Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
17. nov 2008

no hura uz sme na druhej strane, akurat sme sa napapali a idem sa okupkat az mozem potom s vami pekne popismenkovat ... idem do vane

ja som taka stastna ze to zuzali vyslo ani si nevies predstavit ako normalne mam lepsiu naladu

buducamamina
17. nov 2008

kikina nenadavaj mi to ja som nechcela ale to ja od stastia a to si ete nepredstavuj co dorobim ked ja budem tehula 😀

kikina666
autor
17. nov 2008

ja viem nenadavam ti to by som si nedovolila ... ja som tiez z toho rozrusena

kikina666
autor
17. nov 2008

kurnik kde tie baby su,m to co tam este chlastaju alebo co ? ja som s nimi volala asi 3x

buducamamina
17. nov 2008

a co ti povedali

luly3
17. nov 2008

ja som už domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

kikina666
autor
17. nov 2008

luly no huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aspon niekto

to tu konverzaciu udrzujeme iba my dve s BM

ako bolo rozpravaj
sme zvedave

buducamamina
17. nov 2008

lulyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ako boloooooooooooooo

luly3
17. nov 2008

bolo supeeeeeeeeeer sme kecali jedna cez druhuuuuuuu 😉
no hlavne je že zuzali ma krasnu dialnicu // su krasne... 😀 😀 😀
jááááááj sme jej vychytali bruško

kikina666
autor
17. nov 2008

baby strasne ma boli cely clovek a hlavne prsia mam ich vacsie minimalne o cislo, idem do vane nachvilocku zrelaxovat .. 😵

buducamamina
17. nov 2008

ja tomu nemozem uverit aj ste jej nevydrzali povedat vysledok alebo ona chcela vediet

luly3
17. nov 2008

to sa nedalo nepovedat 😀 😀 😀 😀

babyyyyyyyyyy ale ja letím do prace dojdem na večer okolo 20,00
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kikina666
autor
17. nov 2008

luly super ... tak teraz uz len aby boli 2 ale aj jedno staci a ake dupky ste jej kupili ? to bola akcia huraaaaaaaaaaaaaaa, ale som stastna ze to takto dopadlo

som navrhovala ze 30.11. v nedelu pojdem z norinbergu cez bratislavu okolo 15,00 poobede, ze ak by ste niektora mali cas rada by som sa stretla aj ja na kavicke, ked uz budem v blave tak blavacky mohli by ste dojst

kikina666
autor
17. nov 2008

luly paaaaaaaaaa dnes sa it bude dobre pracovat s takou naladickou

buducamamina
17. nov 2008

tak to je supeeeeeeeeeeeeer to si viem predstavit zuzali moju zlatu posielam jeeeeeeeej velku bocenku taka som stastna a teraz kikina ty si na rade moja

kikina666
autor
17. nov 2008

no dufajme , BM idem na chvilku do vane ... tesim sa na to ze konecne odlahcim chrbat , lebo tie moje velke prsia a k tomu este co su naliate a opuchnute ... ma co ta moja chrbtica robit ... ked vyleziem ozvem sa

a dufam, ze ked tu budem ze vas tu bude viac

babulka123
17. nov 2008

zuzali... gratulujem, to je super sprava...

kikina666
autor
17. nov 2008

babulka ahoj aj ty ... baby musim lebo uz mi pomaly vyteka voda z vane ... 😀

vika34
17. nov 2008

ahojte,som už naspäť zo stretka lábus som odprevadila k segre a napapala som sa a idem vás čítať

buducamamina
17. nov 2008

babeeeeeeeeeny kde steeeeeeeeee a zuzali tehulka nasa uz hadam mozes napluvat tehuvirusiky ako sa moja citis

buducamamina
17. nov 2008

vika ako bolo rozpraaaaaaaaaavaj

babulka123
17. nov 2008

kiki .. neutop sa prosim ta.. hehehe
ja len polezkavam aby nepraskli foliky a tesim sa na zajtra.. desne ma dnes boli brusko a nechcem sa ani nejako moc skrcovat do gulicky aby nepraskli.. tak trpim vystreta...

vika34
17. nov 2008

fajn,kecali sme ,je to iné ked teraz už viem ako niektoré vyzeráme,dúfam,že nabudúce sa stretneme aj s vami,zuzali príde že vraj až večer a zajtra večer má nočnú,tak tu bude určite

vika34
17. nov 2008

babulka,hádam si tentokrát dali pozor ,tak nemyslím,že by sa to mohlo opakovať znovu 😕

buducamamina
17. nov 2008

no ano v to verim aj ja lebo chcem vas vidiet aj nazivo no a aka bola zuzalina reakcia,volala muzovi ci co a ake dupacky ste jej kupili 😀

babulka123
17. nov 2008

vika ak by sa to stalo znova.. ja neviem, ved nieje nas az tak vela ktorym praskli pred opu... snad sa to nebude opakovat znova.. ved uz zajtra budem vediet..

len este musim navigovat snazivca kam ma napisat...

vika34
17. nov 2008

dupačky doniesla lábus už dopredu,takže už boli kúpené a zuzali bola no v rozpakoch,potom išla volať mužovi,bolo to super,také spontánne

vika34
17. nov 2008

babulka ,normálne sa aj v robotke budem snažiť kuknúť na koníka ,tak napíš kde napíšeš,aby som to dlho nehladala,vieš ,že nemôžem v robotke

buducamamina
17. nov 2008

ja sa asi pototo to muselo byt pekneeeeeee vidiet zuzalinu reakciu uplne super aj vam teraz zavidim a ake dojmy z kazdej boli
rozpravaj

babulka123
17. nov 2008

zlatko netusim ale asi budem pisat bud do ferticentu alebo do pipin.. to zalezi na snazivcovi.. ale neboj sms pojde aj gregy aj pahu.. takze urcite daju vediet..