Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
3. feb 2009

adenka co ty? este grckas?

kikina666
3. feb 2009

adenka ... no nevyslo to, mame skusat klasicky, vysadila som vsetky lieky aj vitaminy skratka vsetko nech si telo oddychne, moj muz si zobral do hlavy ze ked budeme kazdy den tak by bol cert v tom aby to nevyslo ... v marci ideme na lyzovacku do alp huraaaaaaaaa, zaciatkom marca mame ist de heliosu vypisat dalsiu ziadost na umele, potom budeme mesiac cakat na schvalenie a ked budeme mat vsetky papiere tak v maji by sme mohli ist na dalsi pokus umeleho

jankabo ... stale neviem vysledok toho tvojho testu ...

lenisko1
3. feb 2009

Ahojte tak pridávam sa do vášho klubu snažilky 😉 my sa snažíme od septembra 08 no akurát včera mi zistili zväčšené vajíčka a že to nebude také jednoduché otehotnieť. Veľmi so sa zľakla a dosť sa bojím, že sa to nepodarí. Po prečítaní vašich príbehov som sa naštartovala a idem s novou silou do toho. 🙂

alicao
3. feb 2009

vitaj leni🙂

alicao
3. feb 2009

leni pred tym si nebola u gynokologicky? Ze ti to az vcera zistili....

martinex
3. feb 2009

ahjote dievcata...

ako sa tu mate?? nieco nove?? 🙂

adenka
3. feb 2009

alicka no vcera mi zas bolo zle tak som si dala ten cipok na nevolnosti a dnes mi je celkom fajn...uvidime do kedy 😀

kiki to mi je fakt luto...velmi drzim palce nech vam to vyjde prirodzene...mozno na tej lyzovacke, ked budete uvolneni...a ked nie, tak snad uz to dalsie umele budo 100% vysledok....

alicao
3. feb 2009

ahoj marti, tu nove nic, nikto sa netesi s // ...ty si uz ready na svadbu?

martinex
3. feb 2009

alicka uz ano, chces vidiet nase menovky na stoly?
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

a uz ma zacina chytat panika 😀

alicao
3. feb 2009

marti, klidecek🙂...cacane a chutnucke , mnami nami menovky🙂

martinex
3. feb 2009

no snazim sa.... ale nejak ma to vzdy vecer chyti,ze jak sa to krati...

adrianka127
3. feb 2009

ahojte tehulky,
no veru marti - uz sa ti to krati...menovky su krasne, ale ja by som ich asi zjedla este pred tym, ako by boli na stole... 😀
adi - uz zas ti bolo zle? no ale po dvanastom tyzdni uz by to malo prejst...snad to tak bude...

alicao
3. feb 2009

ja stale cumim, ze co? ja a vydata? ....aj tak si myslim, ze svadba je ok, ale narodenie miminka je viac. preto ked vidim v tych albumoch komentare ako...bol to najkrajsi den nasho zivota...tak sa len uskrniem🙂

martinex
3. feb 2009

adrianka... mam ich schovane v skrinke a nikto sa k nim nedostane 🙂

alicao
3. feb 2009

adrianka, tiez by som to nevydrzala 😀 , a co vieme, mozno marti odfotila uz len obaly 😀 😀 ...

adenka
3. feb 2009

adrianka no ja tiez dufam ze to zacne pomaly ustupovat...no uvidime...

marti nemaj stres...ono to tak rychlo ubehne ze to ani nezbadas...snaz sa vychutnat si ten den, lebo je len vas...

adrianka127
3. feb 2009

presne tak marti - hlavne si to uzi...
alicka - no veru, ktovie, co dala do tych obalov na miesto cokoladiek... 😀

martinex
3. feb 2009

adenka to si urcite vychutnam.. uz sa na to tesim.. ja len,ze aka zmena to bude a taak.. a ja budem pani.. a uz nikdy nebudem Kopecka... uz nebudeme so sestrou-tie Kopecke.. ☹

adenka
3. feb 2009

marti mne to ani neprislo...akoze zmena mena ano, ale inak nic...akurat sa nam viac ukludnil vztah, ale inak ziadna zmena 🙂...ale hlavne sa mi paci ked tomu mojmu poviem manzel...je to take mile 😀

alicao
3. feb 2009

marti...no jo...hlavne nech sa nic nezmeni

lenisko1
3. feb 2009

Alicao- V septembri som vysadila anitkoncepciu. Po nej som este dostala normalne potom som nedostala vobec tak mi dala doktorka dufaston po nom som dostala a na dalsi mesiac som dostala sama. Povedala že po vysadení sa môže stať že nedostaneš že sa organizmus spamatava z hormonov. No a včera som bola opat lebo mi meskali dva tyzdne. Tak ma poslala na usg malej panvy a tam mi doktor povedal že mam zvačšené vajíčka a že tonebude len tak otehotniet. Dnes mi brali krv a v pondelok mam volať čo dalej. Ked mi doktorka upravi cyklus mam ist na folikulometriu.

martinex
3. feb 2009

vdaka kocky 🙂

adenka
3. feb 2009

leni tak o tom som este ani nepocula, ale je to zvlastne, lebo ked su vacsie tak aj tak by mali tvorit vajicka normalne....

lenisko1
3. feb 2009

Ja sa velmi do toho nevyznam, ale doktor mi to vysvetloval, že vlastne mi nepuknu nemam potom ovuláciu. Chýba mi niejaky hormon no som z toho zmetena

adenka
3. feb 2009

tak len dufat ze to hormonalnou liecbou daju doporiadku...drzim palce...

adrianka127
3. feb 2009

ahoj leni - vitaj u nas...tiez som o tvojom probleme este nepocula...ale podstatne je, ze doktori prisli na to v com je problem a ked sa to da vsetko do poriadku...otehulkujes... neboj... 🙂

alicao
3. feb 2009

leni, z lekarov si tazku hlavu nerob, a hlavne nenalet vsetkemu co povedia..Mam kamaratku , ktora oficialne nemoze mat deti, muz jej robi v zahranici, takze sex ma tak 1 za dva mesiace.....a ....ma 2 deticky...
Hlavne si nerob starosti, kolko mas rokov ak sa mozem opytat?

kikina666
3. feb 2009

adenka na tej lyzovacke mi vychadzaju akurat kramy, ale vtedy su skipasy zadarmo a to je predsa dost penazi tak budem kramovat ale nevadi, to prezijem

lenisko1
3. feb 2009

ďakujem za povzbudenie 🙂 mám 29 rokov no dúfam, že sa dá všetko do poriadku uvidím aká bude nasledovať liečba v pondelok sa to dozviem tak budem informovať 😉

kikina666
3. feb 2009

leni drz sa , prajem vela stastia aby to dobre dopadlo 😵