Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
26. nov 2008

Tinka ,Luly tak vy takto sukromna žurka v sobotu no parádička a bohatá urodička moc dobre znamenie

tinka12
26. nov 2008

luly, no my sme dnes dorazili do GF az o pol deviatej 😀 som sa nevedela dostať z postele 😉 aj som na teba myslela, ze si uz urcite prec.... zajtra to snad vyjde...ale tiez ja pridem az okolo pol deviatej

tinka12
26. nov 2008

luly a co je s tvojou fotkou? nedas nam nejaku? 😉

zuzali
26. nov 2008

a inak čo máte novééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
26. nov 2008

tinka ja v počitači nemam žiadnu ☹ ☹
ja budem zasa v GF okolo 8.00 hod no neva v sobotu
sa určite stretneme 😀
tinka a mal ta drábek dnes????? mna ked on vyšetruje
tak ma to tiežstrašne boli

luly3
26. nov 2008

zuzali mi nič ty sa pochvál??? ako prežívaš tehulkovanie 😅 😅
zuzi a ozaj čo mame robit s tinkou po ET aby sme dopadli tak ako ty???

tinka12
26. nov 2008

ano, dnes som bola u neho...ale dnes to bolo v pohode...asi preto, ze som bola v tej ultrazvukovej miestnosti na lehatku a nie na koze a videla som pred sebou monitor a folikulky ...ale v pondelok som myslela ze sa tam rozplačem... ja mam stale plny mocový mechur...a kazdu chvilocku chodim na zachod, takze este aj to mi ktomu dopomohlo

tinka12
26. nov 2008

veru zuzi, to by aj mna zaujimalo.... je treba zostat doma aj po OPU? minimalne sa je treba asi setriť sa, ze? baby, hodte do placu nejake rady...prosíííím
luly kolko budes doma?

tinka12
26. nov 2008

Labus, ako sa maju tvoji synacikovia? a ty sa mas ako?

luly3
26. nov 2008

tinka ja som stale doma len objednavam tovar
a to možem aj s domu a telefonicky a beriem peniažky 😀
nato sa vzdy tešíííííííím 😀 😀 😀 😀 😀
ale keby som bola zamestnaná tak si dam určite PN od OPU...
ja som OPU velmi zle znášala aj som doma po nej odpadla a
2 dni ma bolelo brucho tak určite po OPU PN moja rada

tinka12
26. nov 2008

aj ja tak planujem... aspon sa poriadne vyspím 🙂

zuzali
26. nov 2008

ja som bola po OPU dve dni doma, lebo ma dosť bolelo brucho a po ET 5 dní, len som si tak polehovala

luly3
26. nov 2008

zuzali tie infošky hod čo si po ET robila 😅
a nehovor že nič lebo 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

zuzali
26. nov 2008

v prvý deň som len ležala a potom také jednoduché domáce práce a na tretí štvrtý deň už normálne 😀 😀 😀 😀 😀

a stále som hladkala bruško 😵 😵 😵 😵

zuzali
26. nov 2008

O.K., idem si dať na chvíľu pauzu od PC, papa 😵 😵 😵

gall
26. nov 2008

Ahoj,
som na tomto fóre prvý krát a mám na vás otázočku.
Začala som stimulovať 11.11.08. Od dnes som mala začať pichať puregon ale volali mi z centra, že hladina hormonov je vysoká a že v piatok mám ísť znovu na odber krve a utz a potom sa rozhodne. Do piatku stále picham iba Decapeptyl. Už sa to niektorej z vás stalo? Dokonca sa ma spýtali, či som vôbec dostala menzes. Ale ja som dostala menzes už v pondelok večer.

tinka12
26. nov 2008

ahoj gall, toto sa mi nestalo, ale tiez sa mi stalo, že mi pocas stimulky pridali lieky naviac... oni upravuju liecbu podla aktuálneho hormo profilu a ultrazvuku...neboj sa, dobre vedia co robia, a ak potrebujes pichať len decač, tak určite je na to dobry dovod

lubkaeck
26. nov 2008

Gall -no tak to neviem, mne sa to nestalo 😉 Ale daj vediet, ze ako si dopadla, lebo s tym som sa este nestretla, drzzim palec 😉

gall
26. nov 2008

Ďakujem, určite budem informovať...

Ale som z toho pekne rozladená ... snažím sa hľadať nejaké info, či už sa s tým niekto stretol ale zatiaľ nič.
Keby som aspoň vedela o aký hormón ide.

lubkaeck
26. nov 2008

No ved to, oni toho do telefonu vela nepovedia, ako keby sme sa na cudzich pytali 😠

labus
26. nov 2008

gall bud pokojná oni vedia čo robia a bud rada že je to tak mne krv nebrali ani raz

labus
26. nov 2008

Tinka chalani sa maju fajn no Andymu tu sádru nezávydím by ma piclo...
o Robka sa hádaju dva ping-pongove kluby včera to bol manžel riešit všetci ho chcu ale hrat za oba je vyčerpávajuce
Tino sa pripravuje na prve skušky -chodí na výšku externe
no a ja práve hisačim že nikam do žiadneho centra nejdem ,lebo manžel so mnou nemože ist na ten pohovor informačný a dostat sa na čas do Brna autobusomalebo vlakom je hruza
to iste platí o Martine ide mi tam jeden bus za den a jeden spat mam toho všetkeho plne zuby pojdem do práce ana všetko sa vykašlem

lubkaeck
26. nov 2008

Labus - nesal prosim Ta 😠 Prekazky su na to aby sa prekonavali alebo obchadzali a nie aby si sa pri nich otacala a isla naspat 😉 Vsetko zvladnes, no co, tak pojdes do Brna busom, vytlacis si mapu z netu, aby si trafila do centra, budes mat peknu prechadzku, alebo si zoberies taxik (myslim, ze ta stovka pri tych sumach co nas tieto nase deti stoja je nic 😉 ) Len prosim Ta nebud negativistka. Do ziadnej prace nepojdes, pekne pojdes do Heliosu a hotovo. Chnapes ma??????

tinka12
26. nov 2008

Labus, zlatko, lubka ma pravdu....alebo popros niekoho aby ta tam odviezol...nejaku kamosku, das jej na benzin a urobite si pekný výlet... a manzel pojde az na druhe stretnutie 🙂 ved uz to aj tak vsetko urcite super ovlada. 😉 porozmyslaj este nad tou dopravou, urcite to nie je neriesiteľné!!! a na robotu sa vyser! tá počká!!!! 😀

lubkaeck
26. nov 2008

Tinus - tak tak, robota nie je zajac, neutecie 😉
Labus a ked budes dlho lamentovat a rozhodovat sa, nezabudni, ze nemladneme atelo neoklames, cize nespekuluj a pekne chod tam kde si ojednana 🙂

lubkaeck
26. nov 2008

objednana -som myslela 🙂

labus
26. nov 2008

babule vy ste zlaté ale fakt mám toho dost do Brna by som prestupovala 3x a spat to je des.
No manžel povedal že zajtra sa porozparáva zo šefom on velmi chce aby som tam šla a do Heliosu sa zajtra musím preobjednat tak aby som mohla íst jediným autobusom od nás ráno o 7,00 a spat o 15,00 inak smola nič..a na 15,00 som bola objednaná
a ked si pomyslím že februaár hrozne cesty a obe centrá daleko každy druhý den kontrola a ja už stará stariga a šanca maličká fakt mám chut sa na to vybodnut

lubkaeck
26. nov 2008

Labus - tak to zvladnes v pohode 😉 Aspon budes moct batohu vzsvetlovat co si kvoli nemu muesla podstupit, ked ta nahodou nastve 😀

labus
26. nov 2008

Lubka no ved to už teraz nech sa tešíííííííííííí 😀 😀

lubkaeck
26. nov 2008

Labus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked si predstavim moju maminu ako si zo mna sem tam utahuje a ak ja budem taka ista, tak to bude mat to dite so mnou vesele 😀