Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

latvia
25. dec 2009

ahojte, ja som tiez zvazovala ci rodit v michalovciach, kde mam rodinu, alebo v CR, kde nemam nikoho....vyhrala CR a som rada...

marcelka82
26. dec 2009

Ahoj latvia. Blahoželám. Určite si si zvolila správne. Ja v Mi nechcem rodiť. Vedela by som vám tu písať ako som dopadla. Ale radšej nechám tak. Jedným slovom hrôza.

tatranka111
27. dec 2009

ahojte baby vedeli by ste mi odporúčit dobrého gynekologa v MI 🙂

tatranka111
28. dec 2009

ahojte baby prosím Vás viete o nejakom dobrom gynekologovi v MI? čo si myslíte o Holdovi?

kavaapalma
29. dec 2009

ahojte,marcelka krasne meno pre dievcatko,ale to som ti uz hovorila 😉
ospravedlnujem sa aj evke,ze som neodpisala na sms,ale mam teraz dost problemov a uprimne som rada,ze sviatky su konecne za nami,asi to znie divne,ale mne je to jedno...
tatranka to tazko povedat,ktory je dobry,lebo kazdy je svojim sposobom dobry ale aj kazdy ma nieco na rovasi...ja by som ti urcite neodporucala hospodara,to viem isto... a tiez viem,ze fantazirova si otvara svoju sukromnu ambulanciu v meste,tak asi skor ju...holda toho velmi nepoznam...ja mam zambovu,no ona ide na matersku...nemala by byt dlho prec,ja pockam kym sa nevrati lebo nemam v umysle tam tak skoro ist... keby este nieco tak pis ip...

kavaapalma
29. dec 2009

hej a este si myslim,ze je lepsie mat zenu,ktora vie o com to je ako chlapa,ktory nikdy nepochopi ako sa zena citi...poznam ten rozdiel lebo 10rokov som mala gynekologa a teraz mam lekarku a je to ovela ovela lepsie...

marcelka82
29. dec 2009

Ahojte. Tatranka, neviem. V nemocnici ma vyšetrovalo už dosť lekárov. A dokonca aj Fantazirová. Ale ja som aj tak najspokojnejšia s Bálintom. Ale každý lekár už spravil aj nejakú chybu. Je to tak. Bezchybný neexistuje. Ale Bálint aj Keď je chlap, je citlivý a neviem, či som iba na neho zvyknutá, ale jediný pri ktorom ma vyšetrenie nebolí. A to aj keď pozerá či sa neotváram. Ináč, ma takto vyšetrovali aj v nemocnici a bolelo to.

Jani ďakujem.

nadhera
29. dec 2009

par rokov som chodila k zenskej lekarke /podla obvodu/ a hned ako sa dalo , brala som kartu a utekala od nej prec. stara dievka, no hroza. teraz chodim aj ja k balintovi, suhlasim s marcelkou , je citlivy. 🙂

marcelka82
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Vášho srdiečka štastie sadá,
zabudnite na bolesť a starosti
a prežite ďaľší rok v láske a radosti.

Prajem všetkým, aby v Novom roku dosiahli všetko čo chcú: Maminkám zdravé a skoro poslušné detičky (aby ste vedeli že ich máte), tehuľkám krásny pocit z pôrodu a zdravé detičky, no a samozrejme snažilkám, aby im rok 2010 priniesol ten najkrajší dar, po ktorom tak túžia //.

kavaapalma
31. dec 2009

kazdy ma svoj nazor a skusenosti a kazdy lekar je iny...co ja viem dr. ma rad vsimne,ale ktory nie v dnesnej dobe...peniaze hybu svetom...a nikdy sa to nezmeni...ale to uz pisem odveci...

kavaapalma
31. dec 2009

akurat ta co chcela vediet nazor,sem uz asi ani nepride

eva7780
31. dec 2009

ahojte,ja som predtým mala doktorku,ale riadne ma dobabrala a to som ani nikdy nerodila,zmenila som ju za doktora,ja som spokojná,i ked manžel má s neho pocit ,že je na prachy,tak sa mu zdá,ked ho videl

eva7780
31. dec 2009

Hviezdička na nebi svieti
a deň za dňom neustále letí,
do Nového roka je už len krok,
tak Vám želám šťastný nový rok a hlavne ,nech sa vám splnia najtajnejšie priania 😵 😵 😵 😵 😵

kavaapalma
3. jan 2010

tiez stastny a vesely...

eva7780
6. jan 2010

ahojte 🙂 tu je teda plno 😕 😕

marcelka82
6. jan 2010

Ahoj Evka. To je a až príliš.

marcelka82
7. jan 2010

Tak som nás prišla posunúť na prvú stranu.

tatranka111
7. jan 2010

baby dakujem Vám za vaše názory 🙂

marcelka82
8. jan 2010

tatranka tak snáď sme Ti pomohli.

nadhera
9. jan 2010

tatranka a koho si si vybrala? 😉

marcelka82
12. jan 2010

no to sa asi nedozvieme

eva7780
12. jan 2010

ahojte 🙂 Marcelka,pekne rastiete a máš dobré vlasy 😵 pristane ti to 😉
ja letím do práce,od rána mi ide prasknúť hlava,najradšej by som si lahla,ale to je nemožné...... 😠 😝

marcelka82
12. jan 2010

Ďakujem Evka. Čo máš nové?

eva7780
15. jan 2010

Ahojte 🙂 Marcelka ako vždy-nič 🤐 ,ale dnes mám volno v práci,tak som rada,trochu som poriadila,urobila som šišky,mala som v pláne pečené buchty,ale akosi sa mi do nich nechcelo 😀 😀 teraz trošku pokukám po nete a poobede má prísť susedka dačo ponapalovať 😝

marcelka82
15. jan 2010

Fúha. Ty máš ale nabitý program. Aj ja by som si dala šišky. Ale čo už.

marcelka82
16. jan 2010

Táto téma sa už tak veľmi prepadáva a nejak prestala plniť aj voj cieľ. Neviem prečo. Najčastejšie príspevky Evka a ja. No nehnevajte sa!

eva7780
17. jan 2010

čo už Marcelka 🤐

kavaapalma
18. jan 2010

mas pravdu,ale ja nie som snazilka tak o com tu budem pisat...sem tam pridem kuknut a ak je nieco nove tak dam vediet...
zatial len chodim 2x do tyzdna na anglinu to je asi vsetko a cakam na marec...

marcelka82
19. jan 2010

No keď sa to tak vezme ja už tiež nie. Ale nenechám tu Evku samú. A vlastne ani my tu už veľmi nemáme o čom písať. Aký bol deň, čo sme varili a také. Ale netýka sa to snažilkovania. Takže čo? Končíme s touto témou?

eva7780
22. jan 2010

Marcelka asi 😔 ja síce snažilka som,ale nedarí sa,keby sa zadarilo od radosti vykričím do celého sveta 😀 tak by ste ma určite počuli aj u vás doma 😀 😀