Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
11. aug 2008

marcelka uz m,as babatka urcite zo sebou doma tak pekne oddychujte 😉 😉

kavaapalma
11. aug 2008

citam a pripajam sa nech su to rovno dvojcata 😉
ja som ani nevedela,ze s otehotnenim moze byt tolko starosti

eva7780
11. aug 2008

kvaapalma veru nao,aj mna to caka ☹

mareklucka
11. aug 2008

Ahojte baby,ako sa máte? 😉

Atima ako mrcha???

eva7780
11. aug 2008

ahoj mareklucka po starom,ty sa pochval 😉

lenuliatko
11. aug 2008

Ahojte, aj ja som michalovčanka - priamo 🙂 Až teraz som si všimla tému. Tiež som snažilka už takmer 2 roky, po dvoch včasných potratoch 😔 a v septembri-októbri sa chystáme do CAR. Ale nádeje sa nevzdávame 😉 Rada si pokecám s niekym z okolia...

eva7780
11. aug 2008

ahoj lenuliatko vitaj medzi nami,dalsia michalovcanka k nam to som rada,my uz do car chodime

marcelka82
11. aug 2008

Ahojte. Vitaj lenulatko medzi nami snažilkami.

Mám v brušku najväčší poklad. Budem viac ležať, aby sa udržal na 9 mesiacov. 😉

eva7780
11. aug 2008

ahoj marcelka,opatruj bobacikov,nech ta uz teraz posluchaju 😉

eva7780
12. aug 2008

prajem pekny slneccny den 😵 😵 😵

marcelka82
12. aug 2008

Ahoj. Vieš že ich opatrujem, ale zatiaľ aby sa zahrýzli, moje zlaté bobatka. 🙂 🙂 🙂
Ak môžeš, uži si slnečný deň aj za mňa. Ja teraz veľa ležím.

lenuliatko
12. aug 2008

Ahojte, ďakujem za privítanie. Marcelka drž sa, veľa oddychuj a žiaden stres. Ak sa môžem spýtať, do ktorého CAR chodíte a ako zvládate vzdialenosť. Predopkladám, že chodíte do KE a že sa treba poriadne nacestovať hore-dole. Nech viem, načo sa mám pripraviť. A ešte, ako dlho to cca trvá od prvej návštevy až po IVF, resp. čo je medzi tým? Ďakujem 🙂

mory
12. aug 2008

ahojte snazilky 🙂 ja som sa pred par dnami vratila z michaloviec a tak vam tam aspon posielam vela pozitivnych sil a uspesne snazenie 😉

marcelka82
12. aug 2008

Ahojte
lenuliatko v mojom prípade to bolo dosť ťažké. JMy sme chodili k Hermanovi a nevyšlo to (IUI), tak sme sa po niekoľkých rokoch znova odhodlali do SPLN ale to sme čakali za zmenou poisťovne a potom sa nám stratili papiere, potom to manžel vzdal a v januári sme začali od znova a teraz máme bobáčikov v brušku. Cestovanie sme zvládali v pohode. Keď pôjdeš do centra, kde sa rozhodneš, tak Ti lekár všetko vysvetli. Porobí vyšetrenia, pošleš papiere na poisťovňu a a oni sa do 5 týždňov ozvú. Potom to už ide rýchlo. Neboj. Stojí to za to.

Mory - ďakujeme Ti za energiu.

eva7780
12. aug 2008

lenuliatko ja chodim k hermanovi do gyncare,idem na ivf prvy krat,tak netusim ako dopadnem dufam ze dobre.marcelka ako sa citis?radsej oddychuj,aj ked sa urcite nudis.lenuliatko my chodime cez secovce a trva nam to asi hodinku-jedna cesta tam+ hodinku naspat,mozno z michaloviec je to kusok blizsie netusim,my byvame v dedine asi 20 km od michaloviec

lenuliatko
12. aug 2008

My sa chystáme zrejme do SPLNu, neviem prečo, nejak mám vnútorný pocit, že to tam bude lepšie 😅 Cesta do KE nám trvá tak 45 min, ja len, že to po čase asi pekne lezie na nervy, nie? 😎 Plánujem to nejak tak, že kde nebude musieť byť polovička, že pôjdem sama autom. Nikdy som ani nepomyslela, že to takto dopadne. Bola som si istá, že otehotniem raz-dva a aha ho...
Evi, vás to kedy čaká?
Aspoň všetkú tú byrokraciu už máte z krku, tak nech vám to vyjde 😉

marcelka82
12. aug 2008

Ahojte. Lenuliatko, tá cesta je to najmenej. Ver mi. Abolvuješ ju aj 100x keď to bude potrebné.

Eva, držím palčeky. Priebežne informuj.

Dnes mi je mizerne a ešte aj návšteva. Už teraz mi je odpadnutie. Neviem si to predstaviť.

eva7780
12. aug 2008

marcelak posli ich domov ty mas oddychovat 😉 lenuliatko manzel ide na kontrolny spg 18.8.a potom uvidime dufam ze sa to uz rozhybe 🙂 ja som si uz na tu cestu zvykla,my stale chodime spolu s manzelom,ja nemam soferak

atima
12. aug 2008

ahojte tak ako ste prežili dnik?

eva7780
12. aug 2008

ahoj atima,ja nic nove a ty?pochval sa 😉

atima
12. aug 2008

nemam čim a ty?

eva7780
12. aug 2008

ani ja akurat bolestou hlavy ale tu mi asi nezavidis 😀 😀

atima
12. aug 2008

čO JE TU DNES TAK TICHO

eva7780
12. aug 2008

atima ako nas presupli tak stale je tu prazdno 😠

mareklucka
12. aug 2008

Ahojte babuľky 😉 Len som vás prišla pozdraviť,ako ste prežili dnik??? 🙂

eva7780
13. aug 2008

prajem pekny den,ja bezim do prace 🙂 🙂 🙂

mareklucka
13. aug 2008

Ahojte snažilky! Neviem čo to je dnes aky biostupeň,lebo sa cítim tak ospalo a malátne 😖 Ako sa máte?
Marcelka ako sa cítiš??? 🙂

eva7780
13. aug 2008

mareklucka mne sa zda ze "2",ked sa tak citis pospi si 😉

mareklucka
13. aug 2008

Evka už ma to trochu prešlo.... Človek aby sa zbláznil z toho počasia 🙄 Aký si mala dník?

eva7780
13. aug 2008

joj dnes riadne unavny aj to teplo mi uz vadi,mohlo by sa trosicku ochladit,bolela ma aj hlava a este k tomu mrcha v tomto teple no hroza 😠 dufam ze zajtra uz bude lepsie 😉