Spoločenské šaty v Bratislave

sivana09
16. okt 2018

Viete mi prosim poradiť, kde v Bratislave je nejaky vacsi vyber spolocenskych siat? Nehladam nic špeciálne, idem na svadbu ako host, chcem jednoduche, dlhe saty. Postavu mám obyčajnú, velkost nosim xs-s.. cenovu predstavu mam tiez taku priemernu... Povedzme okolo 150eur.. pochodila som nakupne centra, ale nie veľmi uspesne a uz netusim kam inam ist... Pripadne nejake blízke okolie Bratislavy

gabika128
16. okt 2018

@sivana09 skús predajňu chantall, ja som si tam kúpila krásne dlhé šaty na svadbu, elegantné, jednoduché, ale zároveň luxusné. Boli zlacnené zo 150 na 100. Mali tam na výber viac šiat a všetky sa mi páčili.

ivkazba
16. okt 2018

Peek&Cloppenburg má plno. A skús aj Party21

stefi_k
17. okt 2018

Pegas na obchodnej.

simsalabim
17. okt 2018

@sivana09 orsay zvykne mat na stranke pekne a cenovo nenarocne spolocenske saty (neviem, co maju teraz). V predajni ich nemavaju, tak zvyknem objednat do predajne a ked sadnu, beriem.

tyrkysova_kobyla
17. okt 2018

@stefi_k Pegas ma super vyber, ale pre danu postavu XS-S (34) veeeelmi malo, bola som skusat aj ja 🙂

tyrkysova_kobyla
17. okt 2018

@sivana09 ako baby spominali, Peek, Orsay a niekedy aj Mohito (Bory, Central) ma pekne saty

juliet86
17. okt 2018

az collection na obchodnej.. jednoznacne . kusok od mekacu smerom k alzbetke. su aj na fb. specializovani na spolocenske saty. pripadne si poobjednavaj na zoot.sk