Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

tribitka333
26. nov 2008

boze to je hrozne. a kde vlastne byvas?

labus
26. nov 2008

v Leviciach
a kiki neboj ja tu budem s tebou v januari

tribitka333
26. nov 2008

neboj kiki,bude to dobre. hlavne ze uz vies do coho ides.. aj ja to teraz prezivam inak.. viem na co sa mam pripravit..

labus
26. nov 2008

presne tak

zuzali
26. nov 2008

Ahojte 😀 😀 😀

labus
26. nov 2008

ahoj babulka naša ako sa máte vy všetci 😀

zuzali
26. nov 2008

Máme sa fajn, chodíme do práce a chystáme sa na skúšky 😀

lubkaeck
26. nov 2008

Ahojte kocky 😉
Idem pocitkat co ste napisali, mala som u seba segru tak som sa jej vcera venovala 😉

labus
26. nov 2008

och to je dost ale teraz ked ste traja tak to v pohode zvládnete 😀 😀
zuzali ty si ake lieky brala? a ake si malavedlajšie učinky?potrebujem si to pozistovat ak ma moj doktor a MM ukecaju znovu na to iste centrum vravel mi doktor že nemusim mat merional ked mi z neho bolo zle tak si zistujem čo si mám pítat a ak mi kiki predá tie lieky čo jej zostali tak by som si pítala ten fostimon či ako sa volá nevieš či to nieje podobne s merionalom?

labus
26. nov 2008

ahoj Lubka teraz tu všetky dojdete ked ma Andy vyhadzuje že sa ide učit 😀 😀

majka11
26. nov 2008

Labus, mne doktor doporučil Fostimon, Gonal alebo Puregon. Merional mi moc nedoporučoval, aj keď povedal, že je to na mne, že tým nič nepokazím, ale že on moc Merional nedopodučeje. Ja som zohnala ten Gonal, tak potom som stimulovala tým. Ale ak máš možnosť od Kiki ten Fostimon, tak si myslím, že je to fajn.

majka11
26. nov 2008

Ozaj, ešte mi povedal, že je veľmi dôležité naštartovať tie vaječníky hneď na začiatku, tak preto radšej ten Fostimon, Gonal alebo Puregon. Potom že to je možné dokončiť aj Merionalom, ale základ je ten začiatok. Tou kombináciou ťa to vyjde lacnejšie. Tak ti prajem veľa šťastia a uvidíš, že to vyjde.

zuzali
26. nov 2008

labus, ja som mala Diphereline a Fostimon a nemala som žiadne vedľajšie účinky.... až teraz, asi mi začne rásť brucho😀 😀 😀 😀

lubkaeck
26. nov 2008

Labus - no tak ja som si pichala Decapeptyl 0,1mg/ml do bruska - vobec som nemala ani nijake priznaky, ani modrinu, len stipal, ale asi ako vsetky. No a do svalu som si pichala Menopur 75UI - to som najskor pichala 2amp a potom 3amp. Vajicok som mala 22, z toho bolo 16 zrelych a 13 sa poadrilo oplodnit, prezili vsetky PK, cize zdravy bojovnici, len sa im u mna asi nepacilo ☹ ale teraz uz dohovaram vecer brusku, ze sa ma pekne sustredit na novych osadnikov, aby sa im pacilo 😀 😀 A zostalo mi cele balenie Decapeptylu - 7amp. a cele balenie Menopuru 10amp. cize keby si potrebovala, tak sa ohlas. Len neviem ci nie su moc drahe, lebo ked som to vsetko kupovala v lekarni, tak som doplacala skoro 10tis a co som pozerala tak poistovna mi preplatila do 40tis 😖 No ale ak by si zohnala to mnozstvo co potrebujes, tak u mna ich mas za jednu kavu niekde v MAXe 😀 😀 😀

labus
26. nov 2008

Majka ty si fakt zlatá na mojom prvom IVF sam brala merional a ani mi ine nenukali a popravde,kým som sa nedostala sem na koníka ani som netušila ako to všetko funguje kedže som samoplatca tak aj lieky su dost podstatná záležitost za tie prve som dala 25,000 čo je teda dost . a prečo ti neodporučal merional?

majka11
26. nov 2008

Ahoj Zuzali, teraz nech ti už pekne rastie. Moja sestra má dvojičky a to brucho mala veru pekné.

labus
26. nov 2008

jáj zuzali aj ja chcem taký vedlajší učinok
asi si budem pítat ten fostimon teda a dufam že kiki mi aspon to čo jej zostalo predá a že ešte neečo pozhánam do februára

lubkaeck
26. nov 2008

Zuzi - ale ake bude to brucho fajne ked si nan v maji pekne polozis misocku a vobec nebudes potrebovat stolik, alebo Tm si tam hodi nejake pivecko 😀 😀 😀 😀 Inak taky vedlajsi ucinok by som brala hned 😉

labus
26. nov 2008

kočky no vy ste zlaté dík za info
Lubka ved to mi včera vravel doktor že možem dostat aj taketo drahe lieky ale že zaplatím miesto 25,000 tak cez 50,000 lenže ja som aj napriek tomu že som mala 40amp. merionala od 2DC 4 amp. mala len tie 4 foliky s 3 vajičkami a k tomu tie hnačky tak ho nechcem ani za nič

majka11
26. nov 2008

No labus, mne tiež nič predtým lekár nepovedal, len predpísal Merional a bolo. Teraz som zmenila CAR a lekár mi povedal, že Merional nie je čistý výrobok, ako Fostimon, Gonal a Puregon. Obsahuje síce tie látky, ktoré pri stimulácii potrebuješ, ale že obsahuje aj vedľajšie látky a nie každému robia tieto dobre. Takže radšej by zvolil niečo iné. Ja som tiež brala Gonal denne 225IU 16 dní, potom sa moja zásoba vyčerpala, tak mi predpísal na dokončenie Merional, ten so brala 3x75 jed. ešte dva dni.

labus
26. nov 2008

počujte kočky a čo ak by som zavolala do FC že ked nechcem merional čo by mi odporučil ine ked tam ine nedáva ak by som išla k ním znovu ked ma tam tak MM a doky tlačia?blbost? ved nech viem čo mám zhanat alebo si budem ista že tam teda nepojdem

lubkaeck
26. nov 2008

Baby vcera som mala vazny kocikovy trening 😉 Bola som pozriet maleho Ondrejka, a chystali sa s maminou na ockovanie. 😉 Kamoska ho nakrmila, ale isla telefonovat tak som ho dala odgrgnut a nakoniec mi prischlo aj prebalovanie, obliekanie, nakladanie do kocika a este som ho musela dostat aj do vytahu a aj z vchodu von 😀 😀 😀 A samoska ze som si ho odkocikovala az k doktorke 😀 😀 Kociar je perfektny, lebo ma velike kolesa a je hlboky. Bol to super zazitok a este aj kamoske sa to lubilo, lebo nemala starost len so sebou 😀 😀 Asi pojdem zajtra zase na nejaky trening 😀 😀 😀

majka11
26. nov 2008

Tak Lubka len pomaly trénuj. Čo nevidieť ti toi bude potrebné a čo sa raz naučíš.....

zuzali
26. nov 2008

labus, fostimon zostal aj mne asi 6 ks

lubi, tak už pekne cvičíš??? 😀 😀 😀

lubkaeck
26. nov 2008

Labus - pozri skus tam zavolat,ze co by ti odporucali ine, ked si takto zle reagovala ☹

lubkaeck
26. nov 2008

Zuzi - jasne, najskor som bala, ze mi to neurobi dobre, ale ten maly je taky krasny a dobrucky a ako mi lubi "rozpravat" 😀 tak sa vytesujem, ze tam mozem chodit a kamoske to nevadi, takze som rada 😉

Majka - presne tak, ako hovoris 😉 Tazko na cvicisku, lahko na bojisku 😀

kikina666
autor
26. nov 2008

labus ja mam teraz 11 ks co mi zostal z minula a teraz mi dali 30 a este mi urcite nejake zostanu, tak to aj nazbieras ` 😀

kikina666
autor
26. nov 2008

baby ucim sa slovicka z nemciny horor ...

lubkaeck
26. nov 2008

Kiki - a co take sa ucis? 😉

kikina666
autor
26. nov 2008

zajtra odchadzam ku segre do nemecka , tak tam chcem s nou prebrat gramatiku len slovicka musim vediet, tak driem v robote nemam co do obeda sa musim doucit 2.lekciu a poobede aspon 1 este, gramatiku mame prebratu po 5.lekciu opakovanie, musim dobiehat