, budem pichat ako ty :slight_smile:
len ked do pleca by mi musel muz a on je stresmen, dokaze jedine natiahnut inekciu, pichnut sa uz boji, ale pre dobro veci prevychovame... :wink: :slight_smile:
29. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rikusko držím pěsti, aby bylo všechno v pořádku.
Taky no musí růst má to nakázáno :grinning:
29. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žabušky.
Rikus, som rada, že si sa ozvala a je všetko ok. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja polihujem doteraz, aj keď to teraz nie je také prísne ako na začiatku. Ale aj tak trošičku porobím a znova ležím a tak dookola. A Dr. povedala, že to bude až do konca. Avšak nech, všetko vydržíme. :sunglasses:

Ja do roboty už nepôjdem a pravdu povediac sa tam ani nehrabem. Žiaľ neučím tak ako po minulé roky, celý deň všetky predmety v jednej triede, ale každú hodinu mám niekde inde. A to vieš, 5-minútové prestávky a presúvať sa z jednej časti školy na druhú nie je sranda. V septembri, keď som otehu, veru som sa pozrela na hodiny a o pol dvanástej som zistila, že som ešte nič nepila, o WC ani nehovorím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tie dozory, ktorá "milá kolegyňa" by ich za mňa iba tak z lásky zobrala??? Tam sa mi presne potvrdilo, že žena žene neverí ...... :unamused: :angry: a potom aj tá imunita - v triede 30 detí, kde tu aké na mňa zakašľalo, kýchlo a tak ... no a potom som začala špiniť a Dr. nechcel ani počuť, že ma ako učiteľku pustí do práce, mala som tie hematómy a tie vznikajú zo stresu a námahy. Tiež som aj rozmýšľala, že keď sa vrátim po materskej do práce, tak asi nie na celý úväzok, alebo aspoň bez triednictva, ale to je ešte ďaleká budúcnosť. :slight_smile: a veru v škole nikto neberie ohľad, či si tehu, či nie, kde aké branné, exkurzia nikto to za Teba nevezme, to ale veľmi záleží od vedenia a každé tehu je iné. A moje dozory vyzerali tak, že jedna ruka na brušku a druhá vystretá pred sebou, lebo deti aj keď vedia, že majú dávať pozor, tak im to vydrží 5 minút a potom zasa besnia ... takže tak je tou s mojou prácou

Taky, podravujem, tiež ideme 5.1. do poradne a zároveň dostaneme už aj termín na ten morfo UTZ, pri ktorom by som chcela aj mužíčka, júúúj tak sa teším. :dizzy_face:
29. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tušim su tu už iba same tehulky :slight_smile: ...

pozdravujem všetky, aj ostatne snažilky - rok 2010 je naš :wink:
29. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dlho nic nik nepise a zrazu cela strana :grinning: .

rikusik , hmmm musela ? brala som utrogesran 3x1 zo spodu tusim do konca 4 mesiaca.takze aby zabral po tablete som jasne ze lezala min. 2 hodky.aj tak som sa mala setrit a bola PN .drahy mi zakazal vseko robit , akurat ze som varila .prali sme tak ze som sedela pri kosi a on preberal pradlo a ja ze kam s nim :grinning: .to mi uz gyn.povedal ze vsetko je OK a nebyt tych 3nestasti tak ma berie uplne ako normal tehulu.hematologicka zas ze davat velky pozor.tak vyber si ... . no ked sa tak marec - april oteplilo tak som zacala chodit na prechadzky aspon.v juni zacali horucavy a s tym mojim mega bruchom nic moc tak som lezala ako upir : zatiahnute zaluzie ventilator na plne pecky a flasa pri posteli s poharom som sa uz ani neunuvala zatazovat :grinning: . a musim este dodat ze v posteli som mala nootbook a erdzala :grinning: :grinning: :grinning: .
30. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , strasne sa tesim ze ste vsetky // ok.a boli krasne sviatky pre vas.

snazilky , zas musia byt posilnene nasim uspechom a verit ze aj oni raz... ved na nas vidno ze sa to da :dizzy_face: .

lucka betarka kde sa tulas ??????????????
30. dec 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, tak vcera sme o pol dvanastej v noci makali na pohotovost, mala som bolesti v maternici, som sa vyplasila tlak 160/100, zvysena teplota, nastastie som nekrvacala, ale po mojich skusenostiach som sa nevedela nijako dostat do normalneho kludoveho stavu, mavali ste tiez bolesti?, boli to take nie stale ale chvilkove, nuz nastastie bol celkom normalny odbornik na urgente, povysetroval ma, pametali si nas s muzom s pred roka , co sme si s malym nasim presli, tak pristup bol vysoko profesionalny, a ze vraj krcok je dlhy, ani hematom tam nie je, zatial to vyzera ok, klop,klop,klop,, kazal mi magnezko uzivat 2x3 tablety, ak by sa nedajboze bolesti zopakovali, ideme na príjem :pensive: , a lezat,lezat,lezat, ja asi scvoknem, som netusila ,ze ma prvy problem takto rozlozi...... :frowning2:
30. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel do mna hustil, ze si to robim aj sama , nuz horor vam poviem :frowning2: , dufam, ze sa unormalim nejako, ale som videla, naše krpčiatko tak ma to upokojilo kus :dizzy_face: , budu mi zasivat krcok, mali ste to niektora robene? pomohlo to?
30. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky, chválabohu, že je všetko ok. Ufff... mňa tiež pobolieva podbruško ako pri MS, ale to len tak chvíľkovo. Ja teraz neberiem žiadne lieky, našťastie.

Ja taktiež väčšinu dňa preležím. Manžel mi tiež brble, keď vidí, že dačo robím a posiela ma si hneď ľahnúť. Občas čosi aj porobíim, ale to nesmie byť doma, ale má pravdu keď hovorí, že ja sa necítim koľko si toho môžem dovoliť a raz keď krčok povolí, tak bude zle nedobre... a aj tie 3 Taky ja som sa pýtala na tú serkláž svojho Dr., či mi ju nebudú robiť, ale mi povedal, že zatiaľ nevidí dôvod a preventívne on neposiela.

Lenka, opis Vášho pracieho postupu sa zhoduje s tým naším. :grinning:
30. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaci mna sili aj pri dcerke a to som mala iba 18 rokov, a vydrzala som vtedy az do terminu porodu...
tak ja by som aj chcela si to dat robit...
poviem ti, ze som nevedela o sebe , ze som tak psychicky labilna po tom vsetkom...
mna vzdy povazovali za silnu zenu, ako psychicky, ale ti poviem, ze zdanie klame...
30. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som tam ešte niečo dopísať, ale som v polohe ležmo niečo poklikala a príspevok odoslalo. :confounded:

... za tým zle nedobre som chcela napísať, že tie 3 pobyty v nemocke, ktoré som nedávno absolvovala boli vždy potom, čo som sa trošku viac namáhala a potom sa spustilo krvácanie.

Teraz som si spomenula, že aj mojej mame zašívali krčok, keď čakala sestru a pýtala sa von na zač. 6 mesiaca. Ale to už bolo dávno, segra má už 16. rokov. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mňa zasa trápi výtok, taký úplne priesvitný ako voda a už ma všeličo napáda, že to je ... :unamused: :angry:
30. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim , vytok ked zacne u mna, to bude len stres :pensive: , ale vraj v tehotenstve su vytoky normalne, do tej miery kym nie su sprevadzane svrbenim a palenim...
priesvitny vytok je v pohode , mam ho aj ja , hlavne som si vsimla v case, ovulky a pred menzesom...
30. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som tiez v polohe lezmo, notebook vedla mna a lezim... :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som tiež najradšej išla na to zašitie - pre istotu. Ešte sa to raz opýtam, ak nezabudnem najbližšie v poradni.

Taky, ja o sebe viem, že som tiež dosť psychikou dole, čo sa týka tohto tehu. Všetko ma vystraší, každé zapichanie, bolesť, výtok... v prvom tehotenstve som to tak neriešila, ale tam som si ani nepripúšťala, že sa môže dačo stať. Snažím sa byť veselá, pociťovať vo svojom vnútri šťastie, aby sa bábätku u mňa páčilo, čo najdlhšie, toľko koľko treba. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaci mame to neskutocne tazke, aj ja sa snazim, a celkom sa mi dari byt pozitivna, az dokial nepride nieco neocakavane, a hned som labilna, a hambim sa normalne za to, ale neviem, veci brat na lahku vahu po tom vsetkom :pensive:
Ja verim, ze nase anjeliky nad nami drzia ochranne anjelske kridla :dizzy_face:
30. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so m mala vytok cele//.taky silny ze hoc kedy som sla kuk ze aka to farba preve vysla von

bnvnm,jmghgf,m lk hhvb

to bol pozdrav od mareka :wink:
30. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje zlaté babulky, prajem vám prežitie krásneho, príjemného Silvestra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a krásny, šťastný, NOVÝ ROK 2010, hlavne vytúžené bábetká do kolísok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa taktiež pridávam k prianiu v Novom roku všetkého, len toho najlepšieho. Mamičkám veľa radostí z detičiek, nám tehuľkám zdravých bábätiek a snažilkám minimálne jedno fazuliatko do bruška. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.
31. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, přeju do Nového roku jen to nej a aby to pro nás byl jeden z nejkrásnějších roků v životě!!!
31. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Končí sa ďalší rôčik,do nového
je už len krôčik.Do pohára šampanské,
do srdiečka lásku k tomu
božtek pre šťastie,zdravia plnú kapsu.
Všetko najlepšie do nového roku.

Dievčatá prajem Vám všetko dobré do nového roku tehuľkám pohodové tehu až do šťastného konca a nám snažilkám veľa šťastíčka,aby sme sa mohli tešiť spoločne zo zdravých detičiek.
Šťastný Nový rok všetkým!!!
31. dec 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky pridávam sa aj ja,prajem každej z vás krásny a úspešný Nový rok 2010,vela štastia a zdravia!!!
31. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V novom roku veľa pohody,
šťastné náhody,
žiadne nehody,
významné dohody,
úsmevné príhody
a ďalšie života výhody.
31. dec 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: prajem Vám krásný nový rok, hlavne zdravie, a aby sme sa všetky tešili z krásnych zdravých bábätiek :slight_smile:
1. jan 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, spousta věcí se mi v životě stala až jsem se dnes, v první den nového roku, rozhodla že se už musím pohnout z místa. Zkusím se vypovídat ze svého trápení, vyslechnout vaše názory a hlavně povzbuzení.
Máme jednoho andílka, opustil nás ve 21. tt a nikdo nám neodpověděl proč. Dnes už je to sedm měsíců a za tu dobu se nám stala spousta dalších nepříjemností, je možné že snad i v návaznosti na ten velký smutek, nevím. Možná nebyla chuť řešit pracovní problémy které v tu dobu zrovna byly, navíc se to sešlo vše v roce kdy se krize opravdu odrazila ve všem.. Neproplácení faktur, konkurenční boje.. Zkončilo to prodejem firmy, sešlo ze stavby plánovaného domu a velkýma hádkama, bolestí.. Stále jsme se snažili vstát znovu na nohy, ale pak přišla nějaká maličkost a já opět spadla na dno a začala hádku, kvůli blbosti. Sama se za to nenávidím a když je mi líp a vidím vše střízlivě, vše si uvědomuju, vidím jak to víc a víc hnojím! Došlo to tak daleko, že jsme se včera domluvili na krátkém odpočinku. Na pár dní. Vyčistit hlavu, popřemýšlet o prioritách, o tom jak jít dál životem spolu a neubližovat si. Řekla jsem si že nový rok pro mě bude novým začátkem.
Vím, že mojí bolestí je právě to miminko, ale už to nechci přenášet na někoho koho miluju a o koho nechci nikdy přijít. Věřím že když si budu vykládat tady s váma, dá mi to sílu.
A ještě jedna věc z které jsem teď trošku nervózní. 7. a 8. den po OVU jsem špinila a navíc cítila zvláštní píchání na pravém vaječníku, to trvalo víc dní. A občas i na levém, ale to míň. A teplotu mám zvedlou od té doby na 37,4. Předtím vždy celou dobu po OVU až do MS 37,16. MS by měla přijít 6.1. Je to hodně náročné, bojím se doufat.
Prosím o vaše názory, debatujte o čemkoli, budu moc ráda!
1. jan 2010 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raduska , vitaj.v prvom rade ti zelam nech 2010 bude presnym opakom 2009.
prepac moj osobny nazor no ja by som odpocinok okamzite stopla.sama pises ze milujes a nechces stratit.nemyslim ze toto je to spravne.neriskuj zbytocne ak sa mate radi musite to prekonat spolu a nie zvlast.
ja som drahemu po 2 potrate povedala nech si hlada inu .... .vynadal mi .po 3 sa to opakovalo a teraz mam krasneho syna.ak by ma nemamal rad ide lahsou cestou urcite.
1. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok