Sprchovací kút- bežná údržba

cernusik
20. jan 2019

Ahojte, prosím, poradte, ide ma poraziť. Mam pocit, že nič iné nerobím, len behám s handrou a utieram.. tam capka, tam frkanec, tam čosi....pomoooooc. a to nehovorím, ako má vytaca sprchovací kút. Lenže umývať- lestit ho za každým clenom v domácnosti ma už unavuje. Preto pisem😂máte nejaké vychytavky, prostriedky, niečo, po čom tie kvapky neostanu? Keď to uschne , tak sprchac je ako bielym práškom posypany.

vydrusa
25. jan 2019

Pulirapid robi aj prostriedok vyslovene na sprchove kuty ktory ma prave zabranovat usadzaniu vodneho kamena, len sa nastrieka na vycisteny sprchovy kut a splachne.Mna na sprchovom kute vytacaju zase tie kolajnicky dole aj hore, tam sa to neda poriadne vycistit

matka1984
25. jan 2019

@danieli kde ho prosím ťa kupuješ?

blue_horsetalk
25. jan 2019

@alex2201 aj ja oblubujem tuto znacku

luga_luga
25. jan 2019

najlepsia vychytavka bola, ked som naucila manzela utierat dvere utierkou po kazdom osprchovani. Utierku mam tu od Tupperware 🙂

danieli
26. jan 2019

@matka1984 u nas ho maju v drogerii, neviem do alej siete spadaju, ale nie je to dm ani 101, maju hlavne farby, laky, vselijake silnejsie cistice pre domacich majstrov a celu radu tejto hg kozmetiky takze mozno skor tym smerom

sovica
27. jan 2019

Ako písala jedna kočka, tzv. "tekuté stierače" od Isocor. Isokor Polisher je prípravok určený na ochranu a vyleštenie kovov, plastu, skla a keramiky, lakovaných povrchov - odpudzuje vodu. Takže voda nezanecháva tie kvapky - vodný kameň napr. na sprchovom kúte a netreba to stále čistiť. Je to síce drahšie, ale účinné. http://www.e-nanoshop.sk/nano-ochrana-automobil...
...a majú aj nejaké videá na youtube

jelsi
28. jan 2019

Aj Lidl má sprej proti tomu aby zostávali kvapky. Neviem či je dobrý ale nie je drahý tak sa oplatí vyskúšať.