Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
beka22
13. júl 2017
Mňamka z našej chladničky
Zobraz celú správu
beka22
12. júl 2017
Moja dnešná zábava:wink:
Zobraz celú správu
beka22
15. jún 2017
Dnes má dcéra besiedku a rozlúčku s 1.stupňom tak kvety a torta pre p. učiteľku a koláčiky pre detičky:wink:
Zobraz celú správu
beka22
15. jún 2017
Tak a nočná skončená. Pizzové slimáky veterníky korpusy na zajtrajšiu tortu tvarohový s jahodami dokončené.
Zobraz celú správu
beka22
27. máj 2017
Ponúkam inšpiráciu na rozlúčku pre pani učiteľku 4 ročníka
Zobraz celú správu
beka22
4. máj 2017
Musím sa Vám pochváliť dnes sme dostali rodný list od NÁŠHO:sparkling_heart: syna. Neskutočne krásne sa číta Matka a sú tam moje údaje. Mám doma dve nádherné, zdravé, šikovné deti ktoré sa veľmi ľúbia. Moc ich ľúbim a som najšťastnejšia mama na svete.
Zobraz celú správu
beka22
Správa bola zmenená 23. apr 2017
Mamky moje spolu- konikárky neviem zas od koho ale veľmi pekne ďakujem za :blue_heart::blue_heart:. Veľmi ma potešili a hneď je krajšia nedeľa.:grinning::kissing_heart:
Zobraz celú správu
beka22
4. apr 2017 Čítané 628x

Bol zimný deň a po viac ako piatich rokoch viem, že budeme koplet a preto musím urobiť radostnú vec. Ísť za rodičmi a oznámiť im tú skvelú správu. Ja som šťastím bez seba a viem,že aj moja dcéra aj môj muž. Ale... . Môj otec ťažký oriešok. Veľmi panovačná povaha. Po príchode k našim mama urobila čaj bola super nálada, tak som sa rozhodla podeliť o moje šťastie. Mami, oci mám pre Vás novinu. Volali nám zo sociálky, že po tak dlhej dobe majú pre nás chlapčeka. Boli sme ho pozrieť je to nádhené, usmievavé chlapiatko. Skoro som sa rozliala od šťastia, keď prišla studená sprcha. Ale sem to decko nevkročí. Do dnes mi znejú kruté slová môjho otca v ušiach. Neželám si, aby mi cudzie decko narúšalo moje súkromie a neprekročí prah tohoto domu. Oponovala som: " veď si ho nevidel, ako takto môžeš hovoriť". A ešte ako môže byť cudzie, veď bude moje. A znova mi zopakoval tie strašné slová. A potom už prišla iba spŕška, ako som sa ho nepýtala či si môžem zobrať decko do rodiny. A ako si dovoľujem okrádať ich vnučku, našu bio dcéru o dedičstvo, že či mu dám rovným dielom ako našej. No mne viac nebolo treba. S hrčou v krku som sa zmohla iba na otázku, či on bude moje dieťa chovať a či mám 15 rokov, aby som si musela pýtať povolenie na takýto krok. Veď je to rozhodnutie mňa a mojho muža. Musela som ísť preč. Bolo mi zle, ako niekto, čo niekto môj vlastný otec dokáže byť taký zlý. Po ceste domov mi tiekli potoky sĺz. Ale na druhý deň som sa nevzdala a skúsila ešte raz sa opýtať, či to tak myslel, ako to povedal. A odpoveď?" Povedal som a viac sa nebudem o tom baviť." Tak som si v duchu povedala, ako tam môžem ísť ja, keď tam nemôže ísť moje dieťa? Čo ho uviažem o radiátor a poviem mu čakaj prídem! Od vtedy som u rodičov nebola a videli sme sa asi tri krát. Je to už 14 mesiacov. Aj keď sa to nezdá prežívam dokonalé šťastie s mojimi deťmi a mojim mužom a nemenila by som za žiadne návštevy u rodičov. Veď čo môže byť krajšie, ako keď mi povie moja bio dcéra mami ľúbim ťa a som rada, že mám bračeka a môj srdiečkový syn mama móóó. Tie objatia a tú lásku nevymením za nič na svete. Pre lásku mojich detí som sa vzdala rodičov.

Čítaj celý článok