Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
24. nov 2008

Jasné, Lubi, budem prskať ako divá 😀 😀 😀

ahoj, babulka ako sa máš a fazulky? 🙂

kikina666
autor
24. nov 2008

takze baby, zda sa ze sa to spustilo, volala som hned do MT dr. a potom aj koordinatorke tak mi to schvalili mozem zacat ak budem mat normalne kramy od 16.dna papat proveru .... prosim prosim teraz strasne drzte palce a myslite na mna nech mam riadny zlievak a nech sa to poriadne vycisti a mozem konecne zacat

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki - no silno drzim palce, aby to zle vsetko z Teba vytieklo, aby sa brusko pekne nachystalo na krasnu fazulku, ktoru porodis na jesen 😉

zuzali
24. nov 2008

Kiki....no výborne, toto je parádny začiatok, už to tu zasa treba rozbehnúť nejakými optimistickými správičkami 😀

tak poďme na to aj ostatné 😀 😀 😀

zuzali
24. nov 2008

a mimochodom dokedy budeme zbierať tých 10.000 píspevkov 😀 😀 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Zuzi - neviem, neviem 😉 pocuvaj trosku pomenim temu, co ides kupovat MM na Vianoce? My sme velky darcek uz kupili, len volaco take mensie - len mna nic nenapada ☹

lubkaeck
24. nov 2008

Zuzi myslela som TM 😀 😀 😀 😀 😀 MM nemusis nic 😀

zuzali
24. nov 2008

Lubi...už som sa naľakala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zatiaľ som kúpila parfum - JOOP a ešte chcem opasok a uvidím čo mi pri nákupoch cvenkne do nosa 🙂 , mala som na pláne model lode, ale dostal minulý rok a aj na narodky a tú narodkovú ešte nemá zloženú

zuzali
24. nov 2008

Inak som rada, že som tu, mohla pri vás ostať, lebo už som mala strach, že celé tehu nebudem mať s kým kecať, zapojila som sa aj do témy júlovčatá 2009, ale nieje to tam ako tu, s vami som veľmi rada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a mali by sme dať stratko na vianočných trhoch, či nie???

kikina666
autor
24. nov 2008

zuzali do 10000 prispevkov nam chyba este 5000

no musite teraz strasne drzat palce tej mojej nestastnej mrche nech to uz vali ako dive ....

a tych 5000 aby vam bolo dost ked zacnem stimulovat a vsetky ma budete psychicky podporovat a ratat foliky 😀

zuzali
24. nov 2008

tak kiki ja verím, že sa to tu parádne zasa rozbehne, len teraz máte čakaciu fázu, ktorá ubehne ako voda 🙂

kikina666
autor
24. nov 2008

zuzali a uz setri tehuvirusiky aj mne

lubka kedy zacinas s ketom ???? zeby sme isli naraz ja na stimulku a ty ketovat ?

zuzali
24. nov 2008

neboj, kiki .... mám ich koľko bude treba 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki -v utorok idem na kontrolu do GF, vraj ma chce sledovat od 1.DC - co by malo byt okolo 15.12. tak som sakris zvedava, ze ako to vypali, lebo nevedela, ze ako budu robit na sviatky 😒

A neboj oratame vsetky foliky a budem sledovat ako rastu 😀 😀

Zuzi -neplas sa, vies ze ja preklepavam kolko vladzem 😀 😀 Aj ja uvazujem nad vonavkou, len to mu davam kazde Vianoce, no ale dochadza mu tak asi to tak vymyslim 😉

lubkaeck
24. nov 2008

Zuzi - no kolko je druhe HCG?????

zuzali
24. nov 2008

baby ja sa si poseriem to dnešné HCG je 3600 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Zuzi - aby neboli trojicky 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
24. nov 2008

A jasne, ze blahozelam 😉

kikina666
autor
24. nov 2008

lubka od 15.12. tak to budes mat transfer chvilu predo mnou ...

zuzali no to riadne vysoko rubes a nie su to dvojky ????

babulka123
24. nov 2008

zuzali dvojky ako vysite... vraj ak je hcg na 14 den nad 2000 tak su to zarucene dvojky..

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki -vidis, aka som charakterna? Cakam na Teba 😉 😀 😀

Kiki - a Zuzka dala vlozit dve 😉 asi sa teda ujali 😀

zuzali
24. nov 2008

kiki ... vložené mám dve fazuľky, tak čo ja viem 😀 😀 😀

zuzali
24. nov 2008

babuľka ... tak to mám super bojovníkov 😀 😀 😀

kikina666
autor
24. nov 2008

zuzali ty si trdlo .... jasne ze su dve 🙂 jednym vrzom vsetko ... pockaj v januari ja sa chystam to tiez roztocit na dvojky, len to musi ist vsetko pekne poporiadku, pomalicky a ziadne predbiehanie udalosti a planovanie 😉 lebo doteraz som planovala a ako to dopadlo ...

sa tu rehocem,,,, baby kolega zhana manzelke spiralu na citlive oci, tak sa idem pocurat ked chlapi hladaju taketo veci .... co vsetko vycital na nete 😀

babulka123
24. nov 2008

zuzali tych najlepsich.. a dufam ze moji idu v ich slapajach.. ja by som to uz tiez chcela vediet..
ozaj nejake stavy by si si mohla este pamatat tak cca 3 den po ET? mala si nejake priznaky?? mala si aj PK???

lubkaeck
24. nov 2008

Zuzi -tak to bez debaty, ze mas 😉 A Babulka Ta bude pekne nasledovat, len na nu riadne pluj 😉

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki - tak to musi byt ina sranda 😀 😀

kikina666
autor
24. nov 2008

no to hej ... MM mi znicil zehlicku spadla mu na zem tak hladam nejaku dobru nemate tip na nieco ???

babulka123
24. nov 2008

zuzali vopred dakujem za poriadnu davku vyrusov... velmi ich potrebujem... dakujem hehehe

lubkaeck
24. nov 2008

Kiki - ja ma tu lahko naplnaciu Tefalku, je velmi dobra 😉 Ja som s nou teda zatial spokojna 😀 a uz ju mam nejakeho pol roka isto 😉