Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
21. máj 2009

no tak to sa obavam ze asi urcite ano ... no musim to tam vyupratovat lebo ked zacnem stimulku tak sa mi nebude chciet nic a muz len povysava a umyje podlahy a to bude vsetko, tak chcem mat teraz vyluxovane co sa da

alicao
21. máj 2009

pralinka, takze rovnako ako my🙂 ale necakajte rok na vysetrenia...nic zato nedas..budes kludnejsia ked budes vediet ako na tom obaja ste...
Wolfi, mas upratovaciu terapiu? aspon sa nejako zamestnavas...

pralinka25
21. máj 2009

nejako budem musiet tuto temu drahemu nacrtnut. Ako si mu to povedala ze chces aby si isiel dat skontrolovat svojich fesakov? A ako zobral to ze neni celkom OK? Pre chlapov su toto take citlive veci.

vcera som tu na konovi videla taku reklamu na domaci test spermii za 700,-sk

wolfi ale upratovanie je aj zdavy pohyb 😉

wolfskinka
21. máj 2009

prali no schudnut by mi neuskodilo keby som sa do konca vikendu z tych 83.2 dostala aspon na 82.5 by som bola spokojna a udrzala si to pod 83 len akosi som sa zastavila

alicao
21. máj 2009

pralinka, mne to akosi navrhol sam, ze ak sa za 3 mesiace nepodari tak sa pojdeme dat obaja vysetrit...
Ale povedz mu to narovinu, alebo mu daj precitat clanok , vela takych clankov je na nete, ze v dnesnej dobe su prave muzi vacsinou pricinou neplodnosti parov...alebo povedz, ze to navrhol aj tvoj gynekolog aby ste sa isli dat obaja vysetrit...
Ten domaci test nevysetri morfologiu..nevyhadzuj prachy...
Moj to zobral navonok v pohode, ale vidim, ze teraz papa vitaminy podstivejsie nez predtym, takze ho to urcite sere, ale robi si z toho srandu, ze ma stovrcove spermie a ze mozno budeme mat kockate deti, alebo budu mat viac hlav..
Boze ved to sa moze stat a o nakto sranduje..je to saso tak ako ja🙂

pralinka25
21. máj 2009

nejako ho skusim nahovorit. ale to urcita az po dovolenke.

pralinka25
21. máj 2009

wolfi ja neviem ako je to u mna s tou vahou. uz som sa strasne dlho nevazila tak ani neviem ci stojim s vahou alebo chudnem este.

alic urcite ho to stve, lebo chlapy su na to citlivejsi ako my zeny. Ale snad sa mu to polepsi. A kedy idete na kontrolu? Ake berie vitaminy? Reku vitaminy nemozu uskodit tak by som mu ich preventivne mohla kupit ne?

alicao
21. máj 2009

Pralinka, ja som mu vysvetlila, a aj doktorka, ze su aj horsie pripady a otehotnie sa, a ze spg sa meni, takze....nepanikari..
Berie Macu a Profertil, nic ine...
V auguste pojdeme na kontrolny..alebo aj nie, ze ano 😀

wolfskinka
21. máj 2009

ja sa vazim kazde rano

alicao
21. máj 2009

wolfi ani zo mna to nejde dole..ale mozem si zato sama...cokoladka nepupust🙂

pralinka25
21. máj 2009

alic kolko stal ten profertil a maca? Macumas ale asi len z netu objednanu nie? A profertil maju aj v lekarni?

ja sa radsej nevazim, lebo by ma to frustrovalo.

jerryjanka
autor
21. máj 2009

ahojte
ja som kupila profertil 60 tbl za 42 eur
je to na mesiac - ale ja to budem davať len jedno denne takže na dva mesiace
kupila som mu aj tribulus - tam je 120 toboliek za 14 eur - tiež jednu denne takže na 4 mesiace
a cem-m pre fajčiarov - tam ma asi 60 tbl - tak na dva mesiace
profertil aj cem-m ešte dokupim a v spt. pojdeme na kontrolny odber

alicao
21. máj 2009

pralinka ja som kupila z netu aj macu aj profertil, ale profertil maju aj v lekarni. Kupila som trojmesacne balenie...

http://actis.hlohovecko.sk/?menu=422&lng=sk&sub...

pralinka25
21. máj 2009

ty kokso to je teda suma. Moj boze. Tak to len tak preventivne kupovat nebudem. Az keby to ozaj potreboval. Pane boze. No kazdopadne dufam ze to tvojmu za tie prachy aspon pomoze.

pralinka25
21. máj 2009

jerry teda tomu tvojmu drahemu uz ani nemusis varit 😀 ale snad mu to pomoze.

no nic musim ho na ten test nejako v lete nahovorit.

alicao
21. máj 2009

prali, vyhovor sa na gynekologa, ze on to odporuca...

jerryjanka
autor
21. máj 2009

no veru 3 tabletky denne a všetky tri take riadne velké 😀

susann83
21. máj 2009

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 🙂

co mate nove? vidim, ze tu rozoberate vitaminy...

alicao
21. máj 2009

ahoj susan, ako nova praca? a ine nove? pis stratena

susann83
21. máj 2009

alic, nie som v novej praci, len so 3 mesiace bola na PN-ke

prvy den bol ok, ale poobede ma strasne zacala boliet hlava a vecer som doma vracal, chudak drahy bol sokovany, uz ma chcel niest na pohotovost... ale do rana to preslo

dnes mam vono, lebo tu je sviatok

kto je nadejny na tehu???? nech vam drzim palceky 😀

ja nemeriam, lebo sa mi nechce, drahy papa profertil a macu, este ma dost, dufam ze mu to zaberie, lebo ma porazi

a super sprava je ze napriek tej dlhej PN mam v juni dovolenku 2 tyzdne 😀 😀 😀 😀

alicao
21. máj 2009

susan, pises, ze nie si v novej praci, a potom ze prvy den bol ok..tak som mimo 😖

alicao
21. máj 2009

aha, citala som to 7 krat, a asi mi to doslo...prvy den v tej istej praci, ale po troch mesiacoch...ze? ja som ale muuuuudra 😀

susann83
21. máj 2009

neva, stava sa
pri lyzovani som si nalomila kost, za to ta dlha PN-ka 😝

a kto teda najblizsie testuje??

jerry a co je ten tribulus, ci co?

jerryjanka
autor
21. máj 2009

susann - to je kotivčník - bylinka - vraj velmi pomaha aj na spermiogram
tak preto som to kupila nie je to nejake drahe 120 toboliek ma v lekarni stalo niečo malo cez 13 eur
a kedže mu z každej tabletky davam len jednu denne aby som ho zasa nepredavkovala tak ma jeden profertil, jedno cem-m a jeden tribulus
profertil momentalne na dva mesiace, cem-m tiež a tribulus na 4 mesiace v spt. ideme na kontrolu - ak sa tam dostaneme čo by som bola rada keby ee. no ale uvidime

susann83
21. máj 2009

jerry, drzim palce, aby ste na ziadnu kontrolu nemuseli

dufam ze ani my nebudeme musiet ist
ale som citala, ze ten profertil by sa mal najlepsie az 6 mesiacov brat...no neviem ci to nie je len taky tah, aby este viac zarobili, a je to aj tak drahe ako svina...

jerryjanka
autor
21. máj 2009

no je to drahe - fakt drahe moc moc - ale ak nam to ma aspon troška pomôcť tak to stojí za to. ale hovorim ja mu davam len jednu denne nie som onasis

alicao
21. máj 2009

susan, ja by som mala testovat ked MS nepride tak v utorok...graf je o stranku dozadu...

jerryjanka
autor
21. máj 2009

ja až buduci piatok ak predtym nebudem špiniť 😔

susann83
21. máj 2009

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto vam drzim palce, aby mrchy ostali niekde kde to viac potrebuju 😀 😀

pralinka25
21. máj 2009

uz som prisla z obedu.
Dnes som si dala sladucku zemlovku 😵

tak jerry aj tybvudes testovat. No dufam ze ti mrcha nepride a tebe alic samoska tiez.

No uz som to tomu mojmu drahemu tak troska nacrtla. Nebol nadseny ale sak ja ho na to dostanem 😉 zas taky tvrdohlavy neni.