Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

didi66611
24. jan 2017

@familia4 ahoj ja idem 15.2. na ake oddelenie idete?

ciculka15
24. jan 2017

Dobrý den prajem..môžem sa spýtať prosím mamiciek čo už máte skusenosti..my ideme v marci.dcerka bude mať 6 rôčkov a je predskolačka.bude musieť chodiť do škôlky tam v ustave? či ako to je so škôlkou vlastne? dakujem za každe info ideme prvýkrať tak trošku stresujem :D

nika80
24. jan 2017

@ciculka15 nemusí tam chodiť do škôlky

ciculka15
24. jan 2017

dakujem za info 🙂 my to mame so skolkou veselo..viac sme tam neni ako sme preto sa pytam ze mozno ak by sa dalo ze by aspon tam chodila len neviem ako to chodi ci sa musi nejako prihlasitť .

nika80
24. jan 2017

@ciculka15 to aj naša mala je tento rok viacej doma ako v škôlke a to som si myslela, že tento posledný rok v škôlke to už bude lepšie. Aj teraz ju mám doma a to bola len týžden v škôlke. V Tatrach som ju nedávala do škôlky, lebo sme boli fajn partia s deťmi rovnakého veku a v tej škôlke boli aj tak len deti, ktoré tam boli bez rodičov.

ciculka15
24. jan 2017

ahaa tak takto to tam chodi ...no my sme boli 3mesiace chore mala zapal dutin..v kuse sople kasle.konecne išla do škôlky a vydržala tam až 3dni..hned horúčky a sople nanovo..ach v septembri mame už isť do školy tak uvidíme kolko nám to takto vydrží..preto ideme do toho šrobarovho lebo dcerka je astmatička a aj napriek liekom čo berie je v kuse chorá...ešte sa spýtam prosim neviete mi povedať či je tam aj wifi pripojenie?

beka22
24. jan 2017

@ciculka15 wifi je ale si to treba zaplatiť.

familia4
24. jan 2017

@didi66611 ideme prvýkrát a pozerám do pozvánky odd.4B

familia4
24. jan 2017

@ciculka15 a kedy v marci idete?

ciculka15
24. jan 2017

to nevadí ked tak priplatíme len aby som mohla skypovať domov s menšou :D dcérkou ..my ideme 13marca do 28 marca ...tak dufam, že sa nič nedototo a budeme už mať po tom :D nám eššte pozvánka neprišla ale už nám volali a dohodli sme sa ..a familia4 vy kedy idete?

familia4
24. jan 2017

@ciculka15 my ideme 22.2.do 15.3.ideme na 3 týždne

beka22
24. jan 2017

@familia4 boženku že 3 týždne. Mašľa by to v mojom prípade istila my sme boli teraz v januári a 2 týždne mi bolo veľa už som sa nešla dočkať kedy idem domov

didi66611
25. jan 2017

@familia4 tak sa tam stretneme dufam 🙂 my tam uz od 15 teho budeme 🙂

familia4
25. jan 2017

@beka22 u mna to isto na mašlu nebude,beriem to ako dovolenku,trochu oddych z práce,domacnosti,a za dalšie som zvyknutá na tak dlho chodit do kupelov,tiež som kedysi chodila za mladych čias na tak dlho.bolo to super.sme cela rodina turisti,a syn,s ktorym tam idem je tiež velky chodec,ked sa bude dat budeme chodit vela do kopcov,berieme aj sanky,takze na Strbskom aj sankovať.čím viac na vzduchu kvoli tomu tam ideme.

beka22
25. jan 2017

@familia4 my sme tam boli 5x a bol riaden mráz tak sa vin dáko nedalo. Bola som s dvoma deťmi 9 ročnou a 17 mesačným. Kým som chodila len s dcérou celkom sa dalo ale teraz bol aj syn no a už viac nepôjdem. Cez sobotu a nedeľu nuda boli sme celkom dobrá partia sestričky sú super aj celý personál ale je to veľmi dlho lebo prvý týždeň sú vyšetrenia a potom bola škola to doobedie nič len čakať no a po poobediach len von. Ešte že sa dá korčuľovať a bol sneh. Po iné roky sme sa chodili sánkovať na Štrbské lebo dole sneh nebol.

jaba122
29. jan 2017

Kto ide 28.3.na liečenie???

zuzkahudakova
31. jan 2017

Ahojte baby, píšem tu po prvý krát....nám prišla pozvánka ....nástup na liečenie máme 13.3. a mali by sme tam byť 2 týždne....mám 6 ročného syna a ešte sme s ním nikde na liečení neboli, ...prosím aký je ďalší postup, keď mi prišla pozvánka , je potrebné sa ozvať poisťovni? máme všeobecku....ďakujem

sanulkah
6. feb 2017

@ciculka15 My ideme druhý krát ( no ešte nemáme termín), netreba stresovať, nám tam bolo dobre až na tilko vyšetrení :/ a to ze 300km od dcérky a manžela :( Tiez budeme mať šesť rokov a nemusí ísť do škôlky

sanulkah
6. feb 2017

@zuzkahudakova netreba sa nikde hlásiť. Treba prísť včas do ústavu a tam už vás budú navigovat. Jedine, keďže sme tam už boli viem ze si nefam stravu 5x denne 🙂 Syn ju mal aj ja a to je dosť. Minulý rok sa to dalo vopred dohodnúť. Myslím ešte pred nastupom

vierka987
7. feb 2017

Zeny, prosim Vas kolko vyjde cca 2 tyzdnovy pobyt pre 3 rocbe dieta s doprovodom? Pozerala som cennik,ale chcem vediet taku realnu sumu za 2 tyzdne. Dakujem

zuzkahudakova
8. feb 2017

@sanulkah ďakujem za info 🙂

beka22
8. feb 2017

@vierka987 podľa toho v akej kategórii budeš ubytovaná

sanulkah
8. feb 2017

My sme boli na nadštandardnej izbe a platila sokolo 380€ Ale aj ja mam otázku. Cenník pre mamičky s dieťaťom do 6r a cenník nad 6r je rivnaky?

beka22
8. feb 2017

@sanulkah áno rozdiel je len u detí do 3 rokov

sanulkah
8. feb 2017

@beka22 Čiže keď sne boli minulý roko ako päťročný a tento rok pôjdeme ako šesťročný tak sa cenovo nič nemení?

beka22
8. feb 2017

@sanulkah presne tak. 🙂

sanulkah
8. feb 2017

@beka22 Dakujeeem. Pekný dnik 🙂

beka22
8. feb 2017

@sanulkah neni za čo. Pekný pobyt. My sme tam noli v januári 5x. Pekný deň🙂

sanulkah
8. feb 2017

My minulý rok v marci. Oslávil narodeninky a frcali sme. Je tam dobre, teda koli tomu okoliu, už samotné vyšetrenia nie sú až tak príjemne ale vydrzalu sme. Sú aj horšie. Len chýbala nám veľmi dcérka a tatino, predsa sme boli 300km od seba :/ Čakáme teraz na termin a pôjdeme druhý krat, no uvidíme kedy budú volať.

beka22
8. feb 2017

@sanulkah ja som bola aj s dcérou aj so synom tak nám chýbal iba tato. A bolo to už posledný krát. 😀