Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
19. júl 2010

@finfrle ziiiram a nemam slov. Hlavne zostat v klude, nech ste obe OK 😉

barbora87
19. júl 2010

@finfrle To nemyslis vazne!!!!!!to co je za ludi???mali by ich zatvorit!!!ved to je neludske!!!to co si dovoluju!!!a este k tomu na tehulku!!!joj ja by som im dala!!!presne ako ti povedali na buduce nahlasit!!!
Si v poriadku?a malinka tiez ok?joj to mi je luto ze taky ludia existuju :(((

finfrle
19. júl 2010

@blondynka400 ty jo uz pul roku no parada!!!!Snad problemy se zoubky prejdou rychle 😉
@lubinka9 Ahoj holka jsme te tu postradali 😉 je fajn,ze jsi zase tady!
@barbora87 koukam,ze objednavas 🙂 k mame dnes dorazi balicek,ktery jsem objednala pro nasi malou 🙂 uz se tesim az mi alespon pres tel povi jak to vypada 😵
To mas pravdu jakmile jsi jednou tehotna tak se bojis uz porad.
@zuzanka7117 To je paradni tak lekare mas za sebou 😉 do ip ti poslui odkaz na stranky kde zadas posledni svou MS a to ti vypocita jak dlouho jsi,neco podobne maji i lekari 😉
@ivanajelinek Krasna fotecka tehotenstvi ti vazne slusi mooooc a brisko roste krasne!!!! 😵 😵 😵

finfrle
19. júl 2010

Holky je pravda,ze tady slysite jen mou verzi ale lhat vam nemam zapotrebi,jen me mrzi,ze jsou lidi tak neslusni a chovaji se k sobe bez ohledu.Asi v jine chvili bych se pohadala a byla zla ale jsem tehotna a rozhodne myslim na svou malou a uz o tom psat nebudu jen jsem vam chtela rict,co to vlastne bylo zac.Nikoho jsem tu nenutila at ji nepise ci nejake nevybrane vyrazy jsem nepouzila a vidite...to ze jsem stastna a spokojena jak s manzelstvim tak i s tehotenstvim viditelne nekomu lezi vzaludku.Hold nenavidi at si nenavidi ale vyhrozovat diteti ci tehotne...bez komentare.

Na kontrole tkak ok jen moc rychle dychani a srdicko(neni se cemu divit) pak sli poslouchat srdicko a nemohli ho dobre 3min najit,uz nademnou delala takove obliceje,ze jsem se trochu bala.Pak mala kopla primo do odposlechu a srdicko bylo slyset nadherne!Uf jsem si oddychla.Budou me ted hlidat casteji.

Jinak dekuji holky za oporu!
Lubi snad jsi si to uzila 🙂 ale ze jste meli vedra co!!!?Tady bylo ok chladek parada

ivanajelinek
19. júl 2010

@finfrle to ako nemyslis vazne? Jak moze takto niekto na teba vybehnut bez dovodu a este aj taketo reci??? 😨 ...Co ti zavidia, ci co? To ta fakt nemozu nechat na pokoj? V podstate je to ohrozenie na zdravi, nie? Ak mas moznost ist na to cez pravnika, tak chod. Este ze bol tvoj manzel s tebou...Si predstav ze by si bola sama, co by si ta zenska dovolila k tebe.. 😠 Ale hlavne ze je vsetko v poriadku...A ako vravis, ze clovek ma strach o svoje mimi od zaciatku tehu, ze?
@lubi tak to uz sa hroozne tesim na slovenske urady 😀 Ja sa vzdy tak rozculim, ze ma mamina musi ukludnovat 😀

ivanajelinek
19. júl 2010

@lubi kedze mame na slovensku stale trvaly pobyt tak mame narok aj na ten jednorazovy prispevok, nie? A aj si si ho vybojovala?

vervit
19. júl 2010

Ahoj holky, zdravim Vás, po delsi dobe jsem se sem podivala dneska, byly jsme byzy , ted to byla sama oslava, tak pc slo kolem me a az dnes je volnejsi den, Do alba jsem hodila zase par fotecek 😀 ........
@ivanajelinek, bud rada ze jsi v nemecku a ze tam budes rodit, tady je to horsi s tou peci, ale jsem rada ze malej je zdravej a v poradku 😅

finfrle
19. júl 2010

@lubinka9 a schnucki 2tydnu tu nejste a byl tu klid,zadne nove utoky a nic, teda jakmile jste tu,zase se mi stane scena jako z hororu 😀 😀 😀 si budete myslet,ze jsem cvok 😀 😀 😀
Nemyslim tim,ze to ma neco s vami 😅 😀 je uz se tomu smeju 🙂
Jdu varit a zavolat mame jestli uz ma veci pro malickou a pak vam napisu 😉

finfrle
19. júl 2010

@ivanajelinek to neres je to jen provokace 😀

schnucki
19. júl 2010

ahojik holky,

tak se konecne hlasim z domova ... ivus dekuju za sms, nechtela jsem te vydesit, jen toho je na me moc, u nasich je doma strasny vedro, takze ja se za ty dva tydny radne nevyspala, ke vsemu mela byt svatba venku, jenze o svatebni den se rano v sedum prehnala takova bourka, ze jsme vsechny burcovali, i zenicha a staveli vsechno nanovo v basketbalove hale (nastesti se zenich zna s majitelem) .... no a vcera ta cesta .... takze spinkam a uklizim, manzilek se sice snazil, ale jak si to neuklidim sama 😀

@finfrle cetla jsem si ten tvuj prispevek, ... nemam slov, tohle je vrchol vseho ... priste to nahlas a res to pres pravnika, vsichni vime ze jsi tu nenapsala kriveho slova, to ona tu zacala rozebirat co bylo .... asi jsou to lidi co vyhledavaj vyslovene hadky .... hlavne ze byl manzilek u tebe a nic se nestalo 🙂

a jak se vsechny mate? doufam ze je vsechno v poradku 😉

jo a ivi pekne brisko 😵

ja bohuzel nemam sil vas za ty dva tydny docitat, tak se na me nezlobte 😅

barbora87
19. júl 2010

@schnucki Jeee ahoj schnucki!!!od rana ta tu cakame 🙂)) tak ako bolo???joj tak to ste mali stresy s tou svadbou 🙂))aaa uz 33.tt nadhera!!!uz aby si balila tasku 🙂

barbora87
19. júl 2010

@finfrle Je to fakt smutne...ale drz sa a ignoruj!hej objednavam je to nadhera 🙂 a este ked k tomu su veci v akcii 🙂Aco ste objednali pre malinku?

finfrle
19. júl 2010

@schnucki Ahoj tehulko jejeje 33tt no parada a jak se ma mimisek v brisku vse ok?????Uz to mas za par 😉 vse nachystano a nakoupeno?
Tak nas tu bude zase vice🙂
Meler a co ty kde jsi dneska?
Kleo a co ty a prdola?

schnucki
19. júl 2010

holky dekuju ....
nedeste me, v sobotu jedeme objednat kocarek a mrknout se konecne po skrini, protoze ty veci nemam kam dat, ale to zakladni pro malou uz mame 🙂

mala se ma dobre, vcera dokonce manzilek videl jak se mi brisko hybe, konecne 😵 uz se mi totiz pri kazdem pohybu vlni brisko ....

barbora87
19. júl 2010

@schnucki Jeee nadhera 🙂 tak mate z malinkej uz teraz radost 🙂)) a ako dlho trva nez ti pride kocik?

ivanajelinek
19. júl 2010

@schnucki ahoooj 😉 A kedy mas dalsiu kontrolu? Aspon si si doma oddychla troska?

schnucki
19. júl 2010

@barbora87 konecne i manzelik muze malou videt, jsem za to moc rada ze se nam to povedlo a dvakrat uz videl jak mi tam poskakuje a kope 😀 uplne mu zarili ocka ....
kocarek trva tak 4-6 tydnu, proto mame na case, takze tam v sobotu zajedem, tu nasi barvu totiz na sklade mit asi nebudou ....

@ivanajelinek ahooooj, dalsi kontrolu mam ve stredu vecer, ale myslim ze je s malou vsechno v poradku, dovadi kolikrat jak zbesila 😀 .... ivus ani jsem si moc neoddychla, protoze byli ty vedra a u nasich je v byte skoro 30°, nemaj takove zaluzie jako my tady v nemecku a nejde udrzet alespon malej chladek v byte, takze to pro me bylo docela hruza ... ale jezdili se mnou na bazen, tak to docela slo 🙂 .... ale byla jsem moc rada zas doma 🙂

finfrle
19. júl 2010

@schnucki No je paradni jak uz jde pohledem videt jak se mimi hybe 😵 mala posledne mm kopla primo do ucha a tak se pak koukal a divil se,jak je super sledovat ty rany 😅
Minuly tyden jsme uz sehnali super kocarek 🙂 vsak koukni 😉

Mluvila jsem s mamkou a vecicky jsou pry krasne 🙂 nejvic se zalibil teplomer do vany 😀 uz se tesim az to tu budu mit ale to asi az za mesic aby se tam pribalili dalsi vecicky.
Uvarila jsem vybornou bastu a ted uz jen relax.

barbora87
19. júl 2010

@schnucki No to verim 🙂 mne moj mm pocuva brucho ci tam nieco nepocuje 🙂)) jeee tak to uz je na case aby ste objednali kocik lebo malinka sa narodi a nebudes moct vozit 🙂)) a co vam este chyba?

ivanajelinek
19. júl 2010

@schnucki no mne sa hybe tiez uz skoro cele brucho.je to take srandovne 😀
@finfrle a co dobreho si zasa varila?

finfrle
19. júl 2010

@ivanajelinek Kureci v kukuricnem testicku s ananasem a ryze s oriskama kesu 😎

finfrle
19. júl 2010

Musim napsat co vse uz prislo k mame 🙂
Jednorázové kalhotky,poporodní vložky,2 x Prostěradlo bavlněné krémové,sidítko anatomické silikonové,3-dílná sada do postýlky,prostěradlo ochranné,výplň na polštář a přikrývku,Tetrové pleny70x80,koupací teploměr kachnička,4-dílná sada do postýlky se zavinovačkou,2 x Tetrové pleny VELKÉ 80x80,pak taky knizka Prvni rok zivota od Matouska 🙂 pry uzasny pomocnik,nejake olejicky od kamosky i knizka o kojeni sikulka moje hodna,a ted uz mi chybi jen lekarnicke veci at jsem pripravena a ty olejicky od Hadka

ivanajelinek
19. júl 2010

@finfrle supeerr 😉

schnucki
19. júl 2010

@finfrle ja uz malou pozoruju hodne dlouho, ale do vcerejska se nam nepovedlo aby to videl i manzilek ... ale jak je vetsi a vetsi tak je to i lepe videt ....
super kolik uz mas vecicek 🙂 ... ja musim taky mrknout na nejake ty olejicky a masticky a tak 😝

@barbora87 my jsme to tak planovali ze az prijedu z cech tak se pojede objednat, jen doufam ze mala nepujde ven driv 😀 ... jinak jeste budem kupovat sedacku do auta a skrinku s komodou .... to jsou ty dulezite veci
od kamaradky dostaneme tu hraci deku, moje mamca bude kupovat ten pristroj na kontrolu dechu a chceme se jeste podivat po tom polohovacim lehatku 🙂

@ivanajelinek me to prijde taky srandovni 😀 ona kdyz se do toho poradne pusti, tak je to fakt az neskutecne jak se mi to bricho nadouva a prevaluje z jedne strany na druhou 😀

finfrle
19. júl 2010

@schnucki Dostala jsem super doporuceni olejicky od Hadka poslu ti do ip odkaz,hodne maminek si to chvalilo a i kamoska na to neda dopustit

finfrle
19. júl 2010

Ty olejicky od Hadka budu brat tyto
mandlovy olej na koupani(pry je dobry i merunkovy ci hermankovy)
baby masazni olej
levandulovy reg,krem

barbora87
19. júl 2010

@finfrle Hod aj mne prosim do ip ifo

@schnucki tak teraz to musi mala vydrzat 🙂)) mne budu robit kamosky babyparty tak dostanem
monitor dychu 🙂
kocik 3kombinaciu beriem od kamosky za super cenu aj stubenwagen...
Od druhej kamosky mozno dostanem wickelkommode a ked nie tak kupim v ikea len taku jednoduchu... A sportak peg perego mam uz doma sa z neho vytesujem 🙂 akoze ja uz musim potom len oblecko riesit a budeme mat skoro vsetko

finfrle
19. júl 2010

@barbora87 Jasne je to tam zachvilinku 🙂

ivanajelinek
19. júl 2010

@finfrle krasna fotecka 😉

finfrle
19. júl 2010

@barbora87 Ty jsi ale sikulka co 🙂 pomalu taky pripravena ale radeji byt pripraven nez neco zapomenout 😉 prepisu seznamek takovych tech masticek a lekanickych veci co jsem si pozjistovala a si necham poslat z CR
U vseho jeste nevim,tak maminy muzete klidne poradit 😉
Meleri jsi ok?????????Myslim na tebe moc!