Snažilky s anjelikmi. Pridajte sa

milocka
6. mar 2009

Som uplny novacik na tejto stranke a je tu uz tolko rozbehnutych tem, ze neviem kam sa zaradit..
😨
A tak hladam niekoho na pokec, kto ma za sebou nieco podobne...
Ja mam 2 anjelikov a po nich 2 roky snazilkovania so vsetkymi testami pod slnkom, a kde sa nenasiel jediny problem.. takze vytrvalo dufame a verime, ze to pride a bude to mat stastny koniec, alebo lepsie povedane, len ten nadherny zaciatok!
🙂

kacenka24
25. sep 2009

Ahojky Taky a do ktorého centra chodíš? Ináč veľmi držím palčeky, budúce leto budeme kočíkovať spolu, naše DONOSENÉ detičky. 😵 🤐

takyna
25. sep 2009

Kacenka začali sme s bratmi čechmi 🙂 chodíme do Brna, tak snáď to naozaj skončí "ako mamičky šťastných brušiek" 😵

salute
25. sep 2009

Ahojky holky mám stejný problém nevím proč nejde mít dítě??jedno už mám je mu 18 let ,ale druhý nám nejde už hodně dlouho..byla jsem i na umělku jednou a po druhé na ketíku ,ale nic...přestávám věřit ...jsme oba v pořádku ,ale je nám to k ničemu...snažím se na to nemyslet a už jsem na tom i lépe ,ale je jasný ,že touha po dítěti trvá a jen tak se nevymaže....

kacenka24
25. sep 2009

Aha, tak to si potom celý proces platíte sami? Čo, všetko neurobíme pre naše pokladíky. 🙂

takyna
25. sep 2009

Ahoj Salute, nestrácaj nádej, veľa nás týmto prešlo, skúste druhé IVF to býva viacej úspešné, vyšetrenia ste aké prešli? nap. štítna žlaza?

takyna
25. sep 2009

veď to Kati čo nespravíme, peniaze boli aj budú aj keď tu mi nebudeme... 😉 , ale deti po nás ostávajú a sú zmyslom života 😵

salute
25. sep 2009

Takyno vyšetření máme všechno...byli jsme i v Podolí na imunu a opět v pořádku ...jsem ráda ,ale k čemu to je ta věta ,že jsme v pořádku??Raději bych byla ráda za menší problém ,který by se vyřešil a hurá bylo by miminko..já vím čekáme a musíme mít sílu

takyna
25. sep 2009

ja sama dobre viem, že sú to otrepané frázi, ale len pokúšať ten nezvratný osud, iné nám neostáva, aj u nás v podstate nebol problém , a predsa sme si už dosť preskákali 😒

salute
25. sep 2009

takynko já vím já vím koukala jsem máš holčinu taky velkou už ..a zlobí tě jako mě zlobí kluk??a ty se pokoušíš taky o miminko??asi ano jenom se ptám jsi statečná a moc ti ho přeju -nám všem 🙂

takyna
25. sep 2009

ale tak občas hnevá, jedináčik bola , tak ju to chytí , ale dá sa s ňou, aj porobí, poriadi, navarí..., len by nakupovala furt si nejaké to oblečenie , a ja nestíham zarábať 😉 , rok sme mali pauzu po všetko čo sme si prešli..., a teraz by som chcela začať tiež IVF 😵

salute
25. sep 2009

takynko tak to je dobře...doufám ,že se brzy dočkáte a bude všechno v naprostým pořádku moc ti to přeju...jo je to holka tak to věřím ,že se chce parádit..,ale neboj i náš mladý se parádí samé značkové hadry -pacholek jeden ..no je nám smutno jsme vlastně sami se dá říct kluk je u babičky má tam holku a školu...prostě už s námi moc není a já to hodně špatně nesu ,ale je mu už 18 a neptá se nás ....

takyna
25. sep 2009

Salutka aj ja tebe prajem 🙂 , aj naša kočka je na intráku, ešte , že mám psíčka maznáka, 🙂 tiež sme sami, ja si pomaly už zvykám, že najprv je u našej baby Frajer, potom kamarádky a nakoniec my 😀 , naša bude mať o mesiac 18 rokov

salute
25. sep 2009

takynko i my máme pejska a kočičku...jo jo snad se nám brzy podaří mít v náruči miminko ..můžu se zeptat kolik je ti let??mě ted bude 37 nevím jestli mám šanci ještě na mimi 😔

takyna
25. sep 2009

Salutka mne je 36 rokov, čiže rovesníčky 😉 , šanca je neboj sa, len musíme pokúšať osud 😉

salute
25. sep 2009

No tak to je super !!A vy se ted pokoušíte tedy přírodně??

takyna
25. sep 2009

prirodzene sa u nás nedá, nakolko imunita je nie dobrá, ideme cez IVF do Brna 🙂

salute
25. sep 2009

Aha tak teprve půjdete ??Já chodím do Českých Budejovic jsem z Jížních Čech...,ale ted tam půjdu až na jaře...byla jsem nemocná tak mám pauzu do jara ...my jsme byli na imunu v Podolí a prý je to v pořádku

takyna
25. sep 2009

Salutka ja mám jedno IVFko tu v Martine na Slovensku v Heliose už za sebou, a s toho sme mali synčeka bohužial umrel v 6 mesiaci 😔 , teraz vlastne idem do 2 IVF ako samoplaci na krátky cyklus do Brna, nakolko som mala s hormonov zle vysledky na peceni, musíme to riešiť takto

salute
25. sep 2009

takynko vím ,že jsi o synáčka přišla a ani tisíce slov nenahradí tu ztrátu.Je mi to moc líto ,ale je v nebíčku a kouká na vás a co jediné by nechtěl aby se jeho maminka trápila.Z celého srdce ti přeji ,aby jsi brzy byla těhulka a Hlavně ,aby už všechno dobře dopadlo a já tomu věřím.Všechno to bolestivé máš už zasebou a ted už bude jenom dobře.

takyna
25. sep 2009

Salutka ďakujem za tieto slová 🙂 , v tejto téme je nás viac čo sme prišli o dieťatká, áno matka veru nikdy nezabudne na smrť dieťatko ani sa s tým nikdy nezmieri , iba sa naučí s tým žiť 😔 , a vás čo čaká? ideš ešte skúsiť IVF? či KET?

salute
25. sep 2009

takynko já už mám zasebou IVF a i Ketík...ted na jaře půjdu znova na IVF...šla bych i dříve ,ale v lednu jsem vážně onemocněla a až ted jsem se pořádně z toho dostala.

takyna
25. sep 2009

Salutka tak držkám palčoke, idem krájať huby muž sa vrátil s plnym košom, pá, ešte sa určite ozvem 😵

salute
25. sep 2009

takynko jen jdi já jsem je krájela včera a dneska už máme polévku i omáčku.Jasne ozveme se papapapa

rikuska21
26. sep 2009

Ahojte moje ,

taky, aj aj budem na teba mysliet , asi ides na ten soft cyklus tak nech je tentoraz vsetko s uspesnym koncom

Salute aj tebe rdzkam palce a neboj sa motka vastreli ked ste v poriadku.

Ja som boal tiez na imuno v Podoli a mam zle vasledky, vatvaram si protilatky na spermije a trofoblasty, ale moj doki v centre tvrdi, ze to nema ziaden vplyv ked to id excez IVF , tkze ja cakam v novembri na KETko

kacenka, ako sa ti dari uz sa citis lepsie???? Ja by som tu pracu neriskla a ostala doma, oni si bez teba poradia, ale viem co prezivas ja som tiez triedna i ked uz 7 kom, a tiez sme este nemali rodicko, Dufam ze uz budes podstatne lepsie,,,Vies ono je najdolezitejsie si urcit tie priority a potom sa rozhodnut,,,,vela sil

kacenka24
27. sep 2009

Dobré ránko.
Čo dnes budete porábať? Ja som včera dostala veľkú chuť na grilované kuracie prsia s cuketou, tak sa dúfam vyčasí, aby mi ich manželík pripravil. 🙂

Veď no Rikuška, máš pravdu. Všetko je o prioritách. Uvidím, čo mi Dr. povie zajtra a podľa toho sa zariadim. Ináč sa cítim fajn, ani nijako zvlášť necítim, že som tehu. No podľa mňa to ešte len príde, lebo aj pri prvom mi bývalo zle až niekedy od 8 - 9tt.

takyna
27. sep 2009

Ahojte kočky 🙂 , Rikus v ten mesiac pred KETkom ak budete mat sexik s muzom v pripade tych protilatok doporucujem ti len cez primeros, aby sa to riadne uchytilo to embryo, u nas je ten isty problem so spermijami takze tak 😝
prajem ti moc nech ti ten novebrik vyjde na dialnice riadne 🙂
Kacenka mnam , ja ani tehotna nie som a hned by som si dala kuracie prsia s cuketkou 😉 a ako uz je ti lepsie?

pozdravujem vsetucky 🙂 🙂 🙂

my prave predavame staru manzelsku postel, a montujeme novu s polohovatelnymi rostami, jupi sa bude pozerat televizorik 😉

rikuska21
27. sep 2009

Ahojte babulky

Taky dakujem za radu, asi by som to tak mala urobit a logicky mi vychadza, ze kvoli tym protilatkam aby sa nezacali vytvarat, Taky ty si brala aj liecbu s prednisonom???

Kacenka, my ideme po dlhom case k svokrovcom na obed, ale ja sa aj tak tesim na moj, lebo idem robit zapecene sampononky a zemiacky, mnam, toto zase my s manzom lubime. i ked ani to kuriatko neznie zle....
Ako to robis s tou cukinou?? aj nejake speci korenie???

kacenka24
27. sep 2009

Taky, my sme tiež minulý rok kúpili novú manželskú postielku a za mesiac som bola tehu. 😀 😉
Ja by som si dala tiež do spálne telku, ale MM nechce ani počuť, aby bola v spálni akákoľvek elektronika. 😝

Rikuš, ja tie kuracie prsia nakrájam na rezance, zalejem troškou oleja, nakorením - gril. korením, oreganom, drvenou rascou, kari korením a pod. A potom k tomu pridám na kolieska pokrájanú cuketu (samozrejme už očistenú a bez toho stredu). Následne to zamiešam a nechám niekoľko hodín v tom páce. Potom to všetko dáme už na tácku na gril. Je to úúúplne fantastické, tá cuketka akoby tomu dodala takú jemnulinkú a sladučkú chuť. Ja varenú a dusenú zeleninu vôbec nemusím a tiež som zo začiatku tomu neverila, aká dokáže byť táto cukina s mäskom fantastická. Toto fakt ODPORÚČAM. 🙂 😵

diapozitiv01
27. sep 2009

takze treba kupit novu manzelsku postel a je to tam 😀

rikuska21
27. sep 2009

kacenka, prave som si precitala tvoj album, slzila som s spominala 😔 😔

Dakujem za receptim prave papam zapecene sampiony, a skusim tvoje mäsko cez tyzden

Diapozitiv tonie je zly napad s tou postelou, len keby peniaze boli???