Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
20. sep 2009

aj ja chodím do gyncare,už ste sa objednali?

martina848
20. sep 2009

Volala som aby sme sa objednali,tak doktor povedal,ze mam zavolat prvy den ked dostanem mrchu a na druhy den ma objedna...
a ako si tam bola spokojna? a preco to nevyslo?

eva7780
20. sep 2009

aj ja som tak volala (1.den mrchy)mne to vyšlo na pitok,tak som ešte stihla volať a hned v pondelok sme išli 😉 ja som tam spokojná,podla mna v každom centre je dobrý odborník,len ten výsledok je už na prírode a na tamtom hore
ja som nereagovala na inj.vobec mi nerastli vajíčka,aj ked bežne nemám problém

martina848
20. sep 2009

uuuuff,tak to si ma velmi nepotesila....stale sa spolieham na to,ze ja som v poriadku,tak ze by to malo dobre dopadnut...aj toho som sa bala,ze mi to vyjde na piatok a cez vikend nerobia,tak ze ma necha cakat dalsi mesiac,ale ked vravis,ze ta zobral v pondelok,tak som si vydychla

marcelka82
20. sep 2009

Tak už som bola konečne v sprche. Tak sa cítim lepšie. Len ma bruško pobolieva. Ale to sú určite iba tie zmeny.

eva7780
20. sep 2009

nechcela som ťa vystrašiť 😉 i ked ,my ked sme išli do gyncare tak sme boli obaja ok,ale hermann robi dokladnejšie vyšetrenia,aj čo sa týka spg,zrazu z manželových dobrých výsledkov bola katastrofa 😠 trochu sa to polepšilo po profertile 😉
kde chodíš ku gynekologovi?si priamo z MI?Ak chceš napíš do IP 🙂

marcelka82
20. sep 2009

http://www.starostlivostodieta.sk/sprievodca-te... je to linka na jednu dobrú stránku. Nie je iba pre tehotné a mamičky.

eva7780
20. sep 2009

Marcelka určite,ved si bábo robí miestečko 😵

marcelka82
20. sep 2009

No to teda robí. Veď sa mu už začínajú vyvýjať niektoré orgány. To je zlaté.

tatranka111
20. sep 2009

ahojte dakujem vam za pekné privítanie 🙂

marcelka82
20. sep 2009

tatranka ako sa máš?

tatranka111
20. sep 2009

marcelka celkom fajn dakujem za opytanie.....vidím, že si tehulka tak ti blahoželám 🙂

eva7780
20. sep 2009

ahoj tatranka,vy sa ako dlho snažíte?

tatranka111
20. sep 2009

ahoj evka nechránený styk mame dva a pol roka a poctivo snažilkujeme od januara

marcelka82
20. sep 2009

Ďakujem tatranka.

tatranka111
20. sep 2009

marcelka ako dlho ste sa snažili? je to vaše prvé dieta?

marcelka82
20. sep 2009

tatranka ja to mám všetko napísané vo fotoalbume. Ale dúfam, že sedíš. Aby si si to mohla prečítať.

eva7780
20. sep 2009

tatranka tak držím aplce,nech sa zadarí čo najskor 😉 samozrejme aj nám ostatným 😵

eva7780
20. sep 2009

oprava=palce 😀 😀

tatranka111
20. sep 2009

marcelka potom si to prečítam teraz odbehujem od notebooku

evka tak to dufam aj ja, že sa zadarí.....vo štvrtok som dobrala clostilbegyt prve balenie tak teraz som zvedavá čo mi zajtra povie doktor, velmi by som si priala aby ovulka už knečne bola

eva7780
20. sep 2009

a ku komu chodíš?

lulockka
20. sep 2009

Ahojte vítam všetky nové snažilky. 🙂 Ja si ešte musím počkať páru dní a potom šup na další pokus dúfam že úspešní.Prajem krásnu dobrú noc a úspešní týždeň. 🙂 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatranka111
21. sep 2009

ahojte kočky dnes som bola u doktora a povedal, že mi folík nenarástol ☹ tak mi zvíšil davku na dve tabletky denne a ak sa aj tak nepodarí v decembri ma pošle na laparku a potom do caru......a tak sa chcem opyat nebyvam tu dlho tak neviem..........v MI je nejaké CAR? ak ano chodíte tam niektorá? aká je tam starostlivost a počula som, že je to dost nákladné

emily333
21. sep 2009

babenky normalne som soknuta ako ste sa rozpisali vecer si vas precitam 😉 teraz nestiham ☹

lulockka
21. sep 2009

Ahoj Tatranka v MI nie je žiadne centrum ale v KE ich je niekoľko jedno navštevujem aj ja.Stojí to peniaze ale určitú časť prepláca poisťovňa.

atima
21. sep 2009

tatranka nezufaj, nam pomohla laparka hned na druhy den po laparoskopickej operacii som otehotnela a dnes mame nadherneho chlapčeka 🙂 držim prsty

atima
21. sep 2009

marcelka lahoželam a držim prsty aby si už čosokoro držala v naruči uzliček 😉

marcelka82
24. sep 2009

Ahojte. Atima ďakujem. Vám sa ako darí?

eva7780
25. sep 2009

atima ako rýchlo rastiete 😵 😵 😵
marcelka ani sa nenazdáš a zachvílku rodíš 😉 😵 😵