Stavba domu - užitočné rady

lylkatomaskova
4. mar 2017

Ahojte. Túžime po domčeku v Košiciach. Bola by som rada ak by mi niekto poradil na čo si treba dávať pozor pri stavbe domu aký sa najviac oplatí poprípade s akou firmou ste boli spokojní aj cenovo, aj čo sa týka pozemku aj vybavenia domčeka skrátka všetko potrebné, aby som sa vyvarovala zbytočným chybám. ĎAKUJEM ZA VSETKY PODNETY.

bosoriak
4. mar 2017

@lylkatomaskova Skus skor modrastrecha.sk

lylkatomaskova
autor
4. mar 2017

@bosoriak
@bosoriak ahaaa to ma nenapadlo dakujem

erikavesela
5. mar 2017

Fu toho je taaaak vela..najprv zacnite pozemkom, projektom na dom a potom uvidite..skor nema vyznam o ostatnom ani pisat...lebo by si to citala mesiac...

lylkatomaskova
autor
5. mar 2017

@erikavesela Ďakujem za radu mas pravdu

emilia788
5. jún 2019

My mame konecne s drahym hotovo, musim sa pochvalit 🙂 Realizovali to stastnedomy.sk a poviem vam, nazov maju trefny 😝

stela01
5. jún 2019

@emilia788 gratulujem

Efekt uvidíte až keď sadne stavba . 👍🏻
Povedz nám tak o rok .

rsimona
16. júl 2019

@emilia788 Krasa, videla som ho aj na ich FB stranke, tiez nam pomahali, su najlepsi 😘

emilia788
17. máj 2020

@stela01 Tak rok uz je to o mesiac, s domcekom sme velmi spokojny, ziadny problem sa nepreukazal, Stastnedomy sa este par mesiacov PO zaujimali ci je vsetko ok a mozem povedat, ze ich nazov sedi, kedze sa nam byva stastne v stastnom dome 😝
@rsimona Anooo, suhlasim.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lidiii
18. aug 2021

@emilia788 cez aku firmu ste dali robit my rozmyšlame mame katalok dakujem za odpoved

koblos82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz