Snowboard na výšku 155 cm

sssxhbs
4. jan 2022

Zdravím, vedel by mi niekto poradiť. Mám výšku 155cm a neviem aký snowboard by bol pre mňa lepší. S dĺžkou 137 alebo 142 cm. Ďakujem

simkids
4. jan 2022

pokial si pamatam dobre, tak po bradu, urcite tipy na spravnu vysku najdes aj na roznych strankach, takze skus zmerat kolko mas po bradu cm

bibina32
4. jan 2022

@sssxhbs radšej menší

sssxhbs
autor
4. jan 2022

@simkids ďakujem

sssxhbs
autor
4. jan 2022

@bibina32 ďakujem

nelca84
4. jan 2022

@sssxhbs mal by byť po bradu, ale ak si zaciatocnik, tak radsej trosku kratsi, lepsie sa ovlada

marina447
4. jan 2022

Vieš čo, ja keď som skúšala na tejto pekelnej doske stáť a v požičovni ma merali tak mi dali akože jasné približne taký na moju výšku ale bol kúsok väčší 🙂

sssxhbs
autor
4. jan 2022

@nelca84 ďakujem pekne

hopsadobrandejsa
4. jan 2022

Nepisane pravidlo je po bradu, ale tak dlhe boardy resp. este dlhsie su dobre na freeride alebo backcountry do prasanu.

Ako uz bolo pisane, zmeraj si kolko merias po bradu a odrataj si 2-4 cm a to bude optimalna dlzka pre teba. S kratsimi boardami sa lepsie manipuluje a lepsie sa ti bude ucit jazdit 😉

sssxhbs
autor
4. jan 2022

@hopsadobrandejsa ďakujem za radu

sssxhbs
autor
5. jan 2022

@hopsadobrandejsa prepáčte, ale myslíte si že snowboard 130cm by bol na moju výšku už malý alebo vhodný pre začiatočníka

hopsadobrandejsa
5. jan 2022

@sssxhbs Neviem aku vysku mas. Odmeraj si kolko merias po bradu a od toho si odrataj 4-6 cm....to bude celkom dobry smerodajny udaj.

130 moze byt teoreticky prilis maly 🙂