Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

takyna
21. okt 2009

Dadisek toto obdobie, čo musíte spolu s mužom prežiť , bude nesmierne náročné pre vás oboch, všetky emócie budú veľmi bolestivé, matka nikdy nezabudne , ale postupne sa naučí s tým žiť, chce to čas, a ja verím, že keď ten čas bolesti ustúpi do pozadia, príde veľká túžba, a znova sa vám podarí mať nové dieťatko , ktoré vám zaplní prázdne srcia, a ja vám to zo srdiečka prajem 😵 😵 😵 😵 😵

dadisek
21. okt 2009

Moc děkujem. Zatím to není muž, ale po porodě naší holčičky mě na porodním sále požádal o ruku a 12. prosince se budeme brát. Snažím se zabavit jak to jen jde. Dokonce jsem se dala i na doučování a dneska jsem měla sraz s ředitelem z práce, jestli bych pro ně nepřipravila věci na audit. Už je to lepší než ze začátku hodně mi pomohla jedna paní, abych si uvědomila, že to nebyla moje chyba a že to tak mělo být, aby jsme si uvědomili co v sobě s přítelem máme. O další miminko se chceme začít snažit co nejdřív, teď čekáme na výsledky z genetiky a hematologie. U malé příčinu smrti nezjistili. Nejhorší bylo, když jsem si vyčítala každý úsměv, protože mi připadalo, že tím zrazuju malou, že nemám právo se smát a dál žít.

takyna
21. okt 2009

Ja som tiež mala také isté pocity keď som sa usmiala , presne ako si napísala, tiež som sa vrhla do roboty, nového kolektívu, plakávala som po nociach, aby ma nikto nevidel, my sme prišli o dieťatko v 24tt infekciou, po IVF takže o to bolo ťažžie , že sa u nás dieťatko plánovať prirodzenou cestou nedá ☹ , správaj sa presne ako to cítiš, smej sa keď máš chuť, plač keď to budeš potrebovať, netreba to držať v sebe, uzatvárať sa do seba to je to najhoršie, alebo sa obvinovať, prípadne partnera , treba skúsiť čo najskor dietatko hned ako ti to telo dovoli, to je najlepsie liek na psychiku podla mna 😵

takyna
21. okt 2009

a gratulujem k budúcej svadbičke 😵

staza
21. okt 2009

Dadisek,uprimnu sustrasť.My sme prišli o bábo v 27tt a ja som ostala 14týždňov doma lebo by som to nezvládla aj tak bolo ťažké vrátiť sa do práce a odpovedať na otázky,že čo sa stalo.Bohužiaľ musíme to prekonať a ísť dalej a veriť,že na buduce bude všetko ok.Prajem Vám veľa síl.

dadisek
21. okt 2009

takyna děkuju

staza no já jsem na mateřské, prý mám nárok na 14 týdnů mateřské, jsem moc ráda, protože jít do práce hned to bych nezvládla

staza
21. okt 2009

ano aj ja som využila tu matersku 14 týždňov šestonedelie je povinné a potom už ako sa ty rozhodneš ale si myslím,že je dobre ostať dlhšie doma kým sa trošku pozbieraš.

dadisek
21. okt 2009

No ani se mi tam nechce už se dívám i po nových místech, ale zatím jsem nic nenašla. Je tam pár lidí kterým nevěřím a kvůli kterým jsem se nejednou nervla. Prostě by to chtělo asi nový kolektiv.

zuzka88
21. okt 2009

Dadisek 😢 sviecocka anjelikovi a vam vela sily! my mame 22tyzdnoveho anjelika, zajtra bude rok, co nas opustil 😔
Ani sa mi to nechce verit, ze takto pred rokom sa mi zrutil svet a dnes prezivam tolke stastie! Sice s velkym strachom no tesime sa na nase druhe dietatko 🙂 Vsetkym vam baby prajem, aby sa vam postastilo tak ako nam, nech som vam "vzorom" ako mne Lenka-66

dadisek
21. okt 2009

Zuzka88 tak to ti moc gratuluju a díky tobě mi svitla naděje že se jednou toho vytouženého miminka dočkám, když teď nám to uniklo jen o pár dnů

zuzka88
22. okt 2009

Dadisek, urcite sa miminka dockate!!! tak ako my tu vsetky 🙂 Drzim plceky 😵

diapozitiv01
22. okt 2009

Dobre ranko babulky,
Dnes ma Zuzkyn anjelik narodeninky v nebicku, tak mamicke posielame velke objatie nech jej drobcek pod srdieckom prinesie zotavenie jej uboleneho srdiecka.
Dadus, vitaj medzi nami, je mi to velmi luto ze ste si tou bolestou museli prejst aj vy, je to take tazke ist dalej ale neboj urcite sa to podari, len to chce cas. Ja mozem z vlastnej skusenosti povedat /uz je tomu 2,5 mesiaca/ ze je to o kulilincek lepsie.. A naozaj v tychto pripadoch plati laska a cas su najlepsi liecitelia...
Ja som ostala po porode doma este 10 tyzdnov, mohla som este mesiac, ale doma sa mi to zdalo ze ten cas sa priserne vlecie,,, tak je to uz 3 tyzden co zamakavam v praci..A urcite mi to pomaha.
okolo 9 odchadzam do prace /trosku som si pospinkala/ ale este sa stavim na urnovom hrobceku nasej lasocky Maximilianka a zapalim mu kahancek. a dalsi bude patrit vsetkym anjelikom 😔
Prajem vam pekny dnicek /Stazi, drzkaj sa, Taky, drzime palceky/ 🙂

staza
22. okt 2009

Ahojte,no ja neviem do kedy budem na pn teraz po potrate ale sestrička mi povedala,že môžem byť kľudne až 6 týždňov.No ja už chcem od prvého do práce ked bude všetko ok nech mi čím skôr zbehnú aspoň štyri mesiace a dáme sa na dalšie ivf hoci mám strach,či sa nebude opakovať.Doktor v car mi povedal,že som mala smolu ale ja hovorím,že trošku veľa smoly naraz.Zajtra idem po výsledky z histologie tak som zvedavá či sa niečo zistilo.
Všetky vás pozdravujem. 😉

zuzka88
23. okt 2009

Ahojte
Ja som bola doma od 22.10. este do 31.12. na PN a asi by som mohla byt aj dlhsie, keby som si sama nesla pre skoncenie PN ale 1.1. som nastupovala do novej prace
najhorsie zo vsetkeho bol prichod domov, prve dni, osamele noci a Vianoce ☹ Veru, chce to vsetko vela sil a hlavne neprepadnut... Ja som tu len vdaka mojmu muzikovi, ktory ma podrzal aj ked som sa utapala v slzacha alkohole 😔 A samozrejme vdaka vam, lebo vy ste ten naj kamarat a povzbudenie
Dakujem, baby, za vsetko! Vsetkym vam! Mam vas moc rada a drzim palceky

dadisek
23. okt 2009

diapozitiv01 moc děkuju za přivítání. Myslím, že je to o něco lepší, ale občas to na mě padne a říkám si jestli má cenu dál žít. Ale pak se kouknu na svého přítele a i když se někdy pohádáme a já bych ho nakopla, tak vím, že je to člověk kvůli kterého má cenu žít a jít dál. Do práce se mi moc nechce, protože někteří lidé tam umějí být pěkně zlí. Nejraději bych šla někam na nové místo, ale zatím jsem nic nenašla.

skippy7
23. okt 2009

Ahojte,
no ja som bola vtedy doma 6 tyždnov,akurat to šestonedelie ,aj to som mala pocit,že je to dost, lebo všetci sa ma pytali,kedy pojdem do prace,tak vo mne vyvolali pocit,že už by som mala....a doma to aj tak bolo psycho,človek na to stale mysli. V praci som sa od toho aspon odputala a mam dost ohladuplnych kolegov,ktori mali pochopenie pre moj stav....ale je to individualne, každy ako sa na to citi.Ja som vedela, že ked to budem oddalovat, bude horšie...
Toto su asi najhoršie PN-ky po psychickej stranke, a velmi vam držim palce Dadisek a Stezka- vy to mate teraz najčerstvejšie, aby ste to zvladli, načerpali silu a energiu do dalšej etapy života, aby ste (sme) sa mohli tešit na dalšie krasne a zdrave babätko 😵

diapozitiv01
25. okt 2009

Ahojte babulky,
Taky tak ako dopadol testik? 😉

takyna
25. okt 2009

ahojte babule 🙂 , dnes odychujem po oslave 18tky dcerky, testik je v albume mojom 😉

takyna
25. okt 2009

Luci ako si v poriadku?, ak sa dostanes k pc napis, myslim na vas a drzte sa 😵 😵 😵 😵
pozdravujem vsetucky 😵 😵 😵 😵

lucia_b
25. okt 2009

Ahojte dievcata, nachvilku som vas prisla kuknut.
Ach, Dadisek, je mi to tak luto, aj mne umrelo babatko v 36 tt, ale teraz nas nasi dvaja anjelickovia z nebicka strazia a aj ten vas vas bude strazit. Prajem vela sil, ovela viac, ako som mala ja, ja som sa totiz doteraz nedokazala vratit do prace a stale sa nedokazem stretavat s priatelmi, len s najblizsou rodinou. Najskor som vyuzila matersku, potom som bola na PN, nasledovala dohoda so sefom, ci by som isty cas nemohla pracovat z domu a nakoniec sa na testiku objavili // a som na rizikovom.
Ja si domka oddychujem, citim sa dobre, zajtra mam kontrolu, ci sme sa viac neotvorili a este mi doktor ide robit test na fetalny fibronektin a podla toho sa uvidi, ci je nutna hospitalizacia v nemocnici. Zuzi, aj ja budem v Ruzinove.
Takynka, si zlata, ze na nas myslis, dcerke zelam vsetko najlepsie ku krasnym narodeninam.
Majte sa krasne, ak sa zajtra vratim domkov, tak vam do utorka napisem, ked nebudem pisat, som v nemocnici ☹ Bojim, bojim ....

lucia_b
25. okt 2009

Vau, Takynka, na testiku sa tusim nieco crta ... Drzim velmi silno palceky 😉

takyna
25. okt 2009

Ahoj Luci dakujem aj za Didu 🙂 , len sa nicoho neboj v nemocnici budete pod dozorom, budeme v duchu s tebou a budeme ti posielat na dialku pozitivnu energiu 😵 😵 😵 😵

dadisek
25. okt 2009

Lucia_b taky bych chtěla jít ještě na PN, v práci mě nečeká nic dobrého, takže bych byla ještě raději doma nebo si našla novou práci.

takyna držím pěsti aby čárka sílila.

zuzka88
25. okt 2009

LUCKA! Drzim palceky, urcite je vsetko OK! Poslala som ti aj IP

Taky, nadhera 😵 len tak dalej

garnelia
25. okt 2009

Ahojte babenky!
Som tu len na skok...čítam vas a tesim sa z kazdeho uspechu 😵
U mna vsetko po starom,stále snazilka
😉

Takynka vela som na teba myslela,aby sa to podarilo a...ja tam vidiiiim druhu ciarocku 😵 😵 😵
Len tak dalej!Ako Zuzi pise

Luci nebojkaj sa,ked budes musiet zostat v nemocnici,budes mat vacsiu istotu a ked ta poslu domkov,tak to zase budete v poriadku,drzím palce!

Zuzka je jeeej! 😵 😵 nadherny tyzden,stastne brusko! 😉

Dadisek ☹ ☹ 😔
uz mas zle za sebou,teraz musí byt uz len dobre,drzim palceky! 🙂

Skippy,Diapozitiv,Stazka pozdravujem vas!

takyna
26. okt 2009

Ahojte babulky 🙂 ďakujem vám všetkým, Garnelka pozdravujem 🙂 , v piatok bude krvicka potom napísem 😵 😵 😵 😵

pet.s
26. okt 2009

Ahojky děvčátka, nově příchozím posílám hodně sil i když ani já nemám na rozdávání. Po fázi šoku, obvinování jsem ve fázi uzavřenosti a nasranosti. I když mám svoji sestru moooc ráda a je to moje nejlepší kamarádka,prožívá moji cestu za miminkem se mnou a drží mě nad vodou, tak po dnešní sms bych ji jednu vlípla. Prý "včera jsi se mi zdála nějaká smutná, děje se něco?" Ani jsem neměla sílu ji napsat. Mám prostě pocit, že si všichni říkají no jo no, to je škoda,ale vždyt to byl teprve 13 tt.
Ale pro mě to nebylo embryo. Pro mě to bylo dítě. Moje první dítě ve 40 letech. taky jste holky měly pocit, že nikdo nechápe rozsah té ztráty? Nechc být fňukna, nemám to ráda ani u druhých, ale přeci nemůžu měsíc po takové pro mě dost fatální ztrátě být veselá a pozitivní jako dřív. Přes den se držím kvůli okolí, ale noci jsou hrozný.
Já jsem na PN nezůstala ani chvilku, ale u mě to je s prací jiný případ. My máme firmu. Muž jezdí do kanceláře v Praze a já pracuji doma. K tomu chodím hlídat děti,protože jsem celý život dělala s dětma a baví mě to. Takže práce mám docela nad hlavu,ale většinou jsem s praťatama a nebo sama. evím, co je lepší. Jestli mezi lidi, což mi dáva zabrat nebo být zalezlá doma, což mě zase stahuje do sebe.
Jaké jste měly holky vy pocity. Staza a dadisek vítejte na palubě tyhle smutné lodi. 😒

Takynka teeeda fotku jsem si zvětšovala, co to šlo, byla sice rozmazaná,ale já tam toho ducha viděla taky 😉 😉 😉Tak to holka veeeeelkou gratulaci.Do pátku si ukoušu nehty zvědavostí 😉Držím všechny psrtíky, co mám 😀

takyna
26. okt 2009

Ahoj Pets, zo sestri si nic nerob, proste ludia co nezazili neochopia, musis to brat bohuzial takto, aj moj brat je taky, treba ist dalej, uvidis, po case sa to zlepsi, treba sa vyzurit, vyplakat, len cas lieci rany osudu...., drz sa moja, a ja aj tak verim, ze este bude babetko aj u vas 😵 😵 😵

kacenka24
26. okt 2009

Ahojte milé maminky.
Ja nemám nič nové, len zasa som v stredu začala ráno poriadne špiniť, okamžite k Dr. a zasa máme hematóm. 😒 Tak ako som sa v pondelok tešila, že sa ten nad mimi vstrebal, tak v stredu znova ďalší. Mám naordinovaný kľudový režim a musím iba ležať a ležať. A beriem aj ascorutin, magnezium a duphaston v najvyššej možnej miere. Manžel je zlatý, pomáha mi ako len môže, aj keď viem, že nemá vzťah k domácim prácam.

Taky, držkám plčeky. Nech čiaročka silnie. 😵 🤐

Pets aj u mňa je to tak, že ľudia nechápu môj smútok. Kto nezažil ten nepochopí ...
Najviac ma štve tá moja svokra, zasa chodí vykúšať, že ako idem zdobiť hroby. Naša Marí je totiž pochovaná na babke. Tak jej vravím, že ja nejdem nijako nič zdobiť, maximálne urobím maličký venček. Tak sa zasa urazila a už tu nebola pár dní. Na druhej strane som rada, aspoň neriešim jej veci. Ale nabudúce jej už poviem, nech si domyslí s akým asi pocitom v srdci robím vlastnej dcérke venček na hrob... prepáčte musela som sa vyžalovať 😝 🙄

takyna
26. okt 2009

Ahoj Kacenka, netrap sa pre hlupu svokru mysli na svoje babenko v brusku, hlavne vela kludu, ten prvy trimester je taky cely krvacajuci, aj ja som furt hematom...cysta 😝 , urcite ma to ak vyjde to aj u nas neminie, len hore nohy, a odychovat, ak by sa to zhorsilo co sa nie...,klop,klop,klop, aj do nemocnice chod na pozorovanie, aj ja mam maleho pri svokrovi v hrobe, ale nastastie moja svokra je v pohode co sa tohto tyka, ale zase svagrina, my stale z hrobu dava dole veci , ked tam dam nejake malickosti,..., lebo ona neznasa preplnene hroby, a ja som zase taka, ze kazde rocne obdobie musi mat aj tam svoj charakter .....