Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

mirina5
25. feb 2018

Prosím vas, neviete ci je tam teraz možnosť korčuľovať? Rozmýšľam, ci zbaliť aj korcule😊

monikachr23
26. feb 2018

Ahojte ja tam idem s dcerou 6.3, nastupujeme, sko to je s obchodom?? ,je tam po blizku???

tamarik
26. feb 2018

@monikachr23 obchod tam nie je....iba dole je bufet a kavomaty na kavicku

mimusa227
26. feb 2018

@monikachr23 je obchod,ale tak 15 minút od ústavu...jak sú bytovky,tak tam je aj obchod...

sudabe
26. feb 2018

@monikachr23 je obchod asi 10min od ustavu dole aj posta tam hned je

adikad
26. feb 2018

Baby a wiffi je už zadarmo.

henika81
26. feb 2018

@adikad ahojky, to vazne sa mi nechce verit? a ako ide to wifi? nezasekava sa? ide dobre, rychlost aka? ja som tam bola len na mobile cez operatora tak to bola katastrofa, mi zozralo vela dat, lebo som isla cez hotspot z mobilu.

jajuuus
26. feb 2018

Tak v našej skupine mi baby píšu, že bude dcéra (2r) piť pred vyšetrením refluxu nejakú bielu hustejšiu tekutinu a potom RTG... No som zvedavá... zajtra ráno nás to čaká... Plus imuno a alergo testy, odbery... Som zvedavá ako zvládneme nekojit sa 😨

adikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adikad
26. feb 2018

@jajuuus vy ste tu v Smokovci? Môj tiež pil tu kontrastnu látku.

nikusebi
27. feb 2018

Baby prosím ideme v piatok na výber nosnej mandle. Čo malému mám vziať? A aj ja tam niečo potrebujem? Ide o jednodňovú chirurgiu. Za každú odpoveď vopred ďakujem <3

monikachr23
27. feb 2018

Dievcata dakujem Vam za info.

monikachr23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
francesska2
28. feb 2018

@dominko28 Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, idem ako sprievod s 5 ročnou dcérkou, a neviem ako to poriešiť v práci, pretože prázdnin je veľa a dovolenky málo... To mi tam môžu pre mňa napísať PNku či ako sa to rieši, viete mi poradiť? ďakujem

francesska2
28. feb 2018

@mirina5 dobrý deň, a kedy idete? mohli by ste mi potom dať info, či brať korčule alebo nie? tiež to zvažujem, nemáme ešte konkrétny dátum ale naša doktorka povedala, že tak o dva týždne by sme mohli ísť... ďakujem

angel7
28. feb 2018

@francesska2 dobrý deň, áno môžu vypísať PNku

kukakaj
28. feb 2018

@mirina5 ano je tam moznost korculovat, hned pod ustavom je klzisko

mirina5
28. feb 2018

@francesska2 dobrý den, momentálne sme uz tu a korčuľovať sa da, lebo poriadne mrzne.

adikad
28. feb 2018

@francesska2 ano ja som momentálne tam a vypísali mne PN ku

francesska2
28. feb 2018

ďakujem vám veľmi pekne za odpovede, ak mi vypíšu PNku tak mám po probléme, ako to zariadiť 🙂 a ešte som sa chcela opýtať, vo voľnom čase môžete teda chodiť korčuľovať, sánkovať sa lyžovať... to tam požičiavajú napr. sánky, lyže pre deti aspoň či si to môžem vziať z domu? a ak áno, kde sa to dá uschovať? normálne si môžem vziať na izbu či ako to tam funguje? ďakujem 🙂

henika81
28. feb 2018

@kukakaj ahoj, kde pod ustavom je tam klzisko?

mirina5
28. feb 2018

@henika81 keď idete od ústavu dolu ku kinu, na ľavej strane za cestou je take ihrisko, ktoré napúšťajú vodou keď mrzne.

suzie1608
28. feb 2018

@francesska2 Dobry vecer ano mozete sa vo volnom case sankovat korculovat chodit vlacikom hned je tam stanica a chodi vlacik kazdu hodinu Poprad na Strbske pleso a naspat ...pozicavaju sane, lopare a boby ale lyze neviem mali tam ludia ale asi ich mozete to skladovat v satni pred oddelenim je vzdy satna v ktorej sa prezuvate a prezliekate takze tam sa da uskladnit 🙂

henika81
28. feb 2018

@mirina5 ano, uz viem, tak my sme boli koncom novembra, este tam bol iba sneh a to ihrisko bolo zavrete :( ....tak skoda, ze nebolo skor. musi tam byt fajn teraz ked je to otvorene a napustene.

henika81
28. feb 2018

@mirina5 a zevraj wifi je uz zadarmo?

adikad
28. feb 2018

@henika81 ano je. Ja som písala, práve som tu.

mirina5
1. mar 2018

@jajkaml dobrý den, mohla by som poprosiť kontakt na tu pani, kde ste mali ubytovaneho ocina?

monika292
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tikalka
6. mar 2018

Ahoj myslíš 4b nemusíš sa ničoho obávať sestričky sú super keď prídete ubytujú vás a pôjdete k doktorovi ráno krv a pôjdete na vyšetrenie ktoré on nákaze neboj je tam super ako na dovolenke aspoň mi sme sa tak cítili tuzberkulozov sú inde umiestnenie ak ta niečo zaujíma pýtaj sa inak je tam aj práčka i žehlička

monika292
Autor odpoveď zmazal
Zobraz