Sónické zubné kefky - aký nadstavec?

siska1313
14. nov 2018

Ahojte, rozhodla som sa manželovi a sebe kúpiť pod stromček sonicku zubnú kefku. Toto mám vybraté:

https://www.mall.sk/kefky-zuby/philips-sonicare...

Už som rozhodnutá, že ich kúpim. Ale: niekto v recenziach písal, že kefka je dosť tvrdá pre niekoho, kto používa curaprox. Ja používam parodontax kefku, curaprox je pre mňa tvrdá. Máte niekto s tymto skúsenosť? Aký nadstavec kúpiť?

domculik
14. nov 2018

@siska1313 curaprox aj najjemnejsia verzia ultra soft je pre teba tvrda ?? Parodontax je jemnejsia ?

siska1313
autor
15. nov 2018

@domculik vlastne neviem, skúšala som jednu curaprox, tá bola tvrdá, ale neviem, aká to bola. Musím skúsiť. Parodontax je úplne mäkkučká.

canany
15. nov 2018

@siska1313 predavaju aj take balicky nadstavcov, kde su 4 rozne nadstavce, ja som toto vyskusala a dva mi vobec nevyhovovali, asi najlepsi mi pri mojich problemoch s dasnami prisiel diamondclear. Aj tie nadstavce su roznych tvrdosti, treba pozriet na ich stranke, tam su tiez recenzie.

siska1313
autor
15. nov 2018

@canany ďakujem, idem kukať💖

domculik
15. nov 2018

@siska1313 JJ pytam sa lebo ja tiez potrebujem makku a pouzivam curaprox ultra soft a bola som zvedava ci si to porovnavala s tym parodontaxom. Lebo ja som vyskusala vsetky 3 varianty curaprox a soft aj super soft su na mna tvrde, vyhovuje mi iba ultra soft 🙂

vanilkavan
16. nov 2018

nadstavce na soniccare s názvom "gum care" by mali byť najmäkšie,, aspoň čo sa mne podarilo v recenziách vyčítať. Chystám sa ich ešte len objednať, takže osobne ich ešte nemám vyskúšané

siska1313
autor
16. nov 2018

@vanilkavan ďakujem💖💖💖 dnes som objednala mix balik, sú tam 4 nastavce, každý iny, tak budem skúšať. Na mall.sk mali teraz akciu na sonicku kefku za 99e 1+1, tak som zobrala+ten balik nastavcov. Tak som zvedava🌹