Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
27. mar 2009

Jo tak je doma, teď je to lepší jak jsme tady, jasme spolu víc...

No já nepsala co dělá, ono to není zorvna moc na veřejný web 😔

zuzka11
27. mar 2009

Koukam ze se tu resilo vinko a ruzne kombinace...tak vinko jsem nemichala nikdy, snad jen jednou za hooodne mladych let bile se spritem, uz ani nevim, jak se to jmenovalo....v Nemecku obcas dam, hlavne na Octoberfestu, Radler, to dokazu vypit, ale pivar nejsem a dat si tam necoo jineho nejde.....ale jeste, to ted vidim asi jako nejvetsi prohresek, jako mladice jsem snad do vseho davala kecup 😕 Z toho jsem nastesti vyrostla....

blondynka400
27. mar 2009

Zuzi, my a pomlouvat Tě? 😕 Víme to, že černá barva zeštíhluje, ale kdyby byla pravda to, co nám tady říkáš, tak by musela úplně kouzlit 😀

Kup si větší kalohty an řeš to, po porodu bude vše za ok 😉

Ty chilii kolečka, já to tady jedla prvně, ale fakt super, můžu vřele doporučit 😉

schnucki
27. mar 2009

aha, to je v pohode, nemusim bezpodminecne vedet co dela, jen jsem strasne zvedava 😀

jeeee, ahoj zuzi, nene, jen jsme konstatovali, ze nam prijdes tak i tak stihla 🙂 .... ale jestli ti nepadnou kalhoty, tak tam asi nejaky to deko bude, ale neni to hrozny, vypadas porad moooc dobre 😉 .... jojo, je patek tak si to uzivam .... ted jis za dva, takze neni divu ze mas stale hlad .... skoro cela nutella? ty jsi borec 😀

zuzi u nas v cechach prodavaji taky takova kolecka z ryze, nevim ale jak se jmenujou, podle myho to bude neco podobnyho, az si vzpomenu jak se jmenujou pisnu

zuzka11
27. mar 2009

Nejsou to raciolky? ty jsem jedla, ale tusim jablecke se skorici....a v nemecku je maji taky???

schnucki
27. mar 2009

jooooo, to jsou oni, raciolky .... ja jsem je tu jeste nevydela, ani nic podobneho, pokud na to nezapomenu, mrknu se zitra u nas jestli neco podobneho najdu, ale doposud jsem nenasla .... je ale fakt, ze u nas v globusu jsem jeste nekoukala, tak to zkusim

blondynka400
27. mar 2009

schnucki, já vám to třeba pak někdy řeknu, ale ne tady na webu, ju? 😉

Jinka ano jsou to raciolky, ale tyhle jsou jiné, jsou takové malinké a chutnají fakt výborně, ne jak polystrén, jako raciolky 😀

zuzka11
27. mar 2009

Sakta, to vypadá na výpravu do Itálie - vínko, zmrzlina, "raciolky"... 😀 Blondy, odendej mříže..... 😉

blondynka400
27. mar 2009

Zuzi, taky už letíš 😀 😀 😀

schnucki
27. mar 2009

jeeee, ja taky letiiiim 😀

zuzka11
27. mar 2009

Ja ale leštím břichem střechy, nějak se nemůžu vznést do oblak 😀

blondynka400
27. mar 2009

Tedy holky, v tom případě, jdu na ty mříže 😎

schnucki
27. mar 2009

a po ceste padnu nejdriv do postele 😀
pro dnesek se holky rozloucim, jsem uz nejaka utahana a padaj mi tu ocka

preju krasnou dobrou noc 😔

zuzka11
27. mar 2009

Dobrou Shcnucki, cau zitra!

mirusch
28. mar 2009

Bre ranko 😀
Tak som sa dopracovala k nazoru, ze ma Zuzka nema rada ☹ Ked ona sa tu objavi len ked som prec 😕 Beeeee.
Inak Zuzi, bez srandy, neverim, ze niekto na tebe pozna, ze si tehu. Zacinam chapat baby, co porodili bez toho, aby zistili, ze su tehu, fakt. Keby si videla babule po umelom, tie mali tesne po ET vacsie brucho ako ty pomaly v 5.mesiaci 😨

Blondy, je to jasne. Dalsie stretko u teba, plati? A nie ze na nas pojdes kudlou, ked dojdeme 😀

Tak my dneska trepeme ten susiaci pristroj naspat do Bauhausu. Ak to klapne, tak nam pomoze syn od Grekov, verme, ze to natrepeme do jeho auta. Inak, na nom by ste si zgustli, je fakt pekny, vsak Schnucki? 😉
No a potom uvidime, mozno Mirusch pri troche stastia donuti manzela k tomu, aby sli nakupovat deko veci a lampu do kupelne. A farbu, lebo treba vymalovat.

meleri
28. mar 2009

Ahoj Mirusch,

co tak brzy?? 😀 dyť je sobota běž ještě spát... 😅

Jé Zuzko, super fotka! Teda musím říct, že jsem to měla podobné to břicho. Těhotenství byla u mě pohoda nijak moc jsem nepřibrala za to teď jak kojím...:(

Holky, tak mi přišlo v pátek to nosítko, jmenuje se Manduca, a je SUPER. nebolí z něho záda, malý v tom dobře sedí jak se má a ne visí jako v tom pitomém Chiccu. Takže ZASE mě němci dokázali že na co šáhnou v tom jsou mistři..

Mirusch, jaký susiaci pristroj?

přeju pěknou sobotu!

tady se počasí pokazilo, takže to vidím max. do parku a zpátky.. 😖

mirusch
28. mar 2009

Meleri, ved spat, jasne, ale mame toho dneska viac na plane....A ked sme pri tom, ty tiez nespis, nie? 😀

Tak vidis, vidis, aki sme my Nemci sikovni 😀 Som rada, ze si nieco nasla. A tu satku predaj. Ak das inzerat na konika teraz, tak ju dorucis, ked budes v CR. alebo to nechaj vasim, nech to predaju.
Inak, s tou narodnostou. Ja vyuzivam tie dve moje ako sa mi hodi 😅 Minule svokra nadavala cudzincov, tak som sa zastala, ze pozor, aj ja som cudzinec a mna ma predsa rada. Potom v tej istej konverzacii bola ina tema a povedala som, ze ved aj ja som predsa Nemka 😝 😀 My sme to chapali, ale ten predtym spominany mlady muz, co montoval pristroj, iba kukal ako puk.

No, my sme mali na tyzden susiaci pristroj do novej izby, kde bola prasknuta rura, potrebovali sme to presusit. Musim povedat, ze pomohlo, aj ked isto nie 100%, ale dnes volame majitelovi.

Boli ma brucho z MS 😝 😖

zuzka11
28. mar 2009

Dobre ranko!

Miri - sory, ja te mam rada! 😀 Nejak se mijime, ale jak Schnucki a Blondy odjede, budeme si to tu mit pro sebe 😀

Meleri - no, bricho asi jo, ale ja pribiram kolem, takze jsi na tom byla lip.......a neboj az prestanes kojit, zhubnes, nektere zenske to maji takhle! manduca jsem taky slysela jen dobre.....co planujes na vikend?

Miri by zase do obchodu? At poridite!

mirusch
28. mar 2009

Zuzka, no ved preto 😀 Zase do obchodu? Nuz, minuly tyzden sme mali, ale mojmu chlapovi sa nechcelo. Tak hadam dneska. Som inak veeelmi zvedava na tvoje brucho v 9. mesiaci 😉

zuzka11
28. mar 2009

To ja ne 😀 Slůně.....ale pošlu vám fotku.....

Je už to břicho lepší? Mě vždycky pomáhala něco teplého, čaj, kafčo, čoko....dát si to na břicho a pak na chvíli usnout........

Dneska tu máme nečekaně sluníčko, asi odpoledne půjdu na procházku do starého centra......

Miri - co vlastně uměleckého teď tvoříš? už jsi vymyslela ty dárky do USA?

Blondy, Schnucki - jak se máte vy?

blondynka400
28. mar 2009

Ahoj holky,

dneska jsem jak kdyby mě někdo praštil po hlavě palicí 😒 . Asi za chvilku pojedu cvičit, snad mě to probere a pak asi na pláž, jestli se nezkazí počasí, nějak se to v dálce začíná zatahovat a tdy ty změny jsou rychlé.... A možná si jako správný zavislám sebou vezmu notes, jo hold není nad mobilní připojení 😀

Mirusch, ok 😢 . A kudlu, no když budete hodné tak určo ne 😀

schnucki
28. mar 2009

ahojik holky,
me je podobne jako blondy, jak prastena palici ... asi jsem moc dlouho lezela v posteli 😖 .... tresti me hlava a objevil se mi dalsi opar, jeden zmizel a druhej se objevil, nechapu proc .... a ms mam nejakou silnou .... no mam dneska den 😖 😝

mirusch co ty, co brisko, uz je to lepsi? ....
jinak ten syn od reku je fakt kus, toho by jste meli vydet, jsem si ho pekne po ocku sledovala, samo aby to pritel nezjistil 😀

meleri to je super ze jsi sehnala neco lepsiho, a jak pise mirusch, urcite to prodej

blondynka400
28. mar 2009

schnucki, hele tak ne že mi ten opar za pošleš aby jsi se ho zbavila 😀 . Já jsem sotva ty svoje dva vyléčila, ještě tam mám stroupky... Tak ať je brzy lépe, já doufám, že to pohybem nějak vylepším 😉

Hele tak ty taky koukáš po cizých chlapech jo? A mně budete něco říkat 😀

schnucki
28. mar 2009

😀 ja se pokusim ho tu zadrzet, hned jsem ho mazla, tak snad zmizi, potvora jeden

taky me napadlo jit se projit az se ten muj vyhrabe, trocha cerstveho vzduchu neuskodi 😵

no ale on je fakt kus .... a ja vzdycky rikam - koukat se muze, sahat ne 😀

blondynka400
28. mar 2009

shnucki, no dobrá, tak hold maximálně budu muset zvýšit antivirovou ochranu na počítači, snad to pomůže 😀
No mě každopádně čerstvý vzduch pomáhá, tak až se probudím takse hezky jděte projít..... 😉

Jo to je dobré moto, já jsem přece na nikho taky nešahala, a bavil se on semnou ne já s ním 😀

schnucki
28. mar 2009

presne tak, zacal on a ne ty 😉 😀

urcite ho vytahnu az se probere ... a co ty, uz je lip??

mirusch
28. mar 2009

Zuzi, dala som si Panadol, kedze som na nohach. Na noc si zvyknem dat vankus na brucho...
Co tvorim? Teraz nic extra, stale nejako cakam na tu izbu, aby som sa tam mohla rozlozit. Dnes ideme volat majitelovi, nech konecne pohne zadkom. Kym nebude spraveny strop, nemozeme ani prd 😠
Dnes sme kupili lampy do kupelne a spalne, farbu na vymalovanie kupelne a ja sa budem realizovat vyrabanim topanok na stolicky 😀 lebo nam otlacaju parkety a tie nohy su take do obla, ze sa na ne nic neda nalepit. Tak mam oranzovy filc, urobim z toho vrecka a priviazem na nohy. Este mi chyba nejaka stuzka...A bude to hotove umelecke dielo, to nema kazdy 😵
Do USA som zatial pokupila take slovenske drobnosti, este stale dumam ze co k tomu, neviem najst nejake ramiky na servitkovu techniku, mozno skocim do Ikei. Lebo co uz budes davat ludom, co maju vsetko. Ach jo. Jedna rodina, 3 domy, bazen za domom, lodka....

Tak sme susic nalozili do auta, no ved aj chvalabohu, prsalo ako z krhly a akonahle sme dorazili domov, tak sa vycasilo, no hadam este aj slnko vyjde 🙄

Blondy, Schnucki, vy ste ale partia, fakt. Schnucki a nepreniesla si si ten opar dalej? Musis si vzdy umyt ruky, ked sa toho dotknes.... Nuz, neviem, ci sa mi podari toho chalaniska odfotit, nechce sa. Mam nejaku fotku, aku-taku...kto ma zaujem...za 10 EUR 😀 😀 Inak musim povedat, ze on a jeho sestra ma ukludnuju, ze svet sa este celkom nezblaznil. Ked tak kukam na terajsich mladych, tak mi je fakt zle. ale tito dvaja su ako mimozemstania, pomahaju rodicom uz od malicka, ten chalan ma len 19 a uz zastupuje otca vo vsetkom ked treba, popri tom chodi este do skoly, aj na party, ale je vychovany....no proste sa daju vychovat aj takito mladi ludia. Neviem potom co ostatni rodicia robia zle...to bola taka kratka uvaha na temu vychovy 😅

Babule, vsak kukat sa mozeme, nie? Hentento je pre mna prilis mlady, toho prenecham na kukanie Schnucki, ja sa uspokojim s kukanim vo fitnesku 😀 Schnucki, vsak este dojdite, mozes okukovat dalej 😝

mirusch
28. mar 2009

Uf, to je ale hrubka...ma byt "takyto mladi ludia" 😅

blondynka400
28. mar 2009

Tak jsem si byla zacvičit a už jsem úplně v pohodě. Navíc tady bylo nádherné počasí, přes 20 stupnů a sluníčko, ale už se zatahuje 😖 . Dala jsem se do velkého úklidu a navečer jdu na chvíli na návštěvu k jedním známým. Asi jim bylo líto, že tu jsme sama, tak mě pozvali 😀

Mirusch, takže hlavně že máte nakoupen. Jaký sušáka sis to vůbec vybraal? Myslím tím značku...
Teda ty jsi ale, ještě chceš na nás chudinkách vydělávat jo 😝 😀

mirusch
28. mar 2009

Blondy, no teda, vraj 20° 😕 Tu je kosa z nosa a zamracene. Ach jo. To je dobre, ze sa dostanes trosku medzi ludi, len pekne chod na navstevu.
No ten susic to sme niesli predsa prec, to bol ten pozicany stroj, co nam susil izbu 😀

Ake chudinky prosim ta. 😝 Mozme to spravit aj tak, ze kazda pofotime svoje "objavy" a budeme si vymienat 😀 😀

Ja vyrabam papuce na nase stolicky...skoda ze nemam stuzku, musim kupit v pondelok. No, bude to sranda vyzerat 😉 A tiez splni ucel.