Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

dadisek
6. jan 2010

Ahojky holky, taky jsem včera byla na kontrole a všechno je v pořádku, Budulínek už má 2,29 cm. Na NT screening jsem objednaná na 1.2.2010, půjde se mnou i manža.

zuzka88
7. jan 2010

Samé dobré správičky, gratulujem 😵

rikuska21
8. jan 2010

Tak babulky, to su fakt same dobre spravicky,
ja idem dnes k dokimu, lebo ma pobolieva v podbrusku, skor krce ako bolest. Prezila som 36 h migrenu a mam pocit ze som sa 2 krat narodila, neviem co uribim ak to pride znovu.

Mam skor mrzute obdobie, chrbat, nevolnosti, krvacianie a spinenie a stale dokola.

Dadisek, ty si asi skoro tak isto tehu ako ja. Ja dnes zacinam 9 tt.

ak sa bude dat tak vas vecer budem informovat aj ja.

Zuzik 🙂 dufam, ze luborko poslucha a si statsna

dadisek
8. jan 2010

rikusko, tak to jsme jen o týden, já jsem dneska 9+2 tt. Nezapojíš se do diskuze Srpen/August 2010?

rikuska21
8. jan 2010

skusim sa pridat, a to je tema v snazilkach?

kacenka24
8. jan 2010

Ahojte.

Lucka nás všetky veľmi pozdravuje. Je stále v nemocnici a tak o 2-3 týždne lekári plánujú tehotenstvo pre istotu ukončiť, ak sa nič neskomplikuje. Dieťatko je ešte maličké, ale drží sa statočne. Toľko správa od našej Lucky. 🙂 🙂 🙂

kacenka24
8. jan 2010

Rikuska, to bude téma v sekcii Spoločný termín. 😉

Rikus, tie príznaky som mala aj ja presne také isté... bolesti v krížoch, nevoľnosti, stále špinenie, bolesti hlavy a tak furt dookola. 🙄 Ja som sa teraz konečne dostala do štádia (týždňa tehotenstva???), že sa veľmi teším a pohyby bábätka si aj s manželíkom začíname užívať. Akurát tie bolesti hlavy ma občas prepadnú. 😒

Inak, u nás celé dni len sneží a robia sa parádne záveje. Už, aby tu bola jar. 😅 🙂 🙂

rikuska21
8. jan 2010

Kati, to si ma ukludnila, i ked vidina lezania az do 17 tyzdna no fuj, ale snad to nebude tak dlho, a aj ked by malo byt, ty si svetly priklad, ze aj po takych utrapach moze byt vsetko v poriadku.

Babulky teraz som prisla od lekara a je vsetko v poriadku. Fazulka ma 1,8cm a srdiecko bije . No len stale lezat a lezat, 21.1, idem na krv 1 krat a ak bude vsetko oka, tak dostanem tehu knizku.

takze budem lezkat a pocuvat vsetko co mam. Drzim vam palecky a Lucke vela stastia a nech babusko rychlo rastie aby prislo na svet v poriadku

dadisek
10. jan 2010

rikus to téma je v sekci Společný termín

garnelia
10. jan 2010

Ahojte babenky,
idem k vám nakazit sa tehu virusikmi 😵
U mňa všetko po starom,ešte stále sa snažím otehotnieť prirodzene...
Tehulky krásne tehulkovanie a snažilky nech sa čím skor zadarí // 😉

skippy7
10. jan 2010

Garnelka ahoj,
tu už su iba same tehulky 🙂 , tak ja sem už ani nechodim....
my už sa tento mesiac pokušame(po pol roku), tak som zvedava....
prajem aj tebe, aby bol tento rok pre teba plodny a konečne dorazili tie //...držim palce!!! 😵 😵 😵

lenka_66
11. jan 2010

zdravim,
skippy , noo myslim ze ak budes chodit tak sa nakazis.a predsa tehulky musia niekomu podat stafetu 😉

garneli , drzim palce aj s mojim malym zlobrom 😵

tehulky ,krasne tehulkovanie bez problemov prajem.

lucka, dufam ze o tebe este tak 2 tyzdne nic nebudem pocut aj ked som uz nadrzana ako kobylka ze co a ako.

inac dnes ma maly skriatok 5 mesiace 😵

lenka_66
12. jan 2010

no taham z konca 3.strany 😉 bo sa prepadneme
Leží muž na smrtelné posteli a říká své ženě, která sedí u jeho lůžka:
Starala ses o mě, když jsem měl žloutenku a neopustila jsi mně,
když mi zkrachovala firma.
Byla jsi se mnou, když do nás na D1 naboural kamión.
Když nám vyhořel dům, byla jsi u mě.
Když nás vykradli, byla jsi taky tady.
Když umírám, jsi se mnou.
Tak si tak říkám: Jestli ty mně, ty babo, nepřinášíš smůlu!!!"

rikuska21
12. jan 2010

ahojte babulky,

leni to musela napravit a trosku nas dala dpredu. Ste asi moc zaneprazdnene bruskami a mimcami. Mne raproval net , tak preto som sa odmlcala, inak nic nove,. lezim avasim, ale zatial je vsetko oka. Som v 9 tt a este mi nebrali ani krv a ani moc idem na krv az 21.1. a snad sa nieco pohne,
tak sa opatrujte

Garni, zdravim a adrzkam palec

skippy7
12. jan 2010

Rikuška, prečo nemaš v pase tt....? boli by sme viac v obraze...

Lenka...fakt dobry vtip 😀

kacenka24
12. jan 2010

My nič nové ... stále ležím, občas niečo upracem a zasa ležím. 🙂 V pondelok ideme na morfo UTZ, tak dúfam, že sa dozvieme, kto sa nám to ukrýva v brušku. 😀

Pozdravujem, čo máte nové? Skippynka, ako sa Ti darí? Pokročili ste, máte už nejaké vyšetrenia za sebou?

skippy7
12. jan 2010

Ahoj Kačenka,
my sme začali tento mesiac snažilkovat, ovulku som dufam vystihla, takže teraz už len čakam a bud. tyžden testnem, ten tyžden mi hrooozne pomaly ubieha...a bojim sa, že budem sklamana...no uvidime...však dam vediet 😉

kacenka24
14. jan 2010

Ahojte babuľky, akosi nám to tu viazne. 😒

Takynka tu dávno, pradávno nebola, tak hádam je všetko ok.

Skippynka, to je dobre, že ste vystihli ovulu. A podľa čoho si vedela, že ju máš, nejaké príznaky, merala si, alebo použila ovu testy? A netestuj moc skoro, aby si nebola hneď sklamaná. 😉 Ja som skúšala už 10 DC testíkom s najväčšou citlivosťou a bol biely ako sneh, až niekedy v 13 DC bol tienik. 🙂 🙂 🙂

kacenka24
14. jan 2010

Boože, napísala som to ako maďar 😝 nie DC, ale DPO. 😀 😀 😀

garnelia
14. jan 2010

Skippynka,
ďakujem!
Dúfam,že budeme spolu tehulkovat 😵
Som rozhodnutá,ze ak sa nám tento mesiac nezadari,kupim si ovu testiky a budem si merat aj BT.

Lenka,
ďakujem!Ako ten cas bezi,maly sa teraz narodil a uz ma 5 mesiacikov! 😵 Prajem vam vela stastia a zdravia!

Rikus,
som rada ze je s vami vsetko v poriadku,len tak dalej! 😵

Zuzka88,
aj ja dufam,ze si stastna a ze Luborko pekne rastie 🙂

Takynka,Lucka dufam ze ste v poriadku,ozvite sa! 😉

takyna
14. jan 2010

Ahojte babulky 🙂

Prepáčte , že nepíšem, ale skutočne mi začal pracovný ošial, koniec roka v mojej branži je na zblázdnenie, a to robím pozvolne nakolko nechcem bruško ohrozovať, ale včera som bola na školení, a dorábam veci, ak by sme ostali v nemocnici, pozdravujem vás, čítam si vás , posielam cmuk pre všetky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a teším sa na správu od Lucky 🙂

kalja
14. jan 2010

Garnelka, ja som tiež merala BT, potom som si kupovala ovulačné testíky. BT som merala asi pol roka, bolo to normálne na zbláznenie. A čo sa týka testov, taká som bola sklamaná, že až. Stále mi ukazovalo, že nemám ovuláciu. Potom mi jedna magistra povedala, že som možno nevystihla pravý moment na testovanie. Tak to ma dorazilo, čo som si tie testy mala robiť ešte aj v robote? Tak som to vzdala, až do mojej poslednej návštevy lekárne, kde som si kúpila lady tester. Reku budem sa mocť testovať celý deň. Ale ako pľujem, tak pľujem 😀 (prepáčte), žiadne papradie. Tak som sa na to vybodla definitívne. Doktorka stále tvrdí, že som v poriadku, že ak sme splodili jedno dieťa, tak len raz splodíme aj to druhé. Len kedy??? Už to normálne neriešim, lebo sa zbláznim. Bozkávam.

skippy7
14. jan 2010

Ahojte,
tak ja si meriam BT od oktobra a zistila som, že ovulku mam tak 10DC....a teraz som to overila ovu testikmi,kde mi 9DC a 10DC ukazali // a take riadne....len mm bol po chorobe, tak neviem, či sa nejaki šprinteri našli 🙂
no ale ja to do 13DPO nevydržim 😅 .....

Kalja- lady tester je na prd...skpor tie ovu testy su spolahlivejšie

Garnelka - naozaj skus merat BT....vela z nej vyčitaš, aj či vobec ovulka bola...držim palce 😵 😵 😵,musi sa to podarit!!!! ...tento rok rodime § 😉

inak, ked sa vraj odpočita lutealna faza-kt. ma 14dni, od dlžky cyklu, vyjde ti den ovulky a mne to fakt sedi! moj cyklus je 24dni, 24-14=10.....10DC=ovulka...skuste si to, teda neni to vždy uplne presne-hore dole 1-2dni...takže som si vypozorovala približne ovulku podla BT a ovu testy som skušala tak od 8DC.....A testovala som 2x denne, o 12h a 19h.....lebo nikdy neviete kedy sa začne ovulka a vajko je schopne oplodnenia 12-24 hodin, tak to netreba premeškat 😵....

dievčata - merajte, ratajte,testujte,snažilkujte !!!! držim vam všetkym palce...

A tehulkam prajem krasne tehulkovanie,bez problemov a so šťastnym koncom 😵 😵 😵

garnelia
15. jan 2010

Ahojte,

Takynka 😵 😵 😵,
super že si(ste) v poriadku,šťastné bruško!

Kalja,
Skippynka,
aké ovu testíky ste mali?Rapi clear,woman secret alebo ktoré sú podla vas lepsie?
Ja viem,že to bude narocné hlavne popri mojej robote,ale chcem vediet,či mám vobec ovulku.
Ked som bola v decembri na preventivnej prehliadke na gynde,tak mi doktorka robila ultrazvuk a vravela,ze vidí pekne pracovat vajecniky,dozrievat vajko.Tak ma ukludnila no napriek tomu to chcem vyskusat aspon mesiac.

Kalja nerozmyslala si nad tym,ze by si isla na vysetrenie k inej doktorke?Ako dlho sa vám nedarí?Ja viem,že je to na zblaznenie,hlavne ked sa nedarí.A pritom ti kazdy radí,aby si na to uz tolko nemyslela a tak...

Skippy urcite ma lutealna faza u kazdej 14 dní?Som citala nieco take,ze pri nedostatocnej funkcii zlteho telieska sa tato faza skracuje...
vsak od dalsieho cyklu zacinam merat a potom ti napisem co a ako,uz budem mudrejsia dufam

😉

...tento rok rodíme!!! 😉 🙂

skippy7
15. jan 2010

ahojte,

Garnelka, no takto je to....včera som bola velice mudra 🙂 , večer sa mi podarilo zaregistrovat na Fertilityfr. a tam mi to všeličo ukazalo, až som čumela, ovulku mam tak všelijak, 8-11 DC....je pravda, že aj ta lutealna faza može byt ina,tak ako aj ovulka...hore dole par dni...

ovu testy - najprv som mala tie najlacnejšie :Woman secret ,5ks za cca 4 Eura. Tie mi tak nejasne ukazovali //, vždy ta T-čiarka bola bledšia,tak som nevedela, či je to pozitivne alebo nie, potom mi moj gyn.predal take lepšie,citlivejšie,aj drahšie 10! Eur,5ks(nedostat ich v lekarni), ale tie mi ukazali velmi zretelne //......ale keby to človek mal dlhšie použivat, tak stačia asi tie lacne,lebo inak sa človek nedoplati....potom sa len riadit pokynmi v navode.....

držim palce pri merani a testovani... 😵 😵 😵 ...keby niečo, ozvi sa Garnelka....

kacenka24
15. jan 2010

Babenky, držíme Vám všetkých 40 prštekov aj s mimi, aby sa Vám to podarilo. 😉 😉 😉

Môj život bol tiež dlhé mesiace rozdelený na predovulačný a poovulačný 😝, takže Vám veľmi dobre rozumiem. Každý mesiac testovať a nič a všetky baby naokolo, s ktorými ste začínali sú už tehu. Je to na nervy... a u mňa neplatilo to, že keď som sa prestala na to sústrediť, tak to prišlo samo. Stále som tomu verila, že sa to musí podariť. 🙂 🙂 🙂

Akurát ma trošku trápia výsledky AFP a Tripple testov, riziko na DS nám vyšlo 1:430. Teraz neviem, či je to dosť, alebo ako, no v pondelok ideme na morfo UTZ, tak dúfam, že bude všetko ok.

skippy7
15. jan 2010

Ahoj Kačenka,
a kedy ti vyšli taketo vysledky? až pri tych druhych testoch v II.trimestri?...mne vtedy vyšli zle v tom prvom,v tom 11.tt, neboj, to bude ok, uvidiš. Ja ked budem nahodou tehu, tak si to možno ani nedam robit,aspon tie prve, aby som nebola v strese,zbytočne, snažim sa verit 😵 😵 😵

tak potom napiš, ako ste dopadli, som zvedava...držim palce 🙂

kacenka24
16. jan 2010

Skippynka, ja som sa tie výsledky dozvedela pred 2 týždňami, lebo Dr. to robí tak, že Ti ukáže tie výsledky už celkové v takom grafe. A my sme boli tesne pred normou. 😒 Tak, hádam bude všetko ok.

kacenka24
16. jan 2010

Ahojte babuľky.

Posielam Vám najčerstvejšiu správičku od Lucky a jej manželíčka. Dnes sa im narodil Samko, váži 2780g a meria 46 cm. Aj keď sa narodil v 36 tt. je zdravučký a krásnučký. 😵 😵 😵 😵 😵

Prajem im veľa, veľa zdravia, šťastia, nech im malý uzlíček znova vráti radosť a pokoj do ♥.

takyna
16. jan 2010

Ahojte babulky 😵 😵 😵 😵 😵

Lucinôčka zo srdca Gratulírujem, až mi slzy šťastia do očí vyšli, prajem Samuelkovi , všetko dobré, šťastie, zdravie, lásku , aby v živote stretol len samých dobrých ľudí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵