• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky pohoďáčky. Pridajte sa

7. septembra 2009 
...ahojte vsetky snazilky (ci uz zacinajuce alebo pokrocile), ktore hladate temu, v ktorej sa stale nediskutuje o sledovani sa a o prvych priznakoch pred vynechanim menstruacie :unamused: , ale chcete snazilkovanie prezit v klude a bez stresov

...my sa snazime o babatko osem mesiacov...prvych pat som velmi stresovala a po kazdom negativnom teste som prezivala velke sklamanie...vsetko sa to prenasalo do mojho zivota a povedala som si dost!!! Ak sa mam stat matkou, tak sa nou stanem a ak nie, musim hladat zmysel svojho zivota v niecom inom :dizzy_face: ...takze tesme sa z kazdeho rana, z ludi, ktori nas lubia a my im mozeme lasku opatovat - jednoducho tesme sa z kazdej malickosti :wink:
4. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
willi ahoj, tak drzim palce aby ti tento pristup vydrzal. :slight_smile: nie vzdy sa to sice da nemysliet na to, ale tiez myslim ze psychicka pohoda a pozitivne myslenie zohrava dolezitu ulohu. :slight_smile: my tiez snazime a ja sa to snazim brat v pohode, aj ked obcas mi to neda, hlavne ked ma prist MS, ci to nahodou tentokrat nevyslo. ale aj ked pride MS, zivot ide dalej, stale je kopec veci, ktore mi robia v zivote radost. :dizzy_face: :slight_smile:
4. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon preklepy.. podobna tema :slight_smile:
4. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...tigi, lauritka :slight_smile: , dakujem, ze ste sa zapojili a teda idem skusit "zapadnut" ku Vam do temicky :wink:
7. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok