Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzujan
21. nov 2008

tak drzim palce kikina a ides testovat po IVF?

kikina666
autor
21. nov 2008

lubka som sa vycikala, ale uz nepojdem, uz ma normalne dole tlacilo a ked som cikala az taka ulava .... este ideme do tesca nakupit a kupit test a dovtedy sa nazbiera este ... to je este aspon hodina

lubkaeck
21. nov 2008

Kiki -vyjde to a bodka 🙂 A ani mi nehovor o tom snehu, lebo vecer mam na starosti asi svokrov mercedes, tak sa musim pekne dostat domkov 😉

kikina666
autor
21. nov 2008

nie normalne ... IVF mi odlozili a ked bude neg tak by som mala hned po kramoch zacat s IVF , ja mozem aj normalne otehotniet my sme ok obidvaja, ale akosi netrafime ten spravny cas

majka11
21. nov 2008

No ja som mal a1x mimomat.tehotenstvo a mám za sebou 3 IVF a 4 KET. Všetko negat. Takže žiadna sláva. Teraz v podnelok bude 19 DC, mala som mať OPU, ale keďže to to zasa pomaly rastie, tak to posunuli na stredu, to už je 21 DC, takže ja už sama neviem...

kikina666
autor
21. nov 2008

majka drz sa obdivujem ta ze tolko bojujes .... teraz je stastny rok, tolko bab je tehotnych a kolko folikov mas ?

majka11
21. nov 2008

Folikulov mám veľa, ale akosi to pomaly rastie, takže neviem, čo zasa z toho bude.

lubkaeck
21. nov 2008

Majka - fuu tak to je dost ja na kona ☹ ale dufam, ze bude vsetko oki 😉

zuzujan
21. nov 2008

No to je pravda s tym stastnym rokom, my sme mali v praci v jednej kancelarii tento rok 4 tehotne z 5 bab 🙂 a ja som ta piata a bocian nechodi a nechodi, v pondelok mi budu vkladat vajka po ICSI, modlim sa aby to uz konecne vyslo.......dnes mi zas volala jedna kamaratka ze je tehotna.....je to vsade okolo

kikina666
autor
21. nov 2008

majka budu kvalitka ked idu pomaly

baby idem kupit test a zachvilu sa ozvem papa zatial

zuzujan treba zavrsit stastny rok

majka11
21. nov 2008

No to je pravda, že všade sú samé tehotné. Tak hádam to už aj nám všetkým vyjde.

lubkaeck
21. nov 2008

Zuzujan - ja som mala minuly rok taky - kopa tehuliek okolo mna ☹ teraz mam len svagrinu a jej najlepsiu kamosku a to je horsie ako 20 tehuliek 😠 ale bavim sa 😀 😀

zuzujan
21. nov 2008

🙂 no psychika je velmi dolezita, netreba si to pripustat, aj ked musim povedat, ze sediet pomaly cely rok v kancelarii s tehotnymi bola riadna skuska odolnosti

lubkaeck
21. nov 2008

Kiki -sup suo, ja som zvedava 😕 😅

lubkaeck
21. nov 2008

Zuzujan - tak to Ti nezavidim, ja mam kolegyne dochodkyne a potom take co maju uz pubertacke deti, tie zase so mnou dost prezivaju toto moje IVFkovanie 😀 Aj ked mi tie ich pohlady dnes riadne isli na nervy 😠 rychlo som odtial usla 😒

Kiki -a malo to byt sup sup 😀

lubkaeck
21. nov 2008

Kiki no kde si?

zuzujan
21. nov 2008

mne sa zda ze pisala, ze ide na nakup do tesca a tam si kupi aj test.....

labus
21. nov 2008

ahoj Lubka tak ako moja,čo ti povedali dneska?ja idem nakoniec až buduci týžden
KIKI držím palce a čakám 17,00 ako som slubila som k dispozícii len ty tu niesi

lubkaeck
21. nov 2008

Labus - pisala som vyssie , cakam cely cyklus a potom idem na KET

Baby prcham 😉
Pekny vikend

kikina666
autor
21. nov 2008

no caute som tu -..... hadajte vysledok ?????

labus
21. nov 2008

aha tak si už výkend
a kiki kde sa fláka ved ja čakám

kikina666
autor
21. nov 2008

no kde ste vsetky nie ste zvedave na vysledok?

zuzujan
21. nov 2008

ahoj, asi som tu ostala len ja, aj ked sa nepozname ja na 100% verim ze su tam // 🙂

labus
21. nov 2008

kiki ja som tu a čakam jak šialena a zrazu som zbadala že si skočila pred moju odpoved tipujem //


















úú

kikina666
autor
21. nov 2008

zuzujan musim ta zial sklamat jednosmerka ako vysita ....................... ☹

kikina666
autor
21. nov 2008

labus .... I am sorry ...

zuzujan
21. nov 2008

☹ no to je mi luto.........ach jaj preco sa musime takto trapit

labus
21. nov 2008

ale kiki
a zasa na druhu stranu tak už začneš stimulkovat takže to máš za pár..

kikina666
autor
21. nov 2008

no a teraz sa moje riadne modlite aby som dostala kramy najlepsie hned zajtra
nech mozem cim skor zacat

chantalle7
21. nov 2008

ahojte dievcata

kikina- no to ma mrzi som cakala ze to bude// ale kedy mas mat normalnu kontrolu ui lekara??? lebo uz som to tu viac krat pislaa ze kamoska si robila 3TT tie cikacie a nic a pritom cakala 2-icky takze treba pockat na krvicku!!!! a nestresovat sa tymito testami