Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
14. nov 2008

Kiki...tak sa pekne podelíme 😵

chantalle7
14. nov 2008

urcite zaberu nezufajte tu baby ved tie priznaky nemusia byt vobec ja mam iez take dni ked mi nie je vobec nic a to uz mam potvrdene teh.
drzim vam palciska!!!!!!!!

kikina666
autor
14. nov 2008

jasne zuzali podelime ... ty potrebujes na 18.11. a ja az na 22.11.

zuzali
14. nov 2008

Ja ešte nezúfam, len som trošku rozladenááá

zuzali
14. nov 2008

Kiki...už obeduješ???

luly3
14. nov 2008

😅 😅 😅 😅 😅 prišla som vas len
pozdravit a hned utekám 😅 😅 😅

večer tu budem

zuzali
14. nov 2008

luly...tak sa na teba teším, ja budem v nočnej, tak som tu do noci 😅

zuzali
14. nov 2008

Tak vidím, že by sa to tu zasa mohlo rozbehnúť a nie niekde v kúte depkovať ako to teraz všetky robíme, kde ja tých našich slávnych 10000 príspevkov za mesiac 😠 😠 😠 😠

Viem, že sme začali aj chodiť do práce a máme kopu iných starostí, teada spoň sa snažíme mať...

Ale veľmi mi všetky chýbate, vedela som sa rozptýliť a nevrať všetko tak dramaticky, tak si skúsme zasa pomáhať....

kikina666
autor
14. nov 2008

zuzali uz som spat z obeda

luly ahoj ... no ja tu baby vecer nebudem prisla segra z nemecka tak sa budem venovat navsteve

zuzali moja rec plne s tebou suhlasim

a ozaj ixi je tiez tehulka alebo si to mylim ?

kikina666
autor
14. nov 2008

zuzali v podstate tu mame 2 tehulky ixi a chantalle ale tie k nam prisli az neskor, ale ani jednej z nasho kurnika sa to zatial nepodarilo, ze by to konecne cakalo na mna ???

zuzali
14. nov 2008

Kiki... myslím, že je to presne tak, bála si sa, že budeš posledná a nakoniec bude prvá

ixi je tehula

zuzali
14. nov 2008

ale ani ja som to ešte nevzdala...zatiaľ je všetko čisté, tak uvidím po Utroši po 14.00

Keď som bola po IUI, tak sa mi mrcha spustila ja napriek Utrogestanu, tak mám takú malinkú nádej

zuzali
14. nov 2008

Takže opakujem STRETKO JE 17.11. o 13.30 v AVIONE pri PREDAJNI BAŤA, tak si nájdite na plániku a láskavo, kto môžete sa tam dostavte 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
autor
14. nov 2008

zuali ja nemozem mrzi ma to ale prisla mi segra zo zahranicia .. zial nemozem ju ut nechat samu a ist na stretko ... ale urcite vam zavolam a nafotte a posliet fotky

lubkaeck
14. nov 2008

Caute, uz som doma z BA 😒 Cakam na vysledok na krv, ale stale spinim, tak myslim, ze vysledok uz viem 😖
Zuzi - prosim Ta a Ty co stvaras? Aspon Ty to vydrz alebo ozaj vsetky cakame na tu Kikinu? 😅

lubkaeck
14. nov 2008

No vidim, ze tu nikto nie je, tak idem pozerat Priatelov 😖

kikina666
autor
14. nov 2008

lubka .. ked na to tak kukam tak asi fakt ano ...
lubka a kedy budes volat ?

lubkaeck
14. nov 2008

Kiki - po druhej
😖

zuzali
14. nov 2008

Lubi... my sme tu, len som si hľadal niečo na tú moju prácu 😉
No dúfam, že to ešte vydržím.... 😵 😵 😵 , lebo ja som mala len rannú epizódku, terza sa nič nedeje 😉

Lubi...čakáme správičky

no a čo, všetkým sa nám to pdarí...len nie hneď ☹

zuzali
14. nov 2008

Lubi...neboj, snehuliačikovia nám to istia...i ke´d chápem, ja som si dnes tiež už poplakala ☹ 😢

lubkaeck
14. nov 2008

Zuzi - ved ja som to uz trochu rozchodila 😉 stretla som rano dokinu a tam mi vravi a viete kolko uz je takych deti? 😀 Ale ked sa nepodari, tak idem na KET 😉

zuzali
14. nov 2008

ja viem, ty si siláčka 😉

lubkaeck
14. nov 2008

Zuzi -to sa Ti len vidi 😉 ja som taky ten trpitel v duchu , len cakam kedy to zo mna vylezie 😠
Inak keby som nemala mrazacikov tak by to bolo asi horsie ☹

kikina666
autor
14. nov 2008

no vidis pozitivne myslenie lubka ... 😀 a zuzali ty tiez lebo dostanete na rit

lubkaeck
14. nov 2008

Kiki - nebi ma 😠 dost ,ze zakazdym ked idem okolo MM tak po nej dostanem 😀 😀 Ale jasne treab pozitivne myslenie, inak by ma porazilo 😖 Ale ked zbadam moju svagrinu s tym velkym bruchom tak bude po pozitivite 😖

zuzali
14. nov 2008

Jasné, Kiki a Lubi... nebojte zvládneme to, nech už akokoľvek, musíme veriť 🙂

A Kiki chápem, že nemôžeš prísť 😉

lubkaeck
14. nov 2008

Zuzi -je normalne, ze sa tam bojim zavolat? 😖

zuzali
14. nov 2008

Lubi je to úplne normálne....

Ja sa budem báť tiež

Počuj, ty si prsia a brucho už necítila, lebo ja stále a dnes ma aj príšerne bolí hlava, len si myslím, že to sú hormóny 😒

zuzali
14. nov 2008

Lubi, kašli na švagrinine brucho... ty bzdeš mať tiež také, len neskôr, neboj 😉

zuzali
14. nov 2008

a labus čo robí celý deň???