Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

remsikova
18. dec 2014

@dievcatka81 neviem presne kolko sa plati,lebo su tam rozne moznosti.Viem ze som si kupila za 5€,ale vobec som ich nevyuzila,lebo ma to stale vypinalo a nebavilo ma stale zadavat heslo.Ak Ti mozem odporucit daj si radsej mobilny.Ten ich nema vsade signal. A co sa tyka pobytu vonku,tak dopoludnia su vysetrenia a rehabilitacie,ale popoludnia mas volny program.Kazdy vecer sa chodia ku sestrickam podpisovat lieky a ony Ti povedia ake budes mat nasledujuci den vysetrenia.Podla toho si mozes naplanovat nejaky vyletik.

dievcatka81
18. dec 2014

@remsikova ďakujem za info 😉

janka11.3
1. jan 2015

Ahojte, idem s 2 dcerami vo febr. Chcem vas poprosit o radu ohladom ubytovania.zatial som si dala ubytovanie typB ale co citam tak rozmyslam ci to niesu zbytocne vyhodene peniaze ci nestaci C. Aky je vas nazor? boli ste spokojne? Dakujem
@veqa
@dievcatka81 mozem ta poprosit potom napisat ako bolo
@atiz1 my sa mozno stretneme

janka11.3
1. jan 2015
veqa
1. jan 2015

@janka11.3 ja som mala B a nelutujem, tie spolocne sprchy a wc ma vôbec nelakaju...a aj tie nemocnicne postele, to C ma aspon normalne postele...ak ti nevadia spolocne soc.zar.tak ber aj C 🙂 keby som mala ist znovu,zas by som brala B ale teda uz tam viac netuzim ist 🙂 😉

avotalip
2. jan 2015

@janka11.3 aj ja idem s detičkami vo februári, od 2.-18. ale dala som si kat. D

atiz1
2. jan 2015

@janka11.3 no co ja viem ked som si to prepocitala ze kolko zaplatim za B to si radsej zaplatim v lete dovolenku pri mori ...tie 2 tyzdne nejak vydrzim aj so spolocnymi socialkami ...tot moj nazor ....

janka11.3
2. jan 2015

@veqa
@avotalip
@atiz1 no tak budem matB kedze ten datum ktory chceme ist uz nemaju nic volne.iba ak by som sa rozhodla pre iny datum (od 26.2.) Len to by bola dcera 2 tyzdne zo skoly aj ked viem ze tam by sa ucila len predsa je to ine.

gabkostanka
2. jan 2015

zienky ako je to s mesacnikom na TEZ, kde ho tam kupim, alebo ma niekto platny a odchadza prec?

atiz1
2. jan 2015

a neviete ako to je keby ze chce manzel ostat na vikend pri nas ? da sa to? zeby si zaplatil ubytko???

gabkostanka
2. jan 2015

@atiz1 co pisali baby, tak da sa, ale treba sa dopredu nahlasit, ze je aj nejaka hostovska izba, na izbe s vami asi len v A moze zostat, inak vraj nie

zutiko
3. jan 2015

mne povedali, že hostovska izba je, ale je to vsetko obsadene až do konca februara

avotalip
3. jan 2015

aj ja chcem aba manžel so synom prišli na vikend za nami, no chceme vybaviť dajake ubytko nablízku ved cez víkend hádam nemusím byť cely den na izbe, budem tam chodiť len prespať. dufam že sa to tak bude dať. ved ja si to tak predstavujem že poobede budem môcť chodiť s detmi kam chcem.

dievcatka81
3. jan 2015

Ja som pozerala na nete nejaké tie penzióny, ubytovne ale nič normálne som nenašla, ako aj áno ale noc od 20€

veqa
3. jan 2015

@avotalip cez vikend mas uplne volno...🙂 iba vecer podpisat lieky

avotalip
4. jan 2015

@dievcatka81 ja som už aj rezervovala a cena je 10e na noc na osobu, teda ked bude so synov cez vikend dve noci tak to víde 40eur, je to nejaký obyčajný apartmán, myslím si že im to bude stačíť. ja som hladala cez stránku : ubytovanie a dovolenka na slovensku.

atiz1
5. jan 2015

@janka11.3 a uz vam prisla pozvanka ???

janka11.3
5. jan 2015

@atiz1 zatial ne
Dnes som tam volala zmenila som nakoniec to ubytko na C takze nastupujeme 26.2.

dievcatka81
6. jan 2015

Maminky, ešte posledná otázočka. Môžem si tam vziať aj notebook? Je to povolené, lebo som postahovala rozprávky pre deti, ďakujem

atiz1
6. jan 2015

@janka11.3 tak nic lebo my 25.2. pojdeme uz domov....😀 ....

atiz1
6. jan 2015

@dievcatka81 podla mna mozes ked tam maju wifi ...ja tiez berem aby dievky mali co pozerat .....

veqa
7. jan 2015

@dievcatka81 mozes si vziat co len chces 🙂 nikto tam nic nekontroluje 😉

dievcatka81
8. jan 2015

Ďakujem 😀, už mám všetko zabalené, dúfam, že toho bude dosť a že som na nič dôležité nezabudla

atiz1
8. jan 2015

@dievcatka81 takze ak sa vam bude dat tak podajte info ako to zvladate .... 🙂

dievcatka81
8. jan 2015

@atiz1 ok, výkonam 😉

dievcatka81
9. jan 2015

Už sme tu docestovali sme v zdravý 🙂 Vše ok až na to počasicko, fuka. Do obeda krásne slniečko svietilo ale po obede sa to ako by obrátilo o 360 stupňov. Zajtra má vraj byť ešte horšie 😒

atiz1
10. jan 2015

no pocasko je na prd my sme z liptova takze to bude take ako u nas .....a vysetrenia budu asi az od pondelka ? podajte dalej spravy nech viem do coho ideme ... 😀

atiz1
10. jan 2015

@dievcatka81 a ozaj ako je tam teda s tou wifi ?? a ako dlho trvalo kym vam prisla pozvanka???

veqa
10. jan 2015

@atiz1 zitka,wifi signal je tam v urcotej casi uplne na dve veci...v ktorom pavilone idete byt ?

atiz1
10. jan 2015

@veqa pavilon neviem len viem ze sme gategoria C ...pozvanku este nemame ....