Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
24. nov 2008

ach Tinka ja mám dnes dost depku po tom čo mi z Brna lekar odpisal že to bude dost komplikejšn a moja imunita a to že ak nastupim do prace tak sa z chorob zasa nevyhrabem a tak
a myslela som len že tu nebudem trčat denne ked sem už nikto skoro nechodí ale že len občas mrknem moýno by mi to pomohlo trošku sa od toho všetkeho odputat

zuzali
24. nov 2008

labus, o tom nechodení sme sa už raz bavli, tak to znova nezačínaj 😠

a ja sa stretneeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Ahojte kocky 😉
Zuzi - aka je sluzba?
Kiki - cize pekne vytekas? ved to sme chceli 😉

Ja idem do GF na buduci utorok, som zvedava, ze co mi povedia 😕

Kiki - co sa robi pred KET?

Inak dnes ma nalomila muzova sekretarka na dalsiu vysku, tak idem asi zistovat ze co a ako, lebo skola ma moznost aj bezplatneho ext. studia, tak som zvedava a ked je uz teraz budem sediet na zadku, tak sa mozem aj ucit, nie? 😀

tinka12
24. nov 2008

ak to citis takto, tak si daj zavazok, ze podniknes nieco nove (spoločenské tance, cvicenie, alebo hra nastroj, spev... co ja viem, nieco, co si este neskusila ) 🙂 a sem prídes ked budes mať chuť, alebo len raz denne alebo raz za dva dni...
ale inak nemusis mať obavy, koník nie je droga, ale liek 😉

zuzali
24. nov 2008

Lubi, služba pohodka, zatiaľ žiadny pacient a super partička, tak dúfam, že až do rána 😀

labus
24. nov 2008

o.k. kočky tak si dame male stretko 5.11 moc sa budem na vas tešit a zuzali donesiem druhe dupky aby sa nepobili 😀 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Labus - ja viem, ze vsetci tvrdia, ze na psychiku je dobre aby sme sem nechodili, lebo sa podvedome porovnavame, ze tej sa dari a tej nie. No ja ked uz mi je moc nahouby, tak sa chytim hacika a pustim si telku a vypustim paru a PC mam vypnuty, ale inak mi je s vami celkom fajn a asi by mi bolo smutno keby som uz sem nemala prist 😒 Tak tu laskavo zostan, lebo mi budes chybat 😉

Zuzi - a na bud. tyzden v utorok ako robis? Ja budem v BA a chcela by som ist pozriet nejake darceky, nechce sa ti ist so mnou?

tinka12
24. nov 2008

lubka tak to je super, urcite to pomoze aspon prísť na ine myslienky ako na stimulku....
ja uz sa nemozem v práci na nic sustredit, zabudam termny a stale myslim na stimulku...

lubkaeck
24. nov 2008

Labus - 5. januara si myslela, aleboi az o rok? 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Tinka -ja uz som doma od 7. oktobra a uz mi je trosku dlho. Ale v piatok mame ist na chatu do Ciech, tak aspon sa na nieco tesim 😉 A ta skola, ja uz nad nou dlho uvazujem, len neviem ci sa mi podari oprasit matiku 😀

labus
24. nov 2008

Lubka bože som koza jasne 5.1 2009

tinka12
24. nov 2008

lubi, urcite to zvladnes, zasa sa do toho dostanes...drzim palce 😉

labus
24. nov 2008

Lubka to stým porovnavanim je u mna tak že porovnavam diagnozy,lieky ale ked je niekto tehu to nemam depku prave naopak to sa teším ako blcha ja mam depky a hrozne z tých neuspechou tu

lubkaeck
24. nov 2008

Labus - ja som pochopila, ze si myslela 5.1. len som chcela zarypat 😀 A u Teba je to asi ine lebo ty uz deticky mas a tych diagnoz mas zase dost, tak sa zameriavas na tie 😉 Neboj dotiahneme to do uspesneho konca 😉

Tinka - dakujem. 😉 Dufam,ze sa k tomu odhodlam a tento odbor ma v rodine vystudovany u nas 5 ludi, tak hadam to zvladnem 🙂

labus
24. nov 2008

a mimochodm aj ja vás mám moc rada ste taka moja sukromna rodinka teda-nie ako muž a deti ale skor sestry lebo mama vaša akurat možem byt ja a nie naopak ale som spomínala že ja a mamka a sestra to je hrozny des nekomunikujeme a to je strašne takže vas mam ako sestry čo vedia pochopit a to mi vždy chybalo preto mi je niekedy smutno..

labus
24. nov 2008

Lubka moja presne tak pre mna je podstatný štvrtok a vyšetrenie a možno to ostatne vzdam aj ked nerada

tinka12
24. nov 2008

labus vies co je na tebe super? vyzaras mladsie ako väčšina tvojich rovesníčok a aj ovela lepsie ako vela mladsích žien ... takze mozno by si nám mohla byť maminou, ale keby si to niekomu, kto nevie kolko mas rokom povedala, neveril by ti!

lubkaeck
24. nov 2008

Labus - tak to ani nepripustam, ty ides s nami pekne dalej a bodka. Ked doktorka povie,ze nie dalej, tak na nu vsetky nabehneme a dostane vilagos 😠 😠

labus
24. nov 2008

tinka 😀 😀 😀 si zlatá no a ved moj syn ozaj nieje od teba o vela mladší sranda dufam že aj moja nevesta bude taka zlatučka ako ty

tinka12
24. nov 2008

no labus, ja by som zasa chcela mat takúto modernu mamu-svokru 😉 s ktorou by sme chodili na kafe a nakupy hihi

labus
24. nov 2008

no škoda že si vydatá moj syn je veky fešák a brala by som ta hned 😀 😀

labus
24. nov 2008

Tinka.Lubka,Zuzali babulky pojdem už pomali buvat prajem vám DN aj zuzalinkyným babulkám

tinka12
24. nov 2008

hihi... budes mať urcite super nevesticku ...
No ale keby bol Tino po mne, buduci rok chystáte svadbu 😀

lubkaeck
24. nov 2008

Tu sa deju nejake mixi rodinne 😕 teeeda
No tak nakupy so svokrou si teda neviem predstavit aj ked ju mam velmi rada 😉 😨

tinka12
24. nov 2008

ja som sa vydavala v 21 rokoch

zuzali
24. nov 2008

Lubi mrzí ma to, ale máme skúšky v Modre 😠

tinka12
24. nov 2008

no ved práve lubka , ani ja si to neviem radsej predstaviť 😀

tinka12
24. nov 2008

aj ja uz babulky prchám.... prajem vam vsetkým krásne sníčky

zuzali
24. nov 2008

Tinka, labus...sladké sníčky, ja už asi pôjdem tiež 😀 😀 😀 😀 😀

zuzali
24. nov 2008

Lubi, kde si už aj ty spinkáš??? 🙂