• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@zuzankaak och, dnes sa už opýtam....
29. apr 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten poplatok na den (1,50 eur) plati kazde dieta @zuzankaak @marsys @jazminn
29. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2013 o 20:51  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaak včera som sa jej pýtala, povedala, že nie sú tam také veľké, že nevidela...s ňou na izbe sú dve škôlkárky, jedna prváčka a dve asi piatačky...
30. apr 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminky ktore budu 13.5.tam alebo nastupovat na odeleni 4.b...
2. máj 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaak ti vacsi su tusim na 1b, su tam pubosi, vela
2. máj 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matax vazne ? :D Zanka sa potesi :slight_smile:
5. máj 2013 o 11:35  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzankaak vázne :slight_smile: , my sme prisli odtial 23.4 a bolo tam vela pubertakov
5. máj 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ona ide teraz v utorok a hrozne sa boji ci tam nebudu len krpci .. :D
5. máj 2013 o 20:30  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaak Ją som tiez taky pocit zazivala ked som tam sla ked som mala 15 ale 1den je vzdy tazky a potom uz dobre..Boli tam aj starsi odo mna a aj moji rovestnici...Nema sa coho bat urcite tam nebude sama...
6. máj 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra122 zajtra rano nastupuje a dnes je u nas ..tak mi opiluje usi ako sa boji ale aj tesi ..:slight_smile:
6. máj 2013 o 19:38  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaak ją som tiez bola taka aj som sa bała lebo novy ludia nove prostredie ale raz dva som si zvykla a pri odchode som si aj poplakala za novymi kamoskami...
6. máj 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petra122 to hej ...:slight_smile: ale uz je zbalena len akosi sa jej nechce si knihy skolske hodit do kufra :D
6. máj 2013 o 19:41  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzankaak a uz je stredoskolacka alebo nie..Ją som bola uz 1 na strednej a bola som z 9-takmi a ucila som sa len zo zositov co som mala a sem tam sa ma ucitel nieco opytal...ci viem...
6. máj 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petra122 chodi uz na gympel 8rocnyy piatym rokom takze neviem.. :D
6. máj 2013 o 19:53  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
maminy kto ste tam boli, chcem sa opytat je tam moznost ze by napr. na vikend prisiel manzel za nami a mohol tam s nami spat niekde, samozrejme ze by si to zaplatil. ponukaju aj taku moznost? dakujem
8. máj 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siska07 na odd na izbe byt nemoze, ustav ma k dispozicii jednouzbovy byt7 eur na noc a super ze je tam pracka, lebo dostat sa k tej v ustave je zazrak
8. máj 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. máj 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme tam v septembri s malym je tam pekne o mesiac ideme zas aj s dcerkou :slight_smile:
11. máj 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj my sme sa vrátili pred týždňom bolo tam super,sestričky na oddelený veľmi zlaté a príjemné,aj mamičky boli super no ale našla sa aj jedna dosť hlučná :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:,ale čo už ale keby že sa mám vrátiť teraz hned by som zas išla ..... takže kto sa tam chystá nemusí sa ničoho báť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@neviemaky aj ja som bola minuly rok v septembri so syncekom..4.6 ideme zase :sunglasses:
12. máj 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cairka bola som v D a idem tam zas tiez som sa obavala ako tam bude ale bolo tam dobre
14. máj 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rbediova to som rada, ze sa vam pacilo, dufam ze budeme mat rovnake dojmy po absolvovani ako vy..
14. máj 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, chcem sa spýtať,tie čo ste boli na pobyte, aké izby ste mali? Pozerám že je viac možností. a neviem sa rozhodnúť, či si radšej priplatiť za Bčko alebo kde je Wc + kuchynka na dve izby, alebo je úplne v pohode aj izba Wc+ kuchynka na 4 izby. Mám ísť s oboma deťmi, tak neviem, ako to tam chodí.ďakujem za každú radu.
15. máj 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rbediova ahoj aj ja som bola v Tatrách od 22.4., ja som tam bola s dcérou už tretíkrát a nám pobyty pomohli.My sme boli každý rok spokojné , ale tento rok mi tiež vadila jedna uškriekaná matka a jej ešte uškriekanejšie deti , ale ony za to nemôžu, to je výchovou.
15. máj 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stupacik veru veru deti za to nemôžu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
15. máj 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stupacik prosím Ťa,a v akej kategórii si bola ubytovaná?
15. máj 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oktavia Bola som v kategorii B,na oddelení 2.A ,mali sme samostatnú izbu s kúpelňou a televízorom, môžem len odporúčať, sú tam veľmi milé a ochotné sestričky a keď sa zadarí tak aj kolektív, deti sa vedia veľmi rýchlo skamarátiť, je možné chodiť na výlety.ja som bola spokojná aj s dcérou. :slight_smile:
16. máj 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stupacik veď práve to som chcela vedieť, ja idem s dvoma deťmi, malý ešte nechodí a neviem kde by som ho nechávala, keby sme nemali pri izbe sprchu. Ozaj a strava je tam aká? Malá nieje moc veľký jedák, nieje možnosť potom odhlásiť moju stravu , napríklad len obedy alebo ako to tam beží?
16. máj 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oktavia stravu si mozes zrusit hned, ked prides v prijmovej kancelarii..len kategoria D ma stravu povinnu.
minuly rok som bola v C a stravu som si po tyzdni zrusila,nakolko som stale ,,dojedala,, po malom. stravu urcuje lekar podla zadelenia.. bola primerane dobra-jedla. strava sa tam nevari..dovazau z nejakej kuchyne.aj detske porcie boli velke.
16. máj 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok