Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ste spokojné so životom v zahraničí?

13. júl 2020

Ahoj. Žijete niektoré v zahraničí? Ja som už žila v Anglicku, neskôr som sa vrátila na Slovensko, no ľutujem to. Je veľa vecí, ktoré mi na Slovensku vadia a popravde neverím, že by na Slovensku mohlo byť lepšie. Tie z Vás, ktoré žijete v zahraničí, ste tam spokojné? V čom vidíte plusy a mínusy?

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuliatko84
13. júl 2020

Zila som asi 14 rokov v zahranici.najviac mi vadilo ze si stale len pristahovalec.na sk mi vadi kvalita služieb.
A stale mame v plane ze do 20 rokov budeme vlastnit apartmany pri mori a tam budem zit s muzom

daniela2227
13. júl 2020

My sme v UK 5 rokov..a neviem sa dočkať.. kedy dosetrime a vypadnem odtiaľ.. ta ich sprostost ma doslovne ubíja

bambulienka25
13. júl 2020

Zijem 20 r v AT a spokojná čo by som mala na SK?

autor
13. júl 2020

@bambulienka25 Nič, tak ako veľa ľudí. Tiež ma tu nič nedrží. Ako je to v AT s prácou, bývaním? Sú vysoké nájmy, služby?

autor
13. júl 2020

@perdulka7 Ďakujem, veľmi mi to pomohlo 🙂

autor
13. júl 2020

@lenuliatko84 Kde ste žili? Ste teraz na Slovensku spokojní?

bambulienka25
13. júl 2020

S prácou ok, pracujem ako mobilná opatrovateľka starých ľudí čiže voľné miesta tejto profesie sú vždy, byt kt máme je lacný keď že tam ešte bývali rodičia môjho partnera inak nové byty stoja nad 500 e nieje hľadáš a nájdeš tak máš aj byt pod 500 e. Internet, telka, telefón závisí od toho aký paušál berieš. Napr my platíme na internet a telku 50 e, telefón platím 24 e, samozrejme ostatné poplatky ale aj taknsom na tom lepšie

oslo1
13. júl 2020

Som v UK UK uz 15 rokov. Spokojna

evkamotka
13. júl 2020

Co ti vadi na slovenku? Prosim konkretne, som zvedava v ramci diskusie

autor
13. júl 2020

@evkamotka Rozkrádanie, vysoké dane a odvody, ceny potravín ako na západe, ale mzda akoby sme do únie ani nepatrili, v neposlednom rade mentalita národa. Nevymožiteľnost práva, korupcia, rodinkárstvo, byrokracia, spravodlivosti sa nedovoláš.

autor
13. júl 2020

@evkamotka Okrádanie zamestnancov, vydieranie zamestnancov, vyhrážanie sa zamestnancom.

mogaa
13. júl 2020

Mňa by zase zaujímalo prečo tu ostávaš keď si tu taká nespokojná....Veď pokiaľ niekde nie som šťastná a spokojná, v dnešnej dobe nie je žiadny problém nájsť si prácu v rámci celej EU a žiť tam....

ingelika78
13. júl 2020

Ano, zijem v Australii a vyhovuje mi tu vela veci - stabilna ekonomika, blizkost mora a nadherne pocasie. Celkovo zivotny styl. Nevyhodou je izolacia od zvysku sveta, vsade velmi daleko. Ale som tu stastna, nemenila by som.

vroni
13. júl 2020

Som v AT a spokojnosť. Jasne, ze frflem, ale frflanie je popri lyžovaní národný šport, takže som sa vlastne len prispôsobila.

lenuliatko84
13. júl 2020

V nemecku, sev.taliansku a v rakusku. A na slovensku e 5 rokov a sme velmi spokojny,pred nedavnom sme zacali podnikat,dufam ze sa nam bude darit ako doteraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli