Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
5. aug 2008

Zajtra idem na kontrolu. Držte mi silno prsty.

eva7780
6. aug 2008

pekne rano prajem 🙂 Marcelka drzkam silno palceky,nech postupjete tym spravnym smerom a hlavne co najskor 😉 😉 😉

kavaapalma
6. aug 2008

mareklucka super,ze si sa pridala som zvedava,ze ci uz to bude 😉
aj tebe marcelka drzim palce potom daj urcite vediet ako to dopadlo
evy takze v skolke no aj ja som robila v MI v materskej na dvoch ale to uz bolo davnejsie nieze by som k tomu nemala vztah ale viac by som tam nerobila takze klobuk dole pred tebou aj pred ostatnymi uckami,deti boli zlate,ale ta zodpovednost to je ina kava male som malicke 2-rocne a to som zazila aj pripad,ze vonku jedno druhemu hodilo kamen do cela a to sme tam boli dve a sekundu sa nedivas a je to a vysvetluj rodicom,alebo co som potom mala predskolakov ti poniektori sa nevedeli zmestit do koze vyliezol mi na strom a ked som ho davala ze na rukach dole tak sa mi vytrhol a smykol sa dole kmenom tak a zas vysvetluj,preco ma poskriabane brusko 😒

marcelka82
6. aug 2008

Ahojte. V piatok mám odber a v pondelok vklad. 🙂 😵 🙂 😵

eva7780
6. aug 2008

marcelka to je super,urcite sa uz tesis co?a ako sa citis po dnesku,mna to este len caka tak sa toho trochu obavam?

marcelka82
6. aug 2008

Ja sa tak veľmi teším, že sa nemám čas obávať. Obávať sa budem mať čas 2-3týždne.

eva7780
6. aug 2008

marcelka ani vtedy sa neobavaj,vtedy treba byt v klude nie 😉

mareklucka
6. aug 2008

Ahojte! Ďakujem za milé privítanie 😉 Ale MS prišla ešte včera večer,riadne som si poplakala ale dnes rano mi už bolo dobre... Ideme ďalej... 😵
Myslíte,že stres može mať veľký vplyv na otehotnenie? Lebo ja v posledných mesiacoch som v strese a mam pocit,že prave preto sa nedarí... ☹

Marcelka super,tak nech to dobre dopadne 😉

malaskoricka
6. aug 2008

ahojte ja som tiez z okolia michaloviec 😉 a tiez uz len snazilka🙂

eva7780
6. aug 2008

ahoj malaskoricka 😉 ,mareklucka ja som teraz v takom strese,ze som mala menzes 2 dni aj v juny aj v july,stres robi velmi vela

mareklucka
6. aug 2008

Malaskoricka ahoj 😉 nebola si Ty tehu nahodou??? 😕

Evka máš pravdu,ale čo už ked teraz je taká vystresovaná doba 😅 😖

marcelka82
6. aug 2008

malaskoricka vitaj medzi nami.
mareklucka - stres robí veľmi veľa. Pre otehotnenie, by žena mala mať čo najväčšiu pohodu. Žiadny stres a ani námahu. Tak sa ukľudni a ber všetko s nadhľadom. 🙂 🙂 🙂

mareklucka
7. aug 2008

Dobre ránko snažilky 😀

Marcelka ďakujem 😉 Ja sa snažím brať veci s nadhľadom,ale niekedy sa to nedá... 😔

Tak skoro ráno tu asi nikto nieje,len ja 😀 Tak pekný a príjemný dnik vám želám 😉

eva7780
7. aug 2008

prajem krasny slnecny den 😎 😎 😎 zachvilu idem do prace

malaskoricka
7. aug 2008

mareklucka bola som 😢 este pred tyzdnom a pol som bola....

mareklucka
7. aug 2008

Skoricka prave že mi to bolo čudne,neviem z ktorej diskusie si Ťa pamätám... To mi je veľmi ľúto ☹ ale život musí ísť ďalej som si istá,že nabudce to už dojde do úspešneho konca 😉 Ak sa možem spýtať,čo bolo príčinou?

mareklucka
7. aug 2008

Inak baby chcem sa vás spýtať - čo robíte keď máte bolestivú mrchu??? Ja mám druhý deň MS stále také krče a bolesti,že mi je až do plaču ale ďalší den je to už OK.Nechcem sa veľmi napchávať tabletkami...

malaskoricka
7. aug 2008

mareklucka ja som mala od zac. tehu same problemy..a potom v 10tt sa uz zacinalo zdat ze bude vsetko ok..ale ked som sla v 11tt na kontrolu tak mimi uz bolo 2dni mrtve 😔

mareklucka
7. aug 2008

Moja ja viem,že to bolí ☹ Ja si ani neviem predstaviť ako by som to prežívala... Ani neviem čím by som Ťa potešila 😅 Týždeň je ešte krátka doba,to sa určite ešte spamätávate... Želám vám veľa sily,aby ste čím skor zabudli na to zlé čo sa stalo a aby ste sa čím skor tešili zo zdravého mimina 😉

malaskoricka
7. aug 2008

dakujem si strasne zlata...cas ukaze co a ako bbude v buducnosti🙂snad sa aj nam zadari...

inac ja tiez pozeram ze ta poznam z nejakej temicky ale neviem skade ..

mareklucka
7. aug 2008

Neboj,zadarí sa to Ti sľubujem! 😀 😉 😎
Tak ja "úradujem" 😀 hlavne v "pokec,rady a povzbudenie pre nové snažilky" 😎 tak asi odtiaľ,lebo do iných len sem-tam prispievam...

marcelka82
7. aug 2008

Ahojte. Ako sa máte?
malaskoricka je mi to veľmi ľúto. Neboj. Bude všetko dobré a narodí sa Ti zdravé dieťatko.

eva7780
7. aug 2008

malaskoricka,nebud smutna,zachvilu ani nevies ako budes tehulka 😉

marcelka82
7. aug 2008

Ahojte. Myslíte na mňa zajtra. Už som trocha nervózna. August začal zle. Nejako to snažilkám nevychádza. Dúfam, že to zmením.

eva7780
7. aug 2008

narcelka jasne ze na teba budeme mysliet,musis predsa prelomit tu hranicu neuspechov 😵 😵 😵 daj nam vediet ako to dopadlo 😉

marcelka82
7. aug 2008

Určite dám vedieť. Ale výsledok bude až o niekoľko týždňov.

eva7780
7. aug 2008

marcelka pockame si na ne 😉

atima
7. aug 2008

ahojte baby dlho som tu nebola je niečo nove?

eva7780
7. aug 2008

ahoj atima co si bola na dovolenke? 😵 😵 😵

atima
7. aug 2008

nie nebola. Naša dovolenka bude až v oktobri a ty? ako sa maš?