Stále mám mlieko, hoci nekojím

tulipan400
4. máj 2019

Este stale mam mlieko,hoci uz nekojim, mozem poprosit o radu, co mi moze ponoct? Skusala som uz aj homeopatika ricinus communis, salviovy caj, co mi moze este pomoct,ja som uz bezradna. Pouzivala som aj antikoncepciu,ale bolo mi z nej strasne zle,tak som skoncila stym. Niekto este vie o niecom,co mi pomoze ? Dakujem za rady.

veronikaszabova
4. máj 2019

@tulipan400 injekcia u gynekologa

vivien16
4. máj 2019

@tulipan400 gynekológ ti dá tabletky.

katyd
4. máj 2019

@tulipan400 Ricinus communis, ale 15 ch alebo lepšie 30 ch

nerko
4. máj 2019

@tulipan400 mne pomohlo menej jest,
menej pit a obviazat na pevno prsia.

ovaaa
5. máj 2019

Smer gynekolog da ti tabletku na zastavenie mlieka a bude po trapeni.

hivanik
5. máj 2019

Skor by som isla na to prirodzenou cestou...obmedzit tekutiny, stiahnut prsia, pripadne homeopatika. Pretoze lieku na zastavenie od gynekologa mozu mat aj vedlajsie ucinky...kamoske po prvom porode museli zastavit liekmi laktaciu a pri druhom sa laktacia nespustila, ani kvapka mlieka. Lekar jej potvrdil, ze sa to stava.

darinagod
6. máj 2019

asi by som aj napriek moznym rizikam, ktore maju ale malu percentualnu moznost sla k tomu gynekologovi, on bude predsa vediet len najlepsie co a ako. lepsie ako sa doma trapit a nakoniec tam aj tak skoncit

snehulienka639
6. máj 2019

@tulipan400 zalezi co chces. Gyn ti da tabletky a skoncis to rychlo, ale zatazis organizmus chemiou. Druha moznost je to co pisu baby, menej jest, pit, dietka, obviazat prsia na pevno, ale to si myslim, ze bude dlhsie trvat a budes sa aj ty trapit trosku. Hlad, smäd, obväzy...

ciarraa
6. máj 2019

@tulipan400 ja by som si isla dat na gyn predpisat tabletky na to, bude to asi rychlejsie ako prirodnou cestou a znizi sa aj riziko zapalu alebo tak si myslim, ze to je vhodnejsie, sak skus sa dohodnut s gyn alebo jeho sa opytat co povie 🙂

via88
6. máj 2019

Ja mam mlieko rok po odstaveni, tiez by som mala menej jest 😁

sonnnka
7. máj 2019

@tulipan400 neodsavaj, ak to robis. Vzdy si len rukou odstrekni minimum mlieka tak aby si nemala prilis napnute prsia. Cim menej budes odstrekivat tym rychlejsie sa bude produkcia mlieka zastavovat. So snizenim prijmu tekutin nesuhlasim. Mozno by ti pomohla laktacna poradkyna. Skus na pozriet na stranku mamila.sk