Šrobárov ústav v Tatrách. Skúsenosti?

dorotaw
18. júl 2008

Srobarov Ustav detskej tuberkulozy a respiracnych chorob v Tatrach
Mate niektora skusenosti z tohto zariadenia pre deti v Tatrach?

katkapd
21. sep 2014

@jorsulova Ahoj budem tam potrebovať aj žabky a na oddeleni stačí krátke tričko,či je chladnejšie?

jorsulova
21. sep 2014

V celej budove je teplo, pre nas staci kratke tricko, ja mam slapky ako prezuvky

vanesa10
21. sep 2014

Ahojte baby, ide tam niektora z Vas 24. septrembra? Ja idem 21 mesačným synom do kat. D

ludka0610
22. sep 2014

@jorsulova ahoj chcem sa spitat prisim Ta ako to tam je s bankomatmi?daju sa niekde vybrat peniazky?ci si mysim zobrat hotovost?

ludka0610
22. sep 2014

@vanesa10 my nastupujeme 24.9
@jorsulova prosim Ta ake tam je pocasie?

ludka0610
22. sep 2014

@katkapd pobalena? Volala som mozme nastupit kedze je uz po liecbe atbdoktorka ju pozerala mozme ist he v poriadku 🙂

dominika92
22. sep 2014

A nemáte niektorá skúsenosti že vaše dieťatko tam bolo samé? Ako to zvladlo.Berú tam veľa krvi na testy.? Ďakujem

jorsulova
22. sep 2014

Treba mat hotovost, tu po ruke bankomat nevidim. Pocasie bolo dovcera super, dnes lialo a teraz zase ok. Ja chalaniv radsej obleciem, mame aj pancuchy. Treba aj gumaky brat, aj ked poprsi treba ist von a dychat. Je tu dost deti aj samych, personal je perfektni ale je to dost smutne vidiet tie deti same. Ptedsa len mama je mama. Krv sa bere len raz a to na druhy den rano, beru cca 4 ampulky aby nemuseli neskor znovu.

ludka0610
22. sep 2014

@jorsulova vy ste na akej izbe prosim Vas

katkapd
22. sep 2014

@ludka0610 haha 😀 pobalena-u nás to vyzerá,akoby sme sa odsťahovali 😀 ale stresy mám riadne.ty tuším podobne,keď je malá chorá.neboj,tam sa skôr vylieči a dúfam,že im to pomôže aj dlhodobo.uvidíme sa zajtra-tešíme sa 🙂

vanesa10
22. sep 2014

@ludka0610 jeej super, tak to sa uvidime..akurat,ze dnes som sa nepotesila, ked v spravach ukazovali,ze priamo tam boli medvede :(

vanesa10
22. sep 2014

joooj, ja vobec neviem, co mam pobalit..uz teraz mam 1 kufor a 2 tasky 🙂))

jorsulova
22. sep 2014

My sme na 2A, ano zevraj sme tu mali medvede, ale my nic nevieme, iba jelene tu pocujeme v noci rucat, zacina im ruja 🙂 treba naplanovat vylety, pobrat mapky... Poobedia vzdy volne, tak treba behat. Vlacik stoji hned tu pri ustave, deti do 6 rokov zdarma tak treba pobehat 🙂

jorsulova
22. sep 2014

Inak je tu aj pracka, susicka. Pranie 2 hodiny 2 eura, tak mozete pobrat. Berte loptu ak sa zmesti, ta nam tu chyba napr.

ludka0610
22. sep 2014

@katkapd no vidíme sa v stredu.my ideme až v stredu.No ani mi nehovor ja som ešte dnes o dvanastej nevedela či môžme nastúpiť,ale teda môžme...ako to tu čítam tak sa začínam aj tešiť až na to balenie vrrrrr...mam pocit že sa ani neodvezieme 🙂 a to som poriadne ani nezačala baliť :-P máš veľa tašiek?
zajtra daj vedieť ako to tam vyzerá 😉 už sa teda teším 🙂
@vanesa10 a veď medvede v Dolnom Smokovci su už dávno každu chvílu to bolo v správach.Neboj nás uvidia v takej zostave tak budú utekať 😉
@jorsulova No moja mala sa na vláčik neskutočne teší už teraz by tam išla kôli vláčiku 🙂 ona miluje vláčiky

katkapd
23. sep 2014

@ludka0610 ja mám 3 kufre 😀 aj to dúfam,že do rána nestrelili zipsy...😀 neviem,či sa ti dnes ešte ozvem,lebo nemám internet v mobile ale budeme vás očakávať

ludka0610
23. sep 2014

@katkapd aha ok tak sa stretneme 🙂 tesime sa 🙂

ludka0610
23. sep 2014

@jorsulova mozem jej zobrat nueco ako brumik croasant tycinky?ci sa nesmie davat detom nic ine okrem ich stravy?dakujem

vanesa10
23. sep 2014

@ludka0610 Ja beriem 1 tasku jedla, croasanty, tycinky atd..nas je papkáč, tak beriem pre istotu 🙂 Ok, snad medvede sa nás budú báť 🙂))

vanesa10
23. sep 2014

@katkapd Katka ja mam 1 kufor a 2 tasky, kociar, prenosnu postielku pre istotu, keby tam nebola postielka..takze tiez idem riadne nabalena..tak puknú od smiechu 🙂

ludka0610
23. sep 2014

@vanesa10 no ja mam dva velke kufre,cestovnu tasku,rupsak,tasku od fotaka,tasku na notebook,svoju kabelku,kocik a este aj mala ma rupsak 🙂 asi niesom kompletna.... 🙂

jorsulova
24. sep 2014

@ludka0610 mozete zobrat co len chcete, ja som brala kavu, caj, cukor.. slane, sladke, cerealie mlieko..

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zsuzsula
25. sep 2014

@freyusha Ahoj.ano nosnu sprchu treba používat a dá sa to kúpit v bufete.Moj syn to používa aj doma a podla mna je to super vecička.

freyusha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludka0610
25. sep 2014

@freyusha my sme tetaz tu je tu nadherne kazdy den chodime vlacikom na vylety.ta nosna sprcha stoji 7,50 bam to dnes robili prvy krat nieje to nic hrozne .ja som prechladnuta mam sople a aj ja si to robim a je to super uplne mi to preplachne nos vyfukam sa takze ja si to budem robit a budem to robit aj starsiemu doma

zsuzsula
25. sep 2014

Ano aj my sme tak kupily

timejka8
27. sep 2014

ahojte ja mam potvrdenie od lekarky od svrtka mi ho uz vypisala bude to velky problem ked nastupujeme v stredu???

ludka0610
28. sep 2014

@timejka8 nesmie byt starsie ako pät dni