Som závislá na četovaní. Má niekto preblém ako ja?

zavislost
24. jan 2009

Som závislá na četovaní. Ako som objavila stránku azet, tak vždy keď je manžel v práci viem na tejto stránke stráviť veľa času, ktorý ba som mohla využiť aj lepším spôsobom. Ešte som sa nestretla našťastie s nijakým chlapom, ale je to pre mňa veľké lákadlo. Má niekto taký preblém ako ja?

zavislost
autor
24. jan 2009

magimary - no ale najhoršie na tom je, že je to závislosť na jednom človeku

zavislost
autor
24. jan 2009

etuska - samozrejme, že to vie

magimary
24. jan 2009

Momentálen ešte nie je až tak dôležitá dĺžka stráveného času na chate, ale ten pocit, ktorý pritom máš... 😖
vďaka nemu (teraz opíšem negatívny priebeh) budeš pri chate tráviť stále viac a viac času...a ža napokon budeš zanedbávať nielen seba, ale aj Tvoje malé... ☹

bambusko
24. jan 2009

a mozno je to tvoj muz, ked vtedy nie je doma. co nepozeras panelak??? 😀

zavislost
autor
24. jan 2009

magimary - vždy si kladiem dôraz na to aby som nezanedbávala svoje dieťa a domácnosť
Skôr je to spôsob odreagovania sa, pretože nemám toľko kamošiek s ktorými by som si mohla pokecať, čo je aj práca môjho muža. Beriem to ako relax a je mi to príjemné.
bambusko- 100% to nie je môj muž, v tom som si úplne istá a to nielen v zafrbení hlasu.

To tu nie je nijaká žena, ktorej sa páčia aj iní chlapi, ktorá túži byť obdivovaná, ktorej sa zunovala každodenná realita a smozrejmosť zo strany jej muža?

bambusko
24. jan 2009

urcite je, ale ju nezaujal nazov temy 😒

vidis, my sme tu preto, ze sme si tu najdeme kamosky a pokecame a odreagujeme sa

etuska
24. jan 2009

Zavislost-jasne ze kazdej lichoti pozornost inych(najma muzov 😅 ),ale ako som uz pisala je to zahravanie sa s ohnom.
Ani moj vztah s manuelom uz nie je taky ako bol pred 10-timi rokmi-je uplne iny.Mozno je v nom viac priatelstva,tolerancie,pochopenia a vdaky za vsetko.Mozno uz svojho muza nemilujem spalujucou vasnou,ale milujem ho uprimnou hlbokou laskou a to iste prajem aj tebe 😔

zavislost
autor
24. jan 2009

Kamoška a kamoš je veeeeľký rozdiel

zavislost
autor
24. jan 2009

etuska - áno správne si to vyjadrila aj ja môjho muža milujem tou istou láskou a to ma pri ňom doteraz drží, ale vášeň je tiež silná

etuska
24. jan 2009

zavislost-poznam aj to 😉 ,ale radsej som to kamaratstvo uzemnila kym nebolo neskoro.Chcelo to veeelmi vela sebazaprenia,ale teraz som stastna,ze vsetko je tak ako ma byt.Kamos ostal kamosom-teraz uz rodinnym a ja som nastastie nemusela nic riesit

bambusko
24. jan 2009

pises, ze nemas tolko kamosiek s ktorymi by si mohla pokecat - aj vdaka muzovi.

a ak to je len kamos, tak vsetko ok. aj ja mam, ale realnych a netajnych. a dokonca si aj mailujeme. no mam pocit, ze ti id eo nieco ine ako o kamaratstvo

magimary
24. jan 2009

závislosť, v podstate je to nevera cez internet... ako by si vnímala, keby Ti bol muž neverný? 😖

ja tiež túžim po obdive muža (a veľmi), ale toho svojho 😉 a ten tiež mám, takže mi nič nechýba... 😅
no tebe asi áno... skús radšej energiu iinvestovať do vzťahu (tak, ako hovorila etuška), ktorý je reálny a možno Ti potom bude príjemne aj bez virtuálnej nevery... 😔

etuska
24. jan 2009

sorry za preklep:napisala som "moj vztah s manuelom" 😀 😀 😀 😀 😀

magimary
24. jan 2009

tak Manuel??? 😀 etuška, tak koľko ich vlastne máš??? 😀 😀 😀

zavislost
autor
24. jan 2009

bambusko - možno keby mi šlo čisto iba o sex, tak by som to dávno spravila. Nikdy som nemala núdzu o chlapov, ale tu ide o to, že si uvedomujem prednosti môjho manžela a prednosti toho druhého. Moje ambície sa zmenili formovaním mojej osobnosti, časom. Nemám chuť iba na obyčajný sex. Začala som uprednostňovať iné vlastnosti na partnerovi, ako napríklad v 20

etuska
24. jan 2009

...ale u zien je prave to nebezpecne,ze im nejde az tak o sex,ale zamiluju sa rychlejsie ako muzi a potom je to uz dost tazke riesit

etuska
24. jan 2009

no kocky,ja idem do vane.Dobru noc 😉

elise
24. jan 2009

závislosť každý vzťah prechádza rôznymi fázami prvá fáza je najkrajšia je to to vzplanutie zalúbenie triaška ten pocit nádherný že svet je gombička to chvenie pri srdci tie ružové okuliare postupne prechádza vzťah do iného druhu lásky, ako píše etuska je to už porozumenie vedieť pochopiť aj bez slov.....a vzniká určitý stereotip a ty si možno uvedomíš že vlastne už nikdy nezažiješ ten pocit zalubenia, tu triašku, chvenie tie ružové okuliare....a vtedy je chat na určitý druh flirtovania v súčasnej dobe pre teba to in. ale drž si hranice ktoré neprekračuj. môže aj s chatu vzniknúť priatelstvo alebo aj rodinný priatel pokial to udržíš v primeranej hranici.inak je niekedy dobre na určité veci počuť názor muža ale nie toho vlastného možno že potrebuješ aj iný mužský pohľad názor. my sme s manželom spolu skoro 9 rokov a 9,5 roka sa poznáme takže ťa dokážem pochopiť. 😉

bambusko
24. jan 2009

zavislost, to poznam. tiez mam 20 davno prec. niekedy si hovorim, ked ma ten moj nasrdi, ze toto by mohol mat ako ten, a hento ako tamten, ze by som si vyskladala takeho dokonaleho 😝 ale kazdy ma aj nejake nedostatky. aj ja, cize potom by sme sa k sebe uz nehodili

zavislost
autor
24. jan 2009

elise - hovoríš mi z duše. Presne to mi chýba. Ten pocit! Možno som na ňom závislá, jednoducho rada robím veci, ktoré ma bavia. Som v manželstve také obdobie ako ty. No neverím na kamrátstvo medzi mužom a ženou, ktorí sú normálne orietovaní.

zavislost
autor
24. jan 2009

bambusko- áno tieto isté názory ma držia v tom aby som vespravila hlúposť, ktorá by poškodila mojim blízkym

bambusko
24. jan 2009

zavislost, tak ja na to verim, pretoze mam 3 velmi dobrych kamaratov a som "normalne" orientovana. akurat asi nemam normalny zensky mozog

etuska
24. jan 2009

Zavislost-ja verim.Mam take kamaratstvo,ale len preto,ze sme to obaja vedeli udrzat v rovine kamaratstva 😔 😔 ,ale aj na to musi clovek dozriet.Mozes mat spriaznenu dusu-muza,ale nesmie sa do teba zamilovat,prip. mu ist o nieco ine

etuska
24. jan 2009

no ,ja uz fakt koncim.Idem s mojim "Manuelom" do vane 😀 zajtra si precitam co ste popisali 😉 Bru nocku

zavislost
autor
24. jan 2009

ahoj etuska

elise
24. jan 2009

zavislosť udrž si to v tej správnej rovine a chod sa teraz pritulkať k tvojmu manželovi pošepni mu niečo pekné dobrú nocku 😉

zavislost
autor
24. jan 2009

elise - ja sa venujem svojmu manzelovi 😀 😉

skovranok22
31. mar 2010

cawte ludia 😉