Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

veqa
8. feb 2014

@00janette vsak ale ak si bola nahlasená ako doprovod synovi,tak s tebou rátali nie? Teda ubytko si mala zabezpečené ...

00janette
9. feb 2014

neratali ubytko volne nemaju to je sila ze?

veqa
9. feb 2014

@00janette tak by som nenastúpila, teda podľa veku dieťaťa...išla by som na iný termín ☹

janula18
9. feb 2014

@zigovamaja a kedy nastupujete. Na akých izbách si bola min. rok?

zigovamaja
10. feb 2014

@janula18 my nastupujeme 24.3. a izbu máme nadštandardnú, samostatnú kvôli diagnóze 😉

kety_20
10. feb 2014

ahojte ...kto nastupuje s dietatom na liecebny pobyt do srobovho ustavu v termine od 18februare...nech nesom sama 🙂

remsikova
10. feb 2014

Ja s malou ideme od 17,2,do7,3,ideme prvy krat.Mala je po operacii pluc takze vobec neviem co jej tam budu robit.Ak mate niekto skusenosti poprosim o info dakujem.

veqa
10. feb 2014

@kety_20 sama nebudeš🙂 nájdeš si tam kamošky... 🙂

remsikova
10. feb 2014

Prosim Vas viete mi poradit ci su tam aj nejake potraviny,alebo si mam vsetko priniest z domu.A ako to je s platenim.Pani na telefone mi povedala ,ze budem platit 12,5 na den to je strava,ubytko a poplatky.Ci sa to plati popredu,alebo na konci liecenia dakujem.

kety_20
10. feb 2014

@remsikova potraviny priamo v ustave niesu ale cca 10 min od nich su

remsikova
10. feb 2014

@kety_20 diky a v arealy je aspon nejaky bufet?

kety_20
10. feb 2014

@remsikova ja som tam nebola, ale kamoska vravela ze nie

veqa
10. feb 2014

@remsikova je tam bufet a majú tam taký základ,kúsok nižšie v dedine sú potraviny,prípadne vlacikom za pár minút vyjdeš do starého smokovca a tam sú väčšie potraviny...platí sa záloha a ostatok doplacas pri odchode

remsikova
10. feb 2014

@kety_20 a vy idete 18,2,na liecenie?Ak ano tak sa tam stretneme.Moja malá sa uz tesi v decembri mala 3 roky,tak dufam,ze sa jej tam bude pacit.

kety_20
10. feb 2014

@remsikova ..ano ano ideme 18 2 mame nastup...som rada 🙂 moja mala ma v marci 3 roky...kde mate byt ubytvanma v akej kategoriii?...

remsikova
10. feb 2014

@kety_20 neviem kde budeme ubytovany,lebo nam to vybavovala nemocnica.Mala je po 2 operaciach a odobrali jej lavy spodny lalok.Ale asi v kat.D,lebo ine volne nemali.Ale pani na telefone mi povedala,ze budem s malou sama na izbe a sprcha je na chodbe.Ale to neni podstatne hlavne aby to malej pomohlo.A vy?

remsikova
10. feb 2014

@veqa a maju v tom bufete aj hyg.potreby-toaletny a pod.A prosim Vas je tam aj bankomat a kolko sa plati zaloha?Diky moc

kety_20
10. feb 2014

@remsikova joj to mi je luto, ze mala ma take problemi...moja tam ide iba na preliecenie..lebo byva casto chora....no aj mne vraveli ze budem sama na izbe a v D 🙂

remsikova
10. feb 2014

@kety_20 uz je na tom dobre,len musime vela rehabilitovat,koli tomu tam aj ideme.Urcite sa tam stretneme-tesim sa.

kety_20
10. feb 2014

@remsikova AJ JA SA TESIM...🙂

veqa
11. feb 2014

@remsikova mali aj hyg.potreby a toaletak,ak ale ideš na nadštandard,toaletak tí netreba...bankomat je v starom smokovci,zálohu som platila na tyzden pobytu a ostatok som doplacala pri odchode.na ubyt.D si vždy sama s dieťatom,aj keby tam boli 4 postele...vždy boli baby samé s deťmi

remsikova
11. feb 2014

@veqa diky za infosky a este Ta poprosim aka je tam strava?Mala bere biseptol,tekze nesmie nic kysle.Da sa aby sme mali rovnaku stravu.

veqa
11. feb 2014

@remsikova pri príjme sa budú pýtať na dietu, aké má malá obmedzenia....tam nadiktuješ a dostane stravu podľa toho 🙂 ty budeš mať klasiku bez diety a ona upravenú stravu, môj tam mal napr. bezalergénovú 🙂 varili dobre 🙂 na ktoré odd. idete?

remsikova
11. feb 2014

@veqa neviem len dnes som mailom posielala papiere a zajtra mi maju poslat pozvanku.Ubytovana budem asi na D,lebo platit mam okolo 12,5 to je ubytovanie,strava a poplatok.Pani na telefone mi povedala,ze budem sama s malou na izbe bude tam umyvadlo,wc a sprcha bude na chodbe.Izba je z jednej strany presklenena ale su tam zaluzie.Nic ine teraz volne nemali a mi sme potrebovali najskorsi termin,koli tomu,ze mala je po operacii.Este Ta poprosim mi ked mame nastup v pondelok 17,2,14 do 12,00hod.budeme mat uz aj obed,alebo az veceru?

veqa
11. feb 2014

@remsikova začínate olovrantom a končíte v deň odchodu obedom....v deň príchodu máte nárok na polievku 🙂 takže aspoň to si dáte

remsikova
11. feb 2014

@veqa este Ta poprosim nevies ci mi tam vypisu PN ako doprovod?Ked sme boli na kramaroch tam mi ju dali,len ked nas prepustali,tak mi ju museli ukoncit.Teraz som na ocr a ta mi v pondelok konci.

veqa
11. feb 2014

@remsikova Juj toto neviem...ja som na rodičovskej tak som take neriešila...ale určite to nejak vyriesia

remsikova
11. feb 2014

@veqa dufam,ze mi ju daju,lebo je na to aj diagnoza.Bola som aj u svojho obvodneho,ten volal na socialku a povedali mu,ze mi to on nemoze vypisat,lebo je tam potrebna ich peciatka.

kety_20
11. feb 2014

ahojte kocky......beriete do tatier aj kocik?.

veqa
13. feb 2014

@kety_20 pozerám, že máš 3 ročnú, to už hádam ani netreba 🙂