• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

22. marca 2017 
no toho sa bojimžeby nenarobil viac škody
25. feb 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádam nie, nám ho alergologička moc neodporúčala. teraz sa popýtam v tých tatrách ako sa oni k tomu stavajú a podľa toho uvidím, či dáme pneumo pred škôlkou.
25. feb 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka mozem sa spytat kedy nastupujete
25. feb 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alon, budúci utorok :wink:
25. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni a nepomohlo by liecenie na Bielej skale ,syn tam bol ako 6r.vlastne ani neviem ci ta ozdravovna este existuje skus sa spytat imunologicky
25. feb 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titková, ten šrobárov ústav má výhodu v tom, že tam robia tú diagnostiku ako jediný na SR
25. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aano,presne kvoli diagnostike tam chcem,nam ako taky pobyt na vzduchu netreba,to ho mám aj tu na Spiši
25. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam prehlad,len som radila z vlastnej skusenosti :slight_smile: .no ked je to tak tak ho poradim kamoske uz nevie co so synom po vsetkych behackach po lekaroch skoncil ako 8r- s astmou,a jej 2,5r.dcerka zacina tiez mat chorobu za chorobou.ona vtedy liecenie odmietla za co som jej aj vynadala mohli mu tam pomoct :slight_smile:
25. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli v Hornom Smokovci - pavilon pre matku a dieťa v apríli 2008 a boli sme velmi spokojný. Malej to pomohlo. Boli sme dva týždne a stálo to za to. Akurát to prostredie je od tej kalamity, také dosť depresívne. Žiadne stromy a tak, no ale čo už. Myslím, že aj ten vzduch tam už nie je taký ako býval pred tým. Škoda.
25. feb 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
došla som od dokyny,buduci týžden napiše navrha treba to dať schvaliť reviznemu.ja som ale čitala na ich stranke,že netreba-ona ale nevedela,takže asi si to zistim jam apoviem jej ako to vlastne je.dost je teraz zavalena robotou,kedže prišla z 3.týždnovej dovolenky :confused:
25. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, že by bola na liečení v tatrách? :grinning: :grinning: :grinning:

s tým návhom - skús im napísať mail. ja som posielala rovno do smokovca :wink:
26. feb 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som im napísala maila,som zvedava kedy odpíšu. A ten navrh si pisala ty,či lekarka :sweat_smile: , no a naša bola v Taliansku,nie tatrach :grinning:
26. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
návrh nám spísala alergologička :wink:
26. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.Nám by mala prísť pozánka niekedy na marec. Aspoň tak mi povedala pani v prijímacej kancelárii.Možno sa tam stretneme.
26. feb 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anouchka, mne povedali polka februára a ideme teraz 3.3. pozvánka prišla 10 dní pred nástupom :wink: takže čisto teoreticky by sme sa stretnúť mohli
26. feb 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak mne cez vikend vypiše dokyna navrh,dnes som tam zas bola s tým otravovať
26. feb 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka.Zajtra tam znovu zavolám.Dám ti vedieť čo mi povedali.Ja idem ale do hlavnej budovy.Platím si len stravu.Ústav pre matku a dieťa je pridrahý.
26. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

Ciarka, tak nam zistili len dalsiu alergiu na zeler, tak nam dala knizocku, co s tym moze byt pridruzene ...

mame dobrat Luivac, dali nam Aerius a ze po nejakej pauze dostaneme Rybomunil

tak dufam, ze nam na lieceni nieco zistia, alebo ze z toho maly uz konecne vyrastie :sweat_smile:
26. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anouchka, tak to by sme sa mohli stretnúť, aj my ideme tam :wink: daj vedieť, čo ti povedia
26. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mate tam zienky super bufet kde robia fantasticku kavu. :wink:
26. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasami, raz z toho snáď vyrastú ...
malej ribomunyl moc nezabral :sweat_smile: teda zabral, ale len na laboratórne výsledky, v reále to ani moc vidno nebolo, snád tým, že predtým mávala vysoké horúčky, a teraz už väčinou nemáva. ale zas poznám ľudí, čo si ho chvália, tak snád budete v tej skupine :wink:
26. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alon, to je dôležitá info :dizzy_face: akurát som dnes rozmýšľala, že treba si zbaliť všetko potrebné na kávu. :sweat_smile:
26. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alon,možem tam mať kočík??
26. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile:

no ved uvidime, nam tiez nic nezabera ....
minuly rok autovakciny
tento rok Luivac
potom bube rybomunil ...
no uvidime ...

inak my sme boli v Hornom Srobarovom ... tam bufet nie je ... je tam iba "pohotovostny" ked potrebujes malinovky, instatnu kavu, cukriky, alebo palicky do usi :grinning:

Anouchka, jasne mozes
26. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem tam s dvoma deťmi,tak to bude asi poriadne veselé.
26. feb 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala kociar a rovno v izbe .s kociarikom si nerob problem oni s tym aj pocitaju ze z nim mamicky chodia
26. feb 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alon,pozeram že si od Michaloviec.Ja byvam pri Humennom
26. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zo strazskeho tak to fakt niele daleko :wink:
26. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja z Brekova.Ahoj suseda.
26. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fakt ten svet je maly :grinning:
26. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok