Som smutná, nemám kamarátky

28. júl 2021

Zdravím, potrebujem sa “vyrozprávať”. Nemám vôbec zlý život, mám priateľa, rodinu, čakám bábätko … ale jedna vec mi strašne chyba, nemám ani jednu kamarátku … posledné kamarátstvo čo som mala skončilo cez koronu, skratka sme sa prestali pravidelne stretávať a nejako sa “vytratilo” a napiseme si pár správ tak raz mesačne. Naučila som sa s tým žiť, ale občas mi príde strašne smutno .. hlavne keď vidím ako ostatne baby majú kamarátky a ja nič.. keď mám blby deň napríklad, nemám akej kamarátke napísať o mojich pocitoch, lebo žiadnu nemam. Neviem prečo mám takú smolu na kamarátky, pritom som človek ktorý vždy rad pomôže, nie som arogantná ani nič .. niekedy mám pocit že riešim blbosti, ale myslím si že každý by mal mať aspoň jedného kamaráta … nie som zvyknutá nikoho takto nemať .. vždy som všetko zdieľala s kamoškou, či už radostne chvíle alebo aj keď mi bolo smutno …

patka06
28. júl 2021

neboj to prejde, ja som si našla kopec kamarátiek medzi mamičkami, keď sa narodila dcéra

veverickav
28. júl 2021

A odkial si? 🙂

biibiana
28. júl 2021

Budes mat kopec kamosiek ked sa babo narodi 😉

monicatko20
29. júl 2021

odkiaľ si ? 🙂

ivangeline
29. júl 2021

Hladaj kamosky. Neodsudzuj. Rozpravaj s ludmi. Neboj sa pozvat na kavu. Vypytat cislo.;)

babalenka
29. júl 2021

Nie si sama ani ja nemám žiadnu kamošku takú čo by sme niekde vypadli spolu alebo sli na pivo atď.Jednu mám takú deti nám chodia spolu do školy tak si voláme za úlohy keby dačo s deťmi viem že mi ich dovezie domov ,ale keďže býva v takej časti mesta na samote tak ani posedieť sa s ňou nedá.A.ked má niečo ťaží tak ja cez telefón to nepoviem tak e ja to potom dusíme v sebe lebo nemám komu to povedať.Sme síce v kontakte ale nie je to ono.Uz neriešim takú naj kamošku proste už som sama teda muza deti mám ale kamošku nie

autor
29. júl 2021

Keď to napíšem tak obšírnejšie, tak z nitrianskeho kraja 🙂 a ešte k tomu budem aj mladá mama, a väčšina mamičiek ma teraz deti až keď majú tak 30 rokov, a to mi príde tak ze by sa nechceli so mnou baviť .. a k tomu momentálne v podstate ani nikam nechodím, iba do obchodu a na kontroly ku doktorovi raz mesačne, čiže ani nemám kde novú kamarátku stretnúť …

ivangeline
29. júl 2021

Fakt len prekonaj ten blby pocit... ;) aj ja s tym bojujem. Robim pokroky. xD Uz mam cislo na jednu mamku z ihriska. S dalsou si pisem.. Mam 28 a coskoro 3 deti. ;) A kamosom ti moze byt aj partner. Len sa nevzdavaj. Spriaznenu dusu najde malokto ale kamosky a zname,s ktorymi sa da travit cas a pokecat... tych je vela. 🙂

didi2102
29. júl 2021

Len ti chcem napísať že mám 31 a mne osobne je jedno koľko má mamička,minule som s jednou kecala a zistila som že ma 43 😄 vôbec tak nevyzerala,vek už nehrá rolu u teba pretože máš s mamičkami rovnaké záujmy a starosti,rieši sa skôr či máš vekovo rovnaké dieťa,či sa deti vyhrajú atd

svetlanka111
29. júl 2021

Ani ja☹️

svetlanka111
29. júl 2021

@babalenka a neni ti smutno?

babalenka
29. júl 2021

@svetlanka111 áno je aj dnes mi bolo smutno ,že mám voľno a nemám ísť s kým sa ani prejsť.Ja som samotár od dieťaťa ani v detstve som nemala tu pravú kamošku ani po školských výletov kde sa spalo som nechodila lebo som nemala byť s kým na izbe 🤷.A deti moje sú rovnaké radšej budú so mnou akoby mali ísť vonka lebo nemajú s kým a keď tak tak sa idú len prejsť a sami .Dcéra sa ešte k priplichti vonka k niekomu ,ale tiež nemá takú kamošku že by si zavolali a šli niekam spolu.Nam je asi súdené byť bez takých kamarátov

mysicka_23
23. aug 2021

Ahoj,ja tiez nemam ziadne kamaratky,mam 2 rocneho syna,druhe na ceste,snazim sa aj spoznavat mamicky,oslovit ich,dohodnut sa na stretku ale akosi to nefunguje.raz sa stretneme a uz sa neozvu,jasne nemusim kazdemu sadnut.ale tiez mi je smutno ked vidim ako chodia kamosky/zname von same bez deti/s detmi a ja stale sama ako kol v plote.obcas by mi dobre padlo s niekym vypadnut,takto mam kazdy den rovnaky a niekedy ani nevninam dni

adima3377
9. okt 2023

Ahoj.mozno som to príde vela ľuďom cudne.ja ani kamarátky nepotrebujem.Viem.ze moje kolegyne spolu chodia po výletoch.nakupoch.kavach navstevuju sa .Som u nich obľúbená.smejeme sa spolu.Aj ja ich mam rada.Tesim sa na ne.Ale len v praci.Aj ma volaju von.uz vedia.ze marne.Sukromie je moje.Volno radšej trávim sama.Uzivam si to.