• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spúšťajú TV doma. Čo vy na to?

3. septembra 2009 
nam sa sama naštelovala,,ked prima zmmyzla :fearful:
31. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved tak to UPC nastavili, namiesto Primy dali Doma... :unamused:
31. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je strasne co ja budem bez primi robit to je jediny program co sa da pozerat mash, dennik zufalej matky, zufale manzelky, klinika grace, :angry:
31. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam aj primu aj doma :confused: ale to nove nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez víkend ten program ešte ujde,ale tie telenovely neznášam,tak tam často nenakuknem. Škoda že Prima na Slovensku končí tam bol lepší výber.
31. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOMA nechytim, ani ma to nemrzi, lebo telenovely nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to v pohode...ja si rada pozriem lahky romanticky film a dokonca aj niektore telenovely...telku beriem ako oddych.
31. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markiza je horšia televízia než stv...samý brak.. doma je len horšia verzia samotnej markízy
prima - má skvelú programovú štruktúru, nechápem, prečo sa niektorá televízia neinšpiruje ..

ja si neviem oddýchnuť pri telenovelách, kde vkuse po sebe kričia a hystericky pri tom gestikulujú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nepozerám ani tie slovenské seriály, či rôzne reality show..nič mi to nedáva..oddychujem aktívne pri športe alebo inej zaujímavej aktivite..
31. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanyka ja sa nabeham dost pri detoch a ked chcem nieco hodnotne, tak telku vypinam a citam knihy...

takze mne je celkom jedno, ake mame programy, aj tak sa vacsinou neda nic slusne vybrat a dokonca mame aj primu a nic svetaborne tam nedavaju :wink: :zipper_mouth:
31. aug 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nam prima ostala ale doma nemozen´m najst telenovely nemusim ale zo zvedavosti
31. aug 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja doma nemám, ani mi nechýba..prima mi ostala, dúfam, že aj ostane... :wink:
31. aug 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budu telenovely na "Doma" znamena to, ze na markize uz so ziadnou otravovat nebudu?
31. aug 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lul, dúfam, že to tak bude.... lebo to je jediné pozitívum, ktoré na TV doma vidím :grinning: :grinning:
31. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám dali tv doma namiesto RTL-ky :angry: :angry: :angry:

monkula, presne :sweat_smile:
31. aug 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babacik ja mam digi a musela som si dat automaticke hladanie a najde ti tam aj Doma
31. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby tak sa mi zda ze sa netrafili ma to byt tv pre zeny v nasom veku ale vecsina na to pinda, vratane mna. ja telenovely mozem ale nie take co som uz sto krat videla a nie cely den keby tam aspom davali nejake pekne filmy ale pozerala som si program a same tretotriedne braky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otras!sama telenovala od rana do polnoci a ked raz za den daju film, tak ho daju po polnoci, alebo nadranom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je taká stanica pre dôchodkyne, podľa mňa
31. aug 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nasi maju dugital ani maju primu asi si ju dam aj ja
31. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, mali ste aj primu? mi spe upc - takze ked prepnam,tak sa mi sekundu zjavi,ze prima-to sme dali pri ladeni my a jasne, je tam doma. viem, ze upc uz primu mat nebude. :angry:
31. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pre lul potesujuce, ano, telenovely na markize uz nebudu. teda neviem, co je lepsie. :angry:
31. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dajte si magio a budete mat aj Primu aj Doma :wink:
Inac TV..nic moc, nemusim telenovely, ale zato sa tesim na Zenaty se zavazky...to milujem :grinning:
31. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera nemam upc iba DiGi tv. ja som uz ako dochodkarka pozeram reginu :dizzy_face:
31. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily aj my máme digi,ale zatial ma Doma nezaujala,možno ked bude škaredé počasie a nebude nič poriadne v telke :slight_smile:
31. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ju nechytám ale mi to žilamy netrká :grinning: Pre mňa sú seriály ako prison break, akčné, trilery, francúské a talianské filmy, ale nepohrden aj zastaralou vykopávkou ako Dr. Qinová, Derik, Žili leskotová ..... Také aj onaké ale telenovely, pilčerky a stílové sú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No pre naše dúchodkyne to bude dobré a kto vie možno sa tam najde aj niečo pre nás :slight_smile: Však :grinning:
31. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikanika a cely rok budeme mat primu? nielen iba dnes a od zajtra bude namiesto nej doma? bodaj by si mala pravdu :wink:
31. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ju nemáme :confused: :confused: :confused: a vôbec mi to nevadí :grinning:
1. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ju mame a vadi mi to :grinning: :grinning: :grinning: chcem primu!!!
1. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam ide prima stale,doma je nastavena,ale zatial sme nepozerali....no k stastiu mi nechyba ani jedna... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha,aku kablovku mas? alebo satelit? ,mne sa necche totiz pozerat primu na pc....
1. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok