Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

marcelka82
28. jún 2009

Ahojte.

Čo máte nové?

Lulockka ako sa cítiš? Dokedy si doma?

lulockka
28. jún 2009

Ahojte cítim sa asi ako keby som na nič ani len nebola proste necítim vôbec nič až som s toho smutná.Do roboty idem až v piatok od utorka som si zobrala dovolenku.Aj ja vám prajem krásny slnečný víkend. 🙂 😎

eva7780
29. jún 2009

pekný a úpešný týžden prajem 🙂 lulocka dúfam,že nohy vyložené a nič doma nerobíš? 😉

lulockka
29. jún 2009

evka ja to už pomaly ale isto vzdávam neverím tomu podľa mňa by to žena mala cítiť ale ja okrem toho že sa cítim ako pred príchodom mm necítim vôbec nič.Som s toho veľmi smutná ☹

eva7780
29. jún 2009

lulocka zbytočne nepanikar a nestresuj 🙂 musiš byť v klude

marcelka82
29. jún 2009

Ahojte. Lulockka, dám Ti na zadok. To čo má toto znamenať? Ani ja som nič necítila a bola som tehotná. A je mnoho žien, ktoré že sú tehotné sa dozvedia až niekedy v 2-3 mesiaci. Dokonca sú aj prípady, kedy šli do nemocky s bolesťou brucha a domov prišli s bábom v náručí. 9 mesiacov nevedeli že sú tehotné. Tak láskavo si ľahni, vylož nohy hore, hladkaj bruško, rozprávaj sa s ním alebo mu čítaj rozprávky. Hlavne to nevzdávaj a nestresuj. Taktiež neodporúčam testovať. Sú to zbytočné stresy. Aj tak najviac záleží na krvy. A čo sa týka toho že sa cítiš ako pred príchodom mrchy je taktiež normálne. Veď mala prísť. Ale nepríde. Podmienka je, že TY OSTANEŠ V KĽUDE. Takže teraz kašli na všetko a jediné načo máš myslieť, je Tvoje vysnívané bábo.

eva7780
30. jún 2009

lulocka marcelka má pravdu 😉

lulockka
30. jún 2009

Marcelka dakujem ste naozaj veľmi,veľmi zlaté som rada že tu ste a podporujete ma posielam vám boštek

marcelka82
30. jún 2009

Ahojte. Lulockka ďakujem. A ten božtek daš anjelikovi keď sa narodí. 😉

lulockka
30. jún 2009

Ahojte ako sa tak stane tak určite verím že raz áno.

marcelka82
1. júl 2009

Ahojte Lulockka určite ale teraz.

eva7780
4. júl 2009

ahojte ako sa máte?ja už dnes nevládzem ani rukou pohnuť 😝
lulocka ako?dúfam,že si trpezlivá a netestuješ 🙂

marcelka82
4. júl 2009

Ahojte. To sa dnes nič nedá robiť. Strášne horúco.

marcelka82
5. júl 2009

Ahojte. Prajem vám krásnu nedeľu. Užite si ju.

Lulockka, držím palce. Zajtra je Tvoj veľký deň. Silno na Teba budem myslieť. 😉

lulockka
5. júl 2009

marcelka dakujem potom sa ozvem ako som dopadla.Krásny a úspešní začiatok týždňa prajem všetkým.

eva7780
5. júl 2009

lulocka držím palce na zajtra 🙂 🙂 🙂

eva7780
6. júl 2009

lulocka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lulockka
6. júl 2009

Ahojte tehotná nie som tak ako som predpokladala.úprimne vám dakujem za podporu a že ste na mňa mysleli.V septembri to skúsime znova a verím že už úspešne.

eva7780
6. júl 2009

lulocka ☹ ☹ ☹ máte mrazáčikov?

marcelka82
6. júl 2009

Ahojte. Lulockka, je mi to ľúto. 😔 😔 😔 V septembri sa už toľko nebudeš stresovať. Dobre? 😉

lulockka
6. júl 2009

Ahojte mrázičkov máme 11 tak dúfam že sa budu dobre rozmrazovať a druhý pokus bude úspešný na 100% aj keby som mala mať celý čas priviazane nohy hore.

lulockka
6. júl 2009

A stresovať určite nebudem nestojí mi to zato mali drobček je dôležitejší. 🙂 A čo vy kočky ako pokračujete so snažením posúvate sa dalej

marcelka82
7. júl 2009

Ahoj. Evka má pc v oprave. A ja so snažilkovaním ešte uvidím. Teraz sa snažíme najprv s manželstvom. A uvidíme. Ale Tebe budem silno držať palce.

eva7780
8. júl 2009

ahojte,pc už doma 🙂 🙂 🙂 lulocka ja sa posuvam tempom asi takým,že teraz sa snžíme prirodzene tak uvidím,ale tomu už moc neverím

eva7780
9. júl 2009

tu dnes nikde nikoho 😕 asi ste vyťažené prácou 😝

lulockka
9. júl 2009

Ahojta ja som pred chvíľou došla s práce teraz toho mám naozaj veľa.Došla mi už prvá mrška dočkať ešte druhu a hor sa na KEt.Prajem vám krásny víkend my si ho ideme užiť na šíravu. 😎

eva7780
9. júl 2009

lulocka tak si ho riadne užite,vyzerá že počasie bude dobré 🙂 aspon si oddýchneš od toho frmolu v práci a za mesiac hor sa na KET,ako to budeš potom riešiť s PN?

lulockka
9. júl 2009

Určite budem na PN ale už pôjdem za svojou obvodnou lekárkou a tá mi pn určite dá.Keby som to za mesiac stihla bolo by super ale v splne maju dovolenku tak asi budem musieť počkať. ☹

eva7780
11. júl 2009

prajem vám pekný víkend,dnes akosi pofukuje vetrík ,ale aspon nie je tak dusno 😝 😝

haannka
11. júl 2009

Ahojte môžem sa k Vám pridať? Bývam 10 km od Michaloviec a momentálne začínam stimulovať na svoje 3.IVF 😉