Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivana98
autor
11. jún 2008

gratlujem 🙂 😉
violka, ja by som tiez rada vybehla do prirody, ale musim sediet v praci 🙄 nejako som ale v poslednej dobe nemala chut na snazilkovsku diskusiu, prepacte 😅

mmmk
11. jún 2008

Taky mi to nejak nevychazi sem chodit 😅

Viol, mam na rozmysleni asi 2 mesice, ale momentalne se mi uz nechce nic studovat. Chci mit vecer volno a ne furt neco delat do skoly! 😒

meleri
12. jún 2008

Ahojky Violoncielko,

to je dobré s tou italštinou..taky chodím do kurzu francoužštiny, ale za to žádný papír není..moc mě to nebaví..radši jsem v práci..naštěstí mi to už končí příští týden.

Jinak se mám dobře, o víkendu jsme byli poprvé za tři měsíce na dovolené a já zase začala plavat. Jako bych ted měla nová záda! 🙂

Mmmk, počkej, tak jak ty státnice? Už konec? To se ti nedivím, že se ti nechce moc studovat, po všech letech...

holky mějte se pěkně!

mmmk
12. jún 2008

Meleri, uz konec definitivne. Alespon na Vysokem uceni technickem 😀 Titul, ktery mam, jsem vzdycky povazovala pro sebe za nejmene pravdepodobny... vzdycky jsem byla "vylozene humanitni" typ 😀 Clovek mini a osud meni 😅 😀

meleri
13. jún 2008

Tak gratuluju!! 😵 A jak si užíváš svobody? Já si pamatuju, že po státnicích jsem šla na pivo. Byl to úžasný pocit..

schnucki
15. jún 2008

Ahoj holky, 😀 jsem tu dneska poprvi, bydlim v nemecku (ac jsem to nechtela), s pritelem se snazime o mimco, ale nejak to nevychazi. Nechavali jsme to nahode, ale ja si pomalu delam hlavu. Slysela jsem o prstikovy metode, ale bohuzel nevim co to je 😅 kdyby nekdo vedel, dekuju za odpoved

Jinak mmmk gratuluju k titulu, me to bude jeste dlouho trvat nez se k tomu dohrabu

preju vsem krasnou nedeli 😎

mirusch
15. jún 2008

Ahojte zlatusikovia, tak som zase tu. Sice bez zubu (museli mi ho chirurgicky vybrat v SR), s bolavym hrdlom, ale tu.
Mmmk, blahozelam k ukonceniu skoly a titulu, konecne si vydychnes. 😵 😵 😵

Ahoj Schnucki, kde si v Nemecku? A ste tu na nejaky cas alebo natrvalo? Ako dlho sa snazite? Lebo trapit sa zacni az tak po roku skusania. Potom nie je na skodu ist sa dat vysetrit k lekarovi. Prstikova metoda...o nej neviem vela, len to, ze po styku sa snazis prstom zaviest spermijky na krcok maternice, aby mali kratsiu cestu. Ale je tu na Konikovi tema, co sa tomu venuje, najdi si ju.

ivana98
autor
15. jún 2008

ahoj Mirusch, vitaj naspat, ty stimulantka 😉
u mna nic nove, pracujem odusu a zaroven hladam novu pracu. drzte mi palce 😉

schnucki, vitaj a napis viac o sebe 😉

mirusch
15. jún 2008

Ivus 😉 Drzime palce, nech si najdes vyhovujucu pracu, mna to asi tiez coskoro caka. Tento mesiac zase nestimulujem. Nam do toho vzdy nieco pride, ale nejako mi to zacalo byt jedno. Asi sa zmierujem s tym, ze nam to asi nebude dopriate. Zistilo sa, ze zrazu manzel nema pouzitelne spermie, zaroven ja bojujem so zapalom pod korenami zubov-na Slovensku mi museli jeden zub chirurgicky odstranit...uz mam aj stichy vonku. A zaroven ma boli hrdlo. Takze uvidime. Uz nic neriesim.

ivana98
autor
15. jún 2008

Mirusch 😲 😲 to mi je luto... takze kontrolny spg dopadol zle? 😢
a z coho sa ti preboha vytvoril ten zapal?

cikyta
15. jún 2008

ahoj mirusch.....Mne vyberal zubár skoro 2 hod. koren,krvy za kýbel a proste to,čo mi mali robiť na chyrurgii,tak mi driapal on. Týžden len pohotovosť, antibiotiká, slzy a hrste ibalginu. ( no a v tom čase IVF, interné-zlá krv+utekať na hematologiu-príčina: predávkovanie ibalginu) a tak nám IVF nevyslo a embrijko sa nechytilo vo mne. Teraz ideme na druhé IVF a začína ma další koren trápiť,ale som sa rozhodla,že to vydržím a žiadne trhanie ani lieky!

mirusch
16. jún 2008

Ivus, uf, kontrolny spg dopadol katastrofalne, teraz dufame, ze to kvoli teplu. Ide zase o 2 tyzdne. Hned ako bude par pouzitelnych, zamrazime. Zapal? Ktovie, vraj bol chronicky a zrazu sa zhorsil - raz mi ho uz liecili, teraz ale bol aj zub poskodeny.
Cikyta ahoj, ty chodis aj do IVF temy, vsak? Tak to je sila, co ti urobil zubar, moj sa sice chvilu snazil, ale zistil, ze to nepojde a vybavil mi termin na chirurgii o dve hodiny, za co som mu bola velmi vdacna. Taky bol nestastny, ze mi zlomil zub, ze ani zaplatit nechcel, ale to predsa nebola jeho vina. Mne sa to hoji velmi dobre zatial, zubarka tu mi povedala, ze aspon 2 mesiace, ale bolest je znesitelna, ani som vobec nepotrebovala Ibuprofen.
Inak Cikyta, radsej si daj ten koren skontrolovat, lebo ak mas zapal, to je velmi zle pri IVF, telo tvori protilatky a moze aj embrijko brat ako votrelca, toho som sa bala teraz aj ja, takze sa neponahlam radsej. Mozno aj preto sa ti predtym embrijko nechytilo. Oni vedia zapal pod korenom vyliecit raz-dva, ja som mala ale zub uz nanic.
Vela stastia.

schnucki
16. jún 2008

ahoj holky,
bydlime v Brachttalu, je to pobliz Wächtersbach, Gelnhausen. Do skoly jezdim do Frankfurtu, docela se najezdim 🙂 Snazime se od zari, to jsme se dohodli ze chceme, ale nejak jsme to neresili, bud to prijde nebo ne, mela jsem to taky dost nepravidelny kvuli vysazeni prasku. Pak jsem byla v cechach u myho doktora a ten mi napsal prasky co mi to srovnali, tak neco pres pul roku uz to mam pravidelne. Prasky jsem dobrala tak pred 3 tydnama, tak si nejsem jista jak telo ted bude reagovat. Delam si uz tak trochu hlavu. Hledam momentalne doktora tady a premejslela jsem ze pockam pres prazdniny a tak v zari k nemu zajdu (kdyz nakyho dobryho najdu ).
Jinak Mirusch - to se zubama taky znam. Brali mi zub pryc asi pred pul rokem, kdyz to vsechno prislo zas k sobe, myslela jsem ze umru, polikala jsem prasky proti bolesti jak o zavod 🙂
Ivus - drzim palce s hledanim prace!
preju hezky vecer vsem 🙂

kitten
18. jún 2008

Ahoj vsichni! Zatim to tutlam, ale potichu tu oznamuji, ze 5.6. jsme meli + 🙂 Pristi utery jdu na ultrazvuk. Prskam na vas "baby bacilky"
mmk - ty inzenyrko 🙂 Gratuluju moc k uspesnemu zakonceni studia!Uz jste prestehovani?
violoncielko - neco noveho u vas?
Mirusch - to je mi lito ze mas trable se zuby a to spermio ☹
Ivus - hodne stesti s hledanim pracicky. Zase chces byt v nakladatelstvi?
vitej schnucki! 🙂 Snazenicku zdar!
meleri - uz patnacty tyden! Krasny obrazek z ultrazvuku 🙂

ivana98
autor
19. jún 2008

Kitten, moc a moc gratulujem 😉 uz som sa divila, ze sa dlho neozyvas 😵

kitten
19. jún 2008

Ja to nechtela zakriknout 🙂 Je tu porad prazdno a nikdo se nehctel bavit. Asi kvuli tomu pocasi. U nas je ted hnusne takze uz zase konuju 🙂 🙂

mirusch
19. jún 2008

Kitten, blahozelaaaaaam 😵 😵 😵 Ved sa ozvi, ja teraz tiez nejako ani nemam chut sem chodit na konika, vobec sa mi nechce mysliet na to, ze co dalej, ale zvyknem citat. A takato spravicka je predsa uzasna!

Ahoj Schnucki, tak to isto nebudes daleko od nas. Musim pozriet mapu, kde to presne si, ja mam do Frankfurtu asi tak 25 km. Aku skolu mas vo Frankfurte?

schnucki
19. jún 2008

ahoj vsichni,
kitten - moooooooc gratuluju 🙂 to je super zpravicka 🙂
mirusch - mozna ze nejsme daleko od sebe 😉 pisni kdyztak kde vy bydlite, chodim na J.W.G. Univerzität, vetsinou jsem na Campus Westend, tam mam vetsinu prednasek.
Dneska jsem byla vyrizovat vizum do ruska, hruza, samy litani.

U nas je taky celej den zatazino a docela zima, ale vikend se to ma zlepsit 😎

violoncielka
20. jún 2008

Ahoj babenky....

Kitten.. 🙂 😵 🙂 😵 🙂 .Tak to si nam dala vela pozitivnych a radostnych myslienok.vdaka

Inac babky tak mam taky pocit,ze aj ked sa fyzicky nepozname(aspon nie vsetky),ze sme nejak poprepajane. prezivame spolocne obdobie (nie lahke) a asi teraz sme vsetky na tom rovnako....ze sa nam chce trosku si oddychnut od konika.

clovek ma niekedy pocit,ze dookola pise a cita o tom istom...atd.,....ved nechajme tomu volny priechod,vzdy su tu vsak dvere otvorene a mozeme vstupit aj bez ohlasenia ....a to je super.Som rada,ze si vytvarame taketo male komunitky....internet je fakt super

majte sa krasne a pekne leto.

meleri
20. jún 2008

Kitten;

blahopreji! To jsou super noviny!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 Tedkom se urcite setri a davej na sebe pozor, tedkom jsi tehotna zena. 🙂
dik; snazim se fotky jednou za cas doplnit. 🙂

Violoncielko,

v Italii tedkom musi byt nadherne. Nam tu taky zacaly konecne teple dny....bohuzel je travim v praci pak v kurzu a co mam cas tak natiram skrine....jsem porad unavena...doufala jsem, ze tento vikend si odpocinu a pak zas sup zpatky do toho uspechaneho tydne...

Taky nam maji delat kuchyn; meli se ozvat do konce tydne a nic... 😖 Jako vzdy; klasika...

Schnucki,

ta prstikova metoda; popisujou ji dobre na netu; staci to zadat ve vyhledavaci. Ja to teda zkousela; ale vzdala jsem to....nejsem schopna si ani najit ten delozni cipek...

holky mejte se a uzivejte peknych dni a leta! 🙂 huraa zitra vikend... 😵

mirusch
20. jún 2008

Violoncielka, mas pravdu, ale baby sa sem vratia, verim tomu, ja teraz tiez nemam velmi naladu, zase sa nam IVF odklada, mam naladu tak zaliezt pod perinu a ostat tam cele dni. Fakt, na nic naladu. Ale cakam, ze vyjde slnko, to ma zvykne dobit energiou. Tak uvidime, ako to pojde dalej. Aspon by som si uzila leto, keby bolo dobre pocasie, ked uz nic ine 😒 😅
Baby piste, lebo sa scvoknem 😕
Meleri, uf, v Taliansku a natieras skrine 😀 Ked pocujem Taliansko, tak myslim automaticky na dovolenku 😀 Ja viem, ja viem, ze to tak nie je... Dufam, ze sa ti dobre tehulkuje, davaj si na seba pozor. Kukala som na tvoje fotky, fakt mas nadherne fotky z ultrazvuku, su asi najkrajsie, ake som doteraz videla a to som ich uz okukla teda dost. Poklona tvojmu lekarovi.
Pekny vikend!

meleri
22. jún 2008

Mirusch, já nejsem v Itálii, jsem ve Francii.. 😉 ale vedro tu je i tak.... Jinak dík za ty fotky... 🙂 On to má vymakaný ultrazvuk...sama jsem těch přístrojů už řádku viděla, ale takový jako má on ještě teda ne...

já moc nepíšu, protože nevím kde dřív skočit....jsem často úplně vyčerpaná... ☹

A jak se máš Mirusch?

určitě napiš...

mirusch
22. jún 2008

Jasne Meleri, ved ja viem, som si ta pomylila s Violoncielkou 😀 Prepac 😅
Ja som momentalne uplne grogy, za prve je strasne dusno a horuco, za druhe bojujem s migrenou, ale to zvladneme 😉

ivana98
autor
22. jún 2008

ahojte 🙂
aj ja este zijem 😀 u nas je tiez divne pocasie, vcera bolo 22 stupnov a dnes 34 😕
ozaj, a vyzera to, ze moja snazilkovska draha skoncila... ak to vyjde s novou pracou, tak urcite na dlhsiu dobu..
tak to asi v zivote chodi 😕

pekny vecer!
p.s. pozerate futbal? 😀

violoncielka
23. jún 2008

Kuk vsetky!

Tak sem na chvilocku nakukam....mam tu nasich,tak som busy cele dni 🙂 .Je to fajn chodime na vyletiky a k moru,je to fajn.
Mirusch..... 😠 neboj,keby nebolo tychto "zlych dni" tak by sme si potom nemohli vychutnat tie stastne.Musis zatat zuby a preckat toto obdobie.A mas tu nas.... 🙂

Ivanka,...nerozumiem, .....nebudes moct koli praci otehotniet? No a mozno prave teraz sa to podari 😀 .To by bola sranda vsak?
Ak je to tak ako som to pochopila,tak aspon budes mysliet na ine veci. Hlavne nech sa Ti praca paci a nech si spokojna.A manzel? co so skolou?ako pokracuje?

Jasne,ze som pozerala futbal,ale iba koniec.Chlapi pozerali cely a ja som prisla az na predlzenie....chudaci taliani 😒

ivana98
autor
23. jún 2008

ahoj violka,
ten vcerajsok ma mrzi, fakt som si zelala aby vyhrali Taliani 😕 hlavne v takomto predlzeni to proste nikdy nie je fer...

napisem ti do IP 😉 inak sa mame vcelku ok, muzik konecne finisuje so skolou... (ale par tyzdnov to este potrva) 😀
tak vsetkym pekny slnecny den! zase ma byt hic..
takze Mirusch - sup do parku, vyvalit sa na deku a uzivat si slniecka! Hned ti bude lepsie! a ja ti budem ticho zavidiet 😅

mirusch
23. jún 2008

Ivus, jasne, dnes som si pobehala po meste a Ikei 😅 , sadla na zmrzlinku a capuccino, svet gombicka 😀
Znamena to, ze si nasla konecne novu pracu? Inak, ja by som na tvojom mieste sa teda oficialne nesnazila, ale zaroven sa nechranila a keby sa podarilo, tak by sa podarilo. Ved nahoda je blbec, v praci ti nic nemozu dokazat 😀 , staci sa tvarit strasne prekvapene a nestastne, ze ved si nechcela..... No ale samozrejme, to by som urobila ja, nemozem ti hovorit, co mas robit 😕 V kazdom pripade sa ozvi, ze ako je to s tou pracou.

Violoncielka, ved ja viem, ja to tiez tvrdievam, ze musime byt na dne, aby sme sa mohli odrazit a znova sa vynorit 😵 , to sa mi uz parkrat stalo. Najhorsie na tom je, ze teraz na dne este nie som, som len ohromne zmatena a neviem co dalej. Ved uvidime, momentalne som v stadiu "pockame-uvidime" 😅

Futbal...ani nespominajte, nas vobec nezaujima, sa cudujem, ze som nasla takeho chlapa 😀 , my sme skor na formulu1 a hokej a snooker. Nemam nic proti pozeraniu futbalu, len ma zacina iritovat ten hurhaj kazdu noc. My sme sice v takmer dedine - male mesto, ale zistujem, ze tu mame asi vsetky narodnosti, ktokolvek vyhra, tak je tu v noci katastroficky randal. Nemam nic proti teseniu, ked sa niekto stane majstrom, ale po kazdom vitazstve??? 😠 Pamatam si, ked sa slovaci stali majstrami sveta, co sa dialo v Bratislave. uf, to bolo nieco, zrazu boli vsetci kamarati a vsetci milovali Slovensko 😀 To bolo fajn, ale to sme boli majstri...

meleri
23. jún 2008

Mirusch,

taky mám štěstí... 😵 když jsem bydlela u našich tak otec pořád otravoval v každou roční dobu s něčím-fotbal, hokej, házená..atd...manžel to nesnáší jako já..poslední týdny to řešíme tak že si čteme, nebo jdeme ven nebo tak..tady to lidi dost baví, dokonce i vyvěšují vlajky...tak se radši moc nechlubím, že mi fotbal leze na nervy...

doufám, že je ti už líp, migréna je hnusná...prášky moc nezabírají co..:( No snad to už přešlo..

mirusch
23. jún 2008

Meleri, tak, tak, my sme asi mimozemstania 😀 Ked nas nebavi futbal ...
No, nastastie mam na migrenu triptany - specialne lieky, zaberaju do 2 hodin. Len je to svinstvo, dost zaberacka pre telo. Aj ked stale lepsie ako migrena...uf. Teraz ich mozem brat, neviem co by som robila v tehu.

ivana98
autor
23. jún 2008

Dievcata, ja ani nie som aktivny fanusik futbalu, ale kedze mam doma sportovcu-futbalistu, tak mi nic ine neostava 😝 ale musim sa priznat, ze obcas ma to aj chyti... ked sa blizi napinave finale atd...
ale pocas roku musim zaujem trochu predstierat, ale co clovek neurobi pre stastne manzelstvo, ze? 😀 😀

jeeej, Mirusch, ja si pamatam na ten hokejovy titul, to bola parada 😵 bola som vtedy samozrejme v Ba...to je ale davno 😕
no a este mi prosim vysvetli co to je oficialne nesnazenie a zaroven nechranenie. takemu pojmu sice rozumiem, ale netusim ako sa to "praktizuje"... bohuzial... nato som uz asi prilis sialena 😀