Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

daanka188
11. aug 2018

@nika1985 no to mi ta pani veavela ze nemoze ist a ze mam mat nejaku dg a minimalne 3 navstevy absolvovat u odbornika (peumolog.alergo.imunolog) no uvidime ako to tam budd manzel vyzisti ze mozem ist aj ja s nou

petra122
13. aug 2018

5 rok za sebou ideme na liecenie
Niekto kto ma termin ako my 30.8 nastup odd 4'B?

ludkazh
13. aug 2018

@petra122 ahoj muž ide s dcérou 30,8,....ale oddelenie 2A kategória B2.....ideme prvýkrát tak neviem rozdiel v oddeleniach 😉

petra122
13. aug 2018

@ludkazh v kategorii izby aj ale inak netusim ako sa to triedi.Nas sa pytali v telefone ze ked sme bolu chceme

ludkazh
13. aug 2018

@petra122 áno aj mne sa pýtala, ja som chcela, aby mali na izbe tv a hlavne sami wc a sprchu....som zvedavá koľko tam cca budú....ale baby pisi, že cca 14dni keďže dcéra má VšZP

druly
19. aug 2018

Ahojte, prosím vás tie co bol s vami príbuzní, ako je to na tých izbách, je tam aj nejaká kuchynka, mikrovlnka, kanvica, poprípade riad? Ďakujem

ludkazh
27. aug 2018

Ahojte, muž ide s dcérou .....dávajú ocr alebo si musí u detskej dr.pytat dáke potvrdenie? A ešte keď dcéra chodí do školy ako je to s ospravedlnenkou vypíšu oni či detská dr? 😉 ďakujem

labajovarenata
29. aug 2018

@druly každé oddelenie má kuchynku a mikrovlnku

labajovarenata
29. aug 2018

@ludkazh ja keď som bola tak mna tam doktor vypísal. OČR s dieťaťom riešiš u svojej dr ale to je len na pár dni. Takze je lepšie keď ho tam doktor výpise. Čo sa týka školy to neviem moje chodí ešte do škôlky. Najlepšie je tam zavolať

dfgabika
29. aug 2018

@ludkazh do školy vam ospravedlnenku netreba...lebo tam škola je...hned v 1. deň vãs elektronicky nahlasia a v deň kedy budete odchadzať odhlásia, či bude chodit do školy či nie hodiny nebude mať vymeškane a dokonca pred nástupom posielaju papier do školy že po akú stranu majú z dieťaťom prebrať učivo.

dfgabika
29. aug 2018

@ludkazh papier posielaju vám, ktorý dãte vyplniť vy vo vaše škole.

druly
29. aug 2018

@labajovarenata my sme na 2A a tu sú izby že je spoločná kuchynka pre chodbu a potom sú apartmány že pre 2 izby 1 kuchynka a kúpeľňa. A ešte také ze majú pre na jednu izbu je kuchynka aj kúpeľňa. Rozdiel je v cene.

sklacanska
29. aug 2018

Prosim vas, treba zobrat so sebou aj zdravot. Zaznam alebo z alergo?

nika80
29. aug 2018

@sklacanska ja som zobrala celu kartu, nech si tam lekárka pozrie co potrebuje.

sklacanska
30. aug 2018

@nika80 dik za odpoved

martinabreza
5. sep 2018

Ahojte baby potrebujem poradiť ideme prví krát je izba za 3 eurá moc hrozná či radšej tá za 5 euro.
A ako je to tam z nejakým bufetom.

bombonka
5. sep 2018

@martinabreza bufetu sa vyhýbaj. Radšej si nakúp v obchode. My sme mali nadštandard za 18 eur takže neviem aké sú iné izby,ale ani ten nebol žiadna sláva,takže ja by som za 3 eura určite nešla

martinabreza
5. sep 2018

@bombonka ďakujem za info
Obchod je tam blízko

evka1247
5. sep 2018

@martinabreza ak čakáš 4 hviezdičkový hotel v ústave,tak nebudeš spokojná. My sme boli už 2 krát na tých najlacnejších izbách a dalo sa.Nešla som na dovolenku ale kvôli deťom - ich zdraviu.Tie najlacnejšie sú klasické nemocničné.

martinabreza
5. sep 2018

@evka1247 tak jasné že 4 hviezdičky nie len či radšej za 3 alebo za 5 viacej si nemôžete dovoliť to sa mi až tak veľký rozdiel nezdá len dumam ako to prežiť v pohode a aby aj peňaženka neplakala ,či radšej drahšie izby bez stravy alebo lacné zo stravou

evka1247
5. sep 2018

@martinabreza neboj nič je to tam dobré, upratujú pravidelne, prežijete a ak máš dieťa nejedáka tak ja som si aj stravu odhlásila a dojedala za ,mojimi dievčatami.Za 3 a 5 eur je rozdiel tuším len v posteliach

martinabreza
5. sep 2018

@evka1247 ešte sme nikdy takto nikde neboli tak mám bobky z toho sa priznám

evka1247
5. sep 2018

@martinabreza aj ja som mala ale nám sa páčilo, doobedu vyšetrenia a poobede voľný režim + v ústave sa dalo chodiť aj na plaváreň a sú tam aj herne , na akom oddelení ste

nika1985
5. sep 2018

@martinabreza medzi tou 3 a 5 eurovou je rozdiel v posteliach iba ja som bola na druhom oddeleni hned za sestrickami pol chodby bolo 5e a druha polka nadstandar takze aj wc, kupelna boli v pohode volne dole je tusim cele oddelenie 3ecize nemocnicna postel mne sa pacilo cisto kazdy den chodili upratovacky rano vsetko spratali aj babam nasim v pohode medzi tou nadstandard a tou 5e je rozdiel iba ze maju telku na izbe a vlastne soc. zariadenie ak si neni fajinovka v pohode je to vsetko ciste ja som teda bola s oboma babami bez stravy a pohoda.

martinabreza
6. sep 2018

@evka1247 zatiaľ na žiadnom ideme 8.10 .

martinabreza
6. sep 2018

@nika1985 hej ďakujem a ako si sa stravovala ti keď tam píšu že variť sa nedá

zuzka_puska
6. sep 2018

zienky, prosim vas, tie ktore ste boli v smokovci na lieceni, teraz v poslednych 2rokoch..Mali ste aj taku izbu, ze sprchy spolocne pre oddelenie?? Momentalne nie je volny nadstandard, dost sa desim tych spolocnych sprch, no zial zdravotny stav nam nedovoluje cakat kym sa uvolni... Prosim, ako ste to tam 2 tyzdne zvladali? Tou hadickou sa mysli gastroskopia??? To robia uplne kazdemu pacientovi? Ideme v oktobri, uz teraz mam strach aj za malu... :( Kludne mozte napisat aj do spravy, potesim sa... vdaka 🙂

zuzka_puska
6. sep 2018

@martinabreza my ideme 3.10 tak sa mozno stretneme

evka1247
6. sep 2018

@zuzka_puska boli sme pred rokom aj pred dvoma sprchy sú tri pre každù izbu jedna.Mojim hadičku nedávali.Závisí kvôli čomu tam idete

adika279
6. sep 2018

@zuzka_puska ahoj aj my ideme v oktorbri...nejde o gastrofibroskopiu ale o ph metriu, ale nam doktorka povedala ze teraz sa to uz nemusi robit tymto sposobom ale spravi sa vysetrenie zo slin, aby sa urcilo ci ma dieta reflux alebo nie