Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

polovkova
25. feb 2017

@beka22 super.dakujem vam

beka22
25. feb 2017

@polovkova a len obed sa nahlasuje v tej chodbe ako je jedáleň biele dvere.

polovkova
25. feb 2017

Tak dnes uz volali..nastup 18.4. Na 14 dni , ubytko 2 B. Kto ide na ten datum piste 🙂

nevestickaaaa
25. feb 2017

@sanulkah @mysicka242 @beka22 ďakujem veľmi pekne za pomoc, už máme aj vypísané žiadosti, len mám ešte v pondelok volať do ústavu, aby som presne zistila ako by to bolo najlepšie s tým ubytkom 🙂
Ďakujem moc za vaše odpovede!

sanulkah
25. feb 2017

@nevestickaaaa Rado sa stalo 🙂

sanulkah
26. feb 2017

Maminky, ktoré tam idete prvý krát. Dostanete sa odtiaľ hocikam na výlet vláčikom. Oplatí sa kúpiť si mesačný lístok. Ja len pre info, ktoré nie sú svojim autom.

zlatuska123
27. feb 2017

Uz mame termin 10.5 tesim 😀

ciculka15
1. mar 2017

ahojte maminky..tak my odchádzame budúci týžden už vo štvrtok...mamicky ktoré už máte skusenosti a boli ste tam..aké ste mali skúsenosti so stravou? lebo viac menej jem momentálne dietovo bez bieleho pečiva atd...tak neviem ako si mám nahlásiť stravu...prosím poradte mi tie ktoré viete a máte skusenosti ako tam varia.dakujeeeeeem

beka22
1. mar 2017

@ciculka15 nevaria zle ale ja som mala iba obedy lebo 1x potrebujem teplé jedlo a inak som si stravu kupovala v Starom Smokovci.

ciculka15
1. mar 2017

Beka resne o tom premýslam aj ja že mne stačí tiež iba raz za den teplé jedlo..preto asi si dám tiež len obedy..a kedy to mám nahlásiť dokedy ?

beka22
1. mar 2017

@ciculka15 keď pôjdeš na raňajky si choď nahlásiť obedy. Sú to dvere vedľa jedálne také biele a obed stojí 3€

ciculka15
1. mar 2017

Beka prosím Ta a nedaju sa náhodou zajednať len ranajky a obed? a kolko vychadzaju? mne by to takto úplne stačilo..inak dakujem za radu :D

beka22
1. mar 2017

@ciculka15 určite sa to bude dať lebo mňa sa pýtali či len obedy. Musíš sa opýtať v tej kancelárii ja viem cenu len obedov.

nika80
1. mar 2017

@ciculka15 ak máš dieta, ktoré veľmi jedlu neublíži, tak Ti stravu ani netreba. Na obed si naberas sama polievku, tak si môžeš dat plny tanier a druhé jedlo bola vždy veľká porcia, tak som vždy dojedala. Aj raňajky a večere boli take, ze sme sa dve najedli.

sudabe
2. mar 2017

@nika80 ahoj ideme v pondelok s 2detmi a oni velmi nejedia(1,3) da sa aby som bola bez stravy? A platy sa hned ked prideme ci nejaka zaloha sa dava?

beka22
2. mar 2017

@sudabe môžeš dať zálohu môžeš vyplatiť celé alebo vyplatiť na konci. A strava sa dá nahlásiť a odhlásiť kedy chceš ty. Tak ak Tibude stačiť po deťoch nemusíš mať stravu vôbec. Ja som bola s 9 ročnou a 16 mesačným ale oni skoro vždy. Malý zje 2 chleby na raňajky a z obedu nechaval len malinko lebo som si zobrala misku a brávala som ho hore a keď sa naspal tak to dojedol. No a dcéra zjedla všetko tak ja som si dala obedy

mysicka242
2. mar 2017

@sudabe Nám povedali že sa platí až na konci tak neviem

beka22
2. mar 2017

@mysicka242 ja som si vždy platila celý pobyt na začiatku a bola som tam už 5x.

sanulkah
2. mar 2017

Kočky a tak mimo stravy, neviete je tam už WiFi? Minuly rok sa za to bojovalo a viem že pred tým tiež. Len už neviem ako to dopadlo. Ako nie som závislá na nete, len ideme tam na tri týždne a mam ešte dcérku tak nech by sme mohli skypovat

beka22
2. mar 2017

@sanulkah to tam bolo od začiatku ako tam chodím (2012)aspoň na tom oddelení kde som bola ja len sa každý sťažoval že je to moc drahé

didi66611
2. mar 2017

kocky ktore sta tam uz boli idme sa opytat ako ste boli spokojne? Mame tam ist v marci prvy krat lenze vsetky recenzie co pocuvam od známych tak su negativne mate aj vy nejake skusenosti ze by ste nebooli spokojny a radsej za tie peniaze co miniem tam mozem ist s malym niekde k moru ? Dakujem za informacie 🙂

beka22
2. mar 2017

@didi66611 ja si sťažovať nemôžem. Dcére veľmi pomohli. Na tom oddelení čo som bola bolo super. Veľmi dobré sestričky aj lekárka. Vyšetrenia po dohode s lekárkou urobili všetky možné. Tak za mňa spokojnosť.

didi66611
2. mar 2017

@beka22 a na akom oddeleni si bola??

beka22
2. mar 2017

@didi66611 oddelenie 2A na izbe WC kúpelka televízor. Na chodbe herňa ale odporúčam hračky zobrať. Spoločná kuchynka v herni chladnička a rýchlovarná kanvica

beka22
2. mar 2017

@didi66611 dostala som srdiečka boli od Teba?

sudabe
2. mar 2017

@beka22
@mysicka242 dakujem este ma zaujima je tam parkovisko kde necham auto? a obchod poblizku? mi tam ideme prvy krat na diagnostiku a proceduri budeme mat aj poubede ci len doubedu vikendy?

beka22
2. mar 2017

Parkovisko je a v prímačke si vypíšeš lístok na parkovanie. Potraviny sú veľké aj malé v Starom Smokovci a v dedine pod Smokovcom. No a čo sa týka vyšetrení je všetko do obedu iba málo vyšetrení je po obede po dohode. Po obede voľný program a tiež cez víkend. Je tam aj bazén ten býva 1x do týždňa a je to miesto rehabilitácie kto chce. Mamky čo majú auto cez víkend chodia do Popradu sa kupať.

sudabe
2. mar 2017

@beka22 a plati sa za parkovne? pise tam ze aj klzisko tam je skor tam jak so bazena a 2detmi

beka22
2. mar 2017

@sudabe za parkovanie sa neplatí a klzisko je prírodné. Tak teraz keď už nemrzne tak už nebude.

sanulkah
2. mar 2017

@beka22 A cena tej izby na noc ta koľko vyšla? Pretože ja som bola na nadstandarde a to bolo za tri týždne dosť