Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
14. aug 2009

videla som a uprimne ti gratulujem a dufam ze buduci tyzden tam bude take hcg ze mi to az oci vybije .... a potom nas budes opluvat a opluvat ...

jaj to ten moj organizmus je zblbnuty, posli mi potom do IP tie horoskopy ak budes moct ....

alicao
14. aug 2009

wolfi, nemam tu tu knizku teraz , od druhej som nespala, som totalne mimo.
Ahoj pralinka🙂 Jasne uz som sa s nou rozpravala, zatial nereagovala, asi este nema uska🙂

pralinka25
14. aug 2009

nevadi ze nema uska. Ale urcite vie co jej hovoris 😉

alicao
14. aug 2009

A co tvoja tepltotka?

wolfskinka
14. aug 2009

alic hlavne klud, najhorsie mas za sebou ... uz len aby to pekne islo dalej mas IP

alicao
14. aug 2009

wolfi, nemam IP..hm

wolfskinka
14. aug 2009

mas ip

pralinka25
14. aug 2009

dnes som si merala 4 x a vzdy mi ukazalo inak a to diametralne inak. Tak ani neviem ktoru mam brat do uvahy.
prvy krat mi namerelo 36,87, potom 36,80 , 36,78 , 36,67 a 36,75.
Ktoru by ste brali?

alicao
14. aug 2009

prali, urcite tu prvu, lebo potom si sa uz hybala, prva by mala byt najpresnejsia

pralinka25
14. aug 2009

a tak ja sa hybem furt. Merala som si to hned po sebe. Nechodila som medzi tym ani nic.

wolfskinka
14. aug 2009

asi by som to spocitala a videlila 4

prali a nechces skusit tu bylinkarku kopacovu ???? ja chcem ku nej ist ked doberiem tie kvapky od toho sarlatana, ze vela ludom pomohla .... ze sa u nej neplati ale ze kazdy jej nieco tam necha ... je to pri piestanoch vo vrbovom ... za pokus to stoji a bola aj v telke a ze ma velmi dobre vysledky s bylinkami .... my to ideme skusit ak dovtedy neotehotniem a ked otehotniem tak pojdeme za nou hned aby mi namiesala nieco proti potratu ... ked uz medicina je kratka treba vyskusat vsetko .. topiaci sa aj slamky chyta

alicao
14. aug 2009

prali, aj ja by som to vyskusala, ale asi by som to nekombinovala s clostylom, tak ak nedajboze teraz nic, tak dalsi cyklus si naordinuj NORMALNU davku🙂 , ja myslim, ze to zaberie urcite a ak nie tak potom by som skusila tu bylinkarku

wolfskinka
14. aug 2009

prali skus tu kopacovu bylinky ti neublizia a je na nu aj telefonne cislo ...

pralinka25
14. aug 2009

ja viem o nej. Ved som vam to tu par dni dozadu pisala ze o nej uvazujem 😉

Tiez som rozmyslala ze po druhom cykle s clostilom pojdem tam. Teda alic ale ked tebe ten horoskop takto vysiel tak ja mam podla neho tento rok smolu ☹

alicao
14. aug 2009

pralinka, ako som pisala wolfinke, ja som sensdebil, a pritahujem taketo psycho veci, na teba to neplatilo ani v july a ani nebude proste, jasne!!!!!!

pralinka25
14. aug 2009

ja mam take tusenie ze ak mi to vyjde tak az niekedy zaciatkom buduceho roka alebo koncom tohto.

wolfskinka
14. aug 2009

prali mne tiez nevychadza zrovna najlepsie

alic a na mna to bude platit ???

wolfskinka
14. aug 2009

alic a babetku nezlozis ziadnu basnicku ?

alicao
14. aug 2009

este nie wolfi, az ked ho budem vidiet na sone, bojim sa vytesovat
Prali, aj to je lespie ako nikdy, a zenska intuicia je silna, takze mozno to tak aj bude. Ked budem vidiet dropca na sone, tak sa stretneme ok?

pralinka25
14. aug 2009

co ti nevychadza najlepsie?
Ti alicka pozerala ten horoskop?

wolfskinka
14. aug 2009

hej horoskop ... ze zdravotne problemy budem riesit ... to ja riesim stale

alicao
14. aug 2009

baby, ved kaslite na tu knizku, nemoze to platit na kazdeho , to by boli vstky bycice tento mesiac tehotne , no nie?

pralinka25
14. aug 2009

no ja viem. Ale ako je nam jasne tak topiaci sa aj slamky chyta 🙂

mne vestica povedala ze behom 3 mesiacov az pol roka by sa mal moj zdravotny stav trosku posunut. Videla tam aj nejaku liecitelku. Ale uz si to tak presne nepamatam.

alicao
14. aug 2009

prali..hm....clostyl to isti, a ta liecitelka to som ja 😀 😀 😀 ved ja som ti naordinovala 2xdenne clostil🙂))

wolfskinka
14. aug 2009

prali ... no drzim palce ....

alic kedy ides na tu krv ? vo stvrtok ?

pralinka25
14. aug 2009

wolfi tak ale uz sme ostali len dve v tejto teme netehule. To je vyzva do bitky. Kazdopadne tebe to zelam prvej. Ja pojdem bud hned s tebou alebo mesiac po tebe.

wolfskinka
14. aug 2009

prali no to dufam

pralinka25
14. aug 2009

mam take tusenie ze tu zostanem posledna. Ale dufam ze nie dlho

alicao
14. aug 2009

wolfi, ano vo stvtok
prali budeme tu s tebou, ja isto, az kym neuvidim tvoje //