Ste spokojné so životom v zahraničí?

13. júl 2020

Ahoj. Žijete niektoré v zahraničí? Ja som už žila v Anglicku, neskôr som sa vrátila na Slovensko, no ľutujem to. Je veľa vecí, ktoré mi na Slovensku vadia a popravde neverím, že by na Slovensku mohlo byť lepšie. Tie z Vás, ktoré žijete v zahraničí, ste tam spokojné? V čom vidíte plusy a mínusy?

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuliatko84
13. júl 2020

Zila som asi 14 rokov v zahranici.najviac mi vadilo ze si stale len pristahovalec.na sk mi vadi kvalita služieb.
A stale mame v plane ze do 20 rokov budeme vlastnit apartmany pri mori a tam budem zit s muzom

daniela2227
13. júl 2020

My sme v UK 5 rokov..a neviem sa dočkať.. kedy dosetrime a vypadnem odtiaľ.. ta ich sprostost ma doslovne ubíja

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
13. júl 2020

@bambulienka25 Nič, tak ako veľa ľudí. Tiež ma tu nič nedrží. Ako je to v AT s prácou, bývaním? Sú vysoké nájmy, služby?

autor
13. júl 2020

@perdulka7 Ďakujem, veľmi mi to pomohlo 🙂

autor
13. júl 2020

@lenuliatko84 Kde ste žili? Ste teraz na Slovensku spokojní?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oslo1
13. júl 2020

Som v UK UK uz 15 rokov. Spokojna

evkamotka
13. júl 2020

Co ti vadi na slovenku? Prosim konkretne, som zvedava v ramci diskusie

autor
13. júl 2020

@evkamotka Rozkrádanie, vysoké dane a odvody, ceny potravín ako na západe, ale mzda akoby sme do únie ani nepatrili, v neposlednom rade mentalita národa. Nevymožiteľnost práva, korupcia, rodinkárstvo, byrokracia, spravodlivosti sa nedovoláš.

autor
13. júl 2020

@evkamotka Okrádanie zamestnancov, vydieranie zamestnancov, vyhrážanie sa zamestnancom.

mogaa
13. júl 2020

Mňa by zase zaujímalo prečo tu ostávaš keď si tu taká nespokojná....Veď pokiaľ niekde nie som šťastná a spokojná, v dnešnej dobe nie je žiadny problém nájsť si prácu v rámci celej EU a žiť tam....

ingelika78
13. júl 2020

Ano, zijem v Australii a vyhovuje mi tu vela veci - stabilna ekonomika, blizkost mora a nadherne pocasie. Celkovo zivotny styl. Nevyhodou je izolacia od zvysku sveta, vsade velmi daleko. Ale som tu stastna, nemenila by som.

vroni
13. júl 2020

Som v AT a spokojnosť. Jasne, ze frflem, ale frflanie je popri lyžovaní národný šport, takže som sa vlastne len prispôsobila.

lenuliatko84
13. júl 2020

V nemecku, sev.taliansku a v rakusku. A na slovensku e 5 rokov a sme velmi spokojny,pred nedavnom sme zacali podnikat,dufam ze sa nam bude darit ako doteraz