Starostlivosť o bazén

vladka82
9. júl 2016

Ahojte,zajtra ideme prvy krat napustat bazen.Mame rozmer 360×90.Mozete mi poradit ako sa starat o vodu,ake prostriedky potrebujem?Dnes sme isli do obchodu kupit niaku chemiu a pani predavacka povedala,ze najlepsie je savo,ze oni iba to pouzivaju.Za kazdu radu budem vdacna 🙂

domibeyoutiful
9. júl 2016

Ahoj, naši majú tiež bazén, bazénové Savo doň používajú na 100%, ale majú ešte niečo, nejakú tabletu v takom plaváku a to si pláva po hladine a postupne sa to rozpúšťa, myslím, že to je z Mountfieldu ale nie som si istá, v pondelok k nim cestujem tak ak sa ešte niečo dozviem tak doplním 🙂

vladka82
autor
10. júl 2016

@domibeyoutiful dakujem velmi pekne...budem rada za dalsie info 🙂

limetka69
10. júl 2016

@vladka82 my sme kupili bazen s filtraciou, priemer bazena 3.05 m cize mensi trosku. Na zaciatku donho mamzel nalial chemiu, vola to šok, ma sa filtrovat 12 h a na druhy den sa mozes kupat a tiez mame ten plavak v ktorom je chlorova tableta, vydrzi tak dva tyzdne. Filter vo filtracii sa ma menit cca 3x za leto. To je vsetko. A kazdy den by mala ist ta filtracia hodinku.

vladka82
autor
10. júl 2016

@limetka69 dakujem za rady

limetka69
10. júl 2016

@vladka82 rozpravala som sas muzom tak este tam na zaciatku s tym sokom daval nieco na tvrdost vody a ph. Lenze vsetky tie chemikalie ma od brata, takze nazvy neviem. 🙂 nie je zaco