Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

miroslavap
9. jún 2014

@miroslavap Chcela by som sa opýtať, či v piatok o 12.00 keď skončíme procedúry a teoreticky až do pondelka rána máme voľno, môžme odísť preč .... vrátili by sme sa až v nedeľu večer ..... máme tam poblízku známych a radšej by som bola u nich cez víkend ....

ada30r.
10. jún 2014

@veqa hej skoro každý mal ten problém aj ja potom som niečo preinštalovala a išlo to, ale veľmi pomaly - škoda, že si už nepamätám, čo to bolo, lebo ideme na dva týždne teraz od 16.6. a budem ho potrebovať.

veqa
10. jún 2014

@ada30r. Ja zas dúfam,že tam už viac nepôjdeme 😀teda ambulantne chodíme ale na pobyt nie,u nás zabitý čas

ada30r.
10. jún 2014

@miroslavap to neviem, či sa ti bude dať - lebo toto je skôr nemocnica ako kúpele a si tam hospitalizovaná aj s deťmi a napr. inhalácie bývajú aj v sobotu aj v nedeľu, ale závisí, či ich budete mať naordinované.

ada30r.
10. jún 2014

@miroslavap - cez deň v pohode, cez noc pochybujem, hľavne ak si na Dčku - tak budú mať prehľad o tom, či tam si alebo nie. Ale možno ti lekárka dá povolenie, ale neriskovala by som to bez opýtania.

ada30r.
10. jún 2014

@veqa Tak to zas ja rada vymením Slovnaft za Tatry, aj každý rok 🙂

veqa
10. jún 2014

@ada30r. Ja mám Tatry celý rok,mne to vzácne nie je,ale vás zdola chápem 🙂

veqa
10. jún 2014

@miroslavap musíš sa tam s nimi dohodnúť,jedna baba bola doma takto na víkend,bola z blízkej dediny

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veqa
10. jún 2014

@zuzanavazanova o 20 bola vecierka pre deti

kawaka
11. jún 2014

Ahojte 🙂 chcem sa opytat ako to je tam s beznimy vecami ako socialne zariadenia a s pranim spinavych veci?? Idem dcerou aj synom a neviem ci zabalit celu skrinu ci co 🙂 😒 ☹ dakujem a este je tam poblizku obchod alebo potraviny ??

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mashka
11. jún 2014

@remsikova Dobry den, my ideme do Tatier od 23.7.2014 do 8.8.2014, no taktiež potrebujem poriesit svoju pracu. Dovolenku nedostanem , a tak by som rada vedela, ci Vam v Srobarovom vypisali PN, ked ste tam boli alebo to mam riesit s detskou lekarkou / formou OČR/. Dakujem 🙂

remsikova
11. jún 2014

@mashka pn Vam v srobarovom ustave nedaju,ale daju Vam potvrdenie o pobyte na zaklade ktoreho Vam Vas obv.lekar vystavy pn,alebo si vybavte ocr.Ja som teraz opat v srobarovom ustave s 2 dcerami 3a6roc. Ak mate nejake otazky kludne sa pytajte

kawaka
12. jún 2014

@remsikova dobry ja sa chcem spytat cijetam obchod v blizkosti a ako je to tam s pradlom ci jetam moznost si ho vyprat a dat vyschnut. Ideme teraz 23.6. -8.7.

kawaka
12. jún 2014

@zuzanavazanova mi ideme 23.6-8.7. Je tu niekto kto ma takytermin???

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
remsikova
12. jún 2014

@kawaka v ustave je bufet a potraviny su v star.Smokovci a v Podlesi.Do star.Smokovca sa chodi elektrickou a do podlesia peso s detmi 20 min.Je to pekna prechadzka moja 3roc. je po operacii pluc a vpohode to zvladla a aj sa jej pacil vyletik.Pracka tu je aj so susickou za poplatok.Ja som tam neprala tak Vam neviem dat blizsie info.Ja mam na izbe velke umyvadlo,tak si vzdy vecer preperem v rukach.Vkazdej spol.kupelni je susiak na pradlo.

ada30r.
12. jún 2014

@kawaka za poplatok 2€ je pračka a tam je aj sušiak cca na 2 hodiny. sušička im v decembri nešla a je tam aj žehlička. ja som v decembri prala raz a sušila na izbe na radiátore. Vybavuje sa to na vrátnici.

mashka
12. jún 2014

@zuzanavazanova Dobry den, ja idem s dcerkou- 3roky, ubytovanie D, kategoria A. Dufam,ze som to napisala spravne, kedze poukaz este nemame doma.Riesila som to telefonicky este len tento tyzden v utorok, ked som sa z poistovne dozvedela o schvaleni. Chcela som ubytovanie typu- sama s dietatom na izbe s toaletou a sprchou+ kuchynka. Zhodou okolnosti mali volny termin 23.7.2014 - 8.8.2014 /inac vybookovane az do oktobra/.Tak by sme sa tam mali stretnut a byvat niekde v rovnakom pavilone. 😉

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mashka
12. jún 2014

@zuzanavazanova tak potom neviem, ktory to je pavilon. 😀 Pani Dr.Miskovska vravela,ze je to pavilon,kde su deti bez doprovodu a tam maju este niekolko nadstandardnych izieb, jedna z nich sa uvolnila na nas termin. Mame doplacat cca 29 € za noc. Minuly rok sme doplacali cca 450€ za pobyt. 😒

veqa
13. jún 2014

@mashka to bude pavilon D ubytovanie kategórie A 🙂 tam budeš mať aj svoju kuchynku 🙂
@kawaka potraviny také menšie sú aj priamo v dolnom smokovci, kúsok od ústavu 🙂 kúpiš tam čo potrebuješ 🙂

zelka7
14. jún 2014

Tak nam pozvanka prisla uz pred vyse tyzdnom. Mali by sme nastupit 7.7. na A1 izba D len neocavane ma museli operovat vcera ma prepustili, no a ci sa dam dovtedy doporiadku to este neviem, nesmiem nic dvihat, takze ani maleho nenamahat sa, snad to nebudem musiet zrusit :0(

kawaka
15. jún 2014

@veqa ahoj chcem sa opytat ci je tam internet -wifi ? Diky .

veqa
15. jún 2014

@kawaka je platený

zsuzsula
17. jún 2014

Dobrý den.Má niekto termín na 30.7 do13.7.2014.Asi na A1 izba D.Papier ešte nemám ale asi tam,ideme s 15 mes.dcérkou a 6 ročným synom.

zsuzsula
17. jún 2014

prepáčte 30.7.do 13.8.2014 🙂

zuzanavazanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz