Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

endzi30
18. nov 2008

vika, no let som prezila 😠 skoro som zmeskala lietadlo, rano sme stali 2 HODINY v poondenej BA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kejla
18. nov 2008

Vika, ale u mna v praci netusia,ze som isla na IVF....Videli len peciatku od gynekologa, PN dlho...brucho vacsie...Tak si to spojili a prisli k mylnemu zaveru 😀

efiku
18. nov 2008

ahoj kejla,labus ,endzi ..............aké bolo stretko?
Aj ja chcem tehulkovanie ☹
zatial som sa neobjednala do centra mužík mi povedal aby som to nechala tak aby som si oddýchla a že pôjdeme tam po novom roku tak asi aj tak urobím

endzi30
18. nov 2008

kejla, to uz mas predpripravene na dalsi krat...ved naco sa bude zmensovat, ked uz na jar budes mat kotlik 😀

kejla
18. nov 2008

ENdzi, ja to statie v BA dokonale poznam 😠 😠

endzi30
18. nov 2008

efiku, no stretko bolo bombove 😀 skoda len ze nas tak maaalo bolo 😠
laabus odvliekla zuzali na zaachod (lebo si musela dat Utrogestan), tak labus vybrala flasticku, zuzali dodala vzorku do flasticky, laaabus tam strcila papiiirek a co to nevidiiiiii....dve caaary 😀 😀 😀 😀

vika34
18. nov 2008

kejla ,to máš blbé,že to musíš tajiť,ja som našťastie mala v robotke úplné pochopenie,takže som nemusela ešte aj toto riešiť

kejla
18. nov 2008

Endzi, no kiez by 😵 😵

Efiku, aj my chceme 😵 Na stretku som zial nebola ☹ A do CAR som sa chcela objednat, ale povedali mi,ze staci po novom roku...Oni si asi srandisti myslia, ze hned vyplnim ziadost o dalsie IVF..A ja este neviem, ci nezmeniim CAR

endzi30
18. nov 2008

kejla, ved som aj na teba myslela 😀 hned ako sme vysli na dialnicu, tak tam auta stali, tak sme hned z nej zisli, ze pojdeme cez centrum.......hahaha....no uz vaaacsiu hovadinu sme nemohli urobit 😀 😀

kejla
18. nov 2008

Vika, ja som rada, ze nevedia 😉 Aspon nemusim kazdemu po jednom hovorit, ze to nevyslo ☹

efiku
18. nov 2008

je to bolo teda fajn a dúfam že druhe stretko ked bude tak sa mi podarí prísť

endzi30
18. nov 2008

tusim nam to vsetkym vychadza az po novom rooociku 😀 myslim opakovatelkam 😀

kejla
18. nov 2008

Endzi, my sme sa do centra este nikdy nedostali 😀 😀 😀 😀 My stojime bud na dialnici-pred Sencom,alebo pri BA

efiku
18. nov 2008

kejla no ani ja som nebola lebo sme boli u našich manželík mal volno tak sme vypadli
a má niekto fotečky zo stretka k nahliadnutiu?

endzi30
18. nov 2008

kejla, treba vyrazit o 3:00 a pekne si ustlat pred CARom 😉 😀

tinka12
18. nov 2008

Ahojte kočky 😉

vika34
18. nov 2008

kejla u nás v robotke mi nikto nič nehovoril,ani ma nelutoval,otvorila som dvere a všetci videli ,že to nie je o.k,tak nikto nič nepovedal,a kolegyňa toto celé prešla pred pár rokmi /neúspešne/takže vedeli presne čo sa bude diať

endzi30
18. nov 2008

efiku, ked mi posles adresu, tak ti ich poslem 😉

tinuus, ahojky 😉 ty nase mlaaadatko 😵 😵

efiku
18. nov 2008

ozaj kočky v nedelu večer som pozeral na specktre presne naše prípady ICSi atd. bolo to z anglicka tak som si proška posmútila ale už sa teším dalej a asi pôjdem aj na tu laparku asi naberiem odvahu ked ina šanca nebude a pomôže to

zuzali
18. nov 2008

Baby, keby ste vedeli ako mňa bolí brucho..................... ☹

ale vyla som dńes len 0,5l tekutín, tak dúfam, že je to z toho

tinka12
18. nov 2008

tak diki endzi 😀 😀 😀
zuzali - super HCG - aj ja chcéééém....

zuzali
18. nov 2008

tinka, budeš ho mať čo nevidieť 😉

endzi30
18. nov 2008

zuzali a manzelik ako? sak to popiiis moje nerveeez 😀 😀 😀

tinka12
18. nov 2008

zuzali - mamina, pekne oddychuj, vela pi a hladkaj bruško - aby sme mohli kočíkovať 😀

tinka12
18. nov 2008

veru, čo doma po tvojom včerajšom príchode?

endzi30
18. nov 2008

to je dobre efiku, treba ist dalej, dobre dievcatko 😉

kejla
18. nov 2008

Endzi, vies,ze som uz nad tym uvazovala? Budem tu s TEBOU kecat do druhej, potom hodim sprchu, najem sa a o tretej vyraaaazam 😀 😀 😀 😀

Zuzali - dvojicky maju malo miesta, tak ti roztahuju maternicu 😵 😵 😵

vika34
18. nov 2008

zuzali to je pekné HCG ja som na 13 deň mala iba 190 a ty už tak veľa,držím palce

kejla
18. nov 2008

Efiku, ja som tiez zvedava, ci ma na laparku nebudu nahovarat 😒

tinka12
18. nov 2008

baby - zabudla som ist do obchodu - ste mi nepovedali, že so stimulkou prichádza aj skleróza 😀 😀 😀 😀
vrátim sa o chvíločku, lebo inak mangelik zajtra nebude mať desiatu 😉