Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

labus
30. nov 2008

o.k. Luly štvrtok je len a len tvooooooooooj a tvojich babuliek neboj

tinka12
30. nov 2008

jaaj, jasne labus, zlatko ,strasne moc moc budem na teba v stredu mysliet 🙂 mysli, ze to nie je vela...ja som si vzala mensiu koncentráciu kyseliny listovej...je to: 100 ks. tabliet v hnedej flaske

labus
30. nov 2008

Tinka dakujem pošli mi do IP presný názov prosím nech niesom v lekárni ako pako že hnedá flaška a dakujem a Andy ta moc pozdravuje vravela som chalanom že ti budeme držat palce a on hned tej peknučkej?jasneeeeeeeeeeeee mami 😀 😀

tinka12
30. nov 2008

neboj, starigou ta urcite nenazvu... pre nich budes pacientka, ako ktorákolvek iná...ako to dopadlo v tej nitre? kedy tam mas termin?

luly3
30. nov 2008

som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

luly3
30. nov 2008

labus no no aka stara???????????????
ved už som ti povedala: si žena v najlepších rokoch
a inak moja suseda ma 38 a 10 mesačnu ceru a bola prvorodičkou 😉
tak pohodka

luly3
30. nov 2008

labus normalne si vypítaj kyselinu listovu
ja som si ju tak pítala 😉
a zajtra si pojdem kupit tem calibrum plan

baby ja mam taky pocit že nam to s tinkou vyjde 😅 😅 😅 😅
ja sa tak tešííííííííííííííííííííííííííííííím

luly3
30. nov 2008

babule idem spinuškat krasnu nocku

Tinka myslííííííííííííííííííííííííííííím na teba posielam
ti tolko štastíčka kolko len potrebuješ 😅

pozdravujeme mangela paaaaaaaaaaaaaaaa

tinka12
30. nov 2008

dakujeme aj my vas zdravime 😉 krásne sníčky

tinka12
30. nov 2008

aj ja uz idem spinkať, pretoze zajtra je den D... 😉 krásne sny vsetkýýým

labus
30. nov 2008

Tinka v nitre?nemám termín v nitre myslíš imunologičku dopadlo to super a v stredu ráno mám odbery krvi
Luly obom vám dakujem a DN

kikina666
autor
30. nov 2008

ahojte ... no som opat tu, som upratovala a prala cely byt hore nohami
a uz aj dobru noc

labus vola sa to Pro Bio kyselina listova

kikina666
autor
1. dec 2008

dobre ranko .... babenky ako ste sa vyspinkali ???

ked to tak sledujem akosi tu klesla aktivita pisania ...

labus
1. dec 2008

ahoj kiki dík dneska skočím do lekárne a máš pravdu aktivita písania je tu zo dna na den nižšia ako sa máš,

kikina666
autor
1. dec 2008

labus ... uz maju vsetky po stiimulke a uz sa im nechce sem ani nakuknut .... ked na to tak pozeram na moju stimulku si budem asi musiet zalozit vlastnu temicku

dicinka sem uz ani nepachne, ved je tehulka tak ju uz nezaujimame a ostatne tehulky tiez, len zuzali sem chodi,
o endzi ani chyru a ani slychu

kejla sem tam a lubka tiez uz malo

a kedy by si chcela zacat ??

kikina666
autor
1. dec 2008

tinka drz sa dnes na ET drzim palce a budem na teba mysliet ....
kolko si vlozila ???

labus
1. dec 2008

kiki chcela by som vo februari skor nemožem ale idem na tie pohovory do Brna a Heliosu tento a buduci týžden dovtedy budem mat všetky imuno výsledky a budem PN aby som bola fit a nedopadlo to takou katastrofou tak mi odporučil moj gynekolog aj imunologička

kikina666
autor
1. dec 2008

labus spravne rozhodnutie, mysli potom ze mi zostane ten fostimon tak to vybav tak aby ti predpisali fostimon .... dufam, ze ho uz nebudem potrebovat dalsi krat

mne sa tak nic nechce po 2 dnoch dovolenky

labus
1. dec 2008

kiki dakujem myslím na to a budem sa pítat či by mi ho nevedeli predpísat aj Zuzali zostalo 6ks tak mi ich slubila tak to by bolo super,že sa ti po dovolenke nič nechce sa ti nečudujem a verím že ten fostimon už potrebovat nebudeš nesmieš ho potrebovat ved ten bude pre mna 😀 😀 😀 ty si už budeš tehulkovat ja sa budem modlit nech ti to výjde a dobre skutky bývaju odmenené tak neboj každý z nás má aj štastnu hviezdu nie len tu smutnu to mi ver 😉

eicka1b
1. dec 2008

ahojte, mam jednu otazocku, neviem ci s ty niektora mate skusenost, ale potrebovala by som poradit.Ide o to ze by sme s muzom chceli babetko ale doktor mi zistil cistu na oboch vajecnikoch, su male, ale su tam. Ked som sa pytala ci sa mozeme pokusat, nesnazil sa mi to vyhovarat a ani nepovedal, ze vyslovenen nemozeme. Ale chcela by som este nejaky nazor. Tav vas prosim ak mate taku skusenost,alebo o tom nieco viete, budem vdacna...

kikina666
autor
1. dec 2008

no budem sa ho musiet asi zbavit lebo ma dobu expiracie do 07/09 a to by som dalsiu stimulku uz nestihla a skoda ho nechat prepadnut

kikina666
autor
1. dec 2008

eicka1b ahoj ... ked su cysty a nie su velke tak to neprekaza ja mam polycysticke vajecniky a zatial je to ok, raz som otehotnela noprmalne ale zial som potratila a potom sme boli na umelom , dr. v tom nevidi problem ale ja na tvojom mieste by som navstivila nejake centrum asistovanej reprodukcie a tam sa tejto problematike ovela viac venuju ako obycajni obvodaci ... a tam ti povedia, co treba robit ... v blave su 2 centra, v martine 1, v ruzomberku 1 a v kosiciach tiez 1 ... ked tam zavolas a dohodnes si stretko ochotne ti radi poradia

labus
1. dec 2008

kiki moja verím že ty ho už potrebovat nebudeš a že mne pomože a už len foto babatiek si budeme vymienat 😉
eicka1b ahoj to je tažko takto posudit ale pokial su male možu aj same od seba parknut alebo sa vysušit mne raz vysušali cistu tiamínovými injekciami a zabralo cista sa vysušila a operácia nebola potrebná no ale to je individualne

kikina666
autor
1. dec 2008

labus mne sa nic nechceeeeeeeee nemame tu ziadnu robotu na dnes surfujeme po nete aj s kolegom ... on hlada dovolenku lyzovacku a ja len tak bruzdam po koniku, lenze akosi sa odtialto vsetky vytratili tak si nemam s kym pisat

labus
1. dec 2008

NO TO Máš PRAVDU NIKTO TU NIEJE žIAL AJ JA O CHVýLU ODCHáDZAM POTREBUJEM NIEčO VYBAVIT O 10,00 MI ZAčíNA VYCHáDZKA POOBEDE MRKNEM AHOJ

kikina666
autor
1. dec 2008

no aspon niekto ... pokial ste stimulovali tak som to tu nestihala citat a teraz akoby sa uz babam ani nechcelo, uz to maju za sebou ... to bolo silnych reci ... budeme tu s tebou ked budes stimulovat a nakoniec si tu zostala iba ty a zuzali ...

blinky
1. dec 2008

Ahoj kiki neviem ci si este na mna spominas,obcas som sem nakukla a chcem ti povedat ze aj u mna mas palce iste a budem sledovat tvoj osud a samozrejme vsetkych co sem chodia.Citam vas stale,len s pisanim je to horsie,lebo ja som taky pocitacovy antitalent 😠
Ja som 7.den po ET tak som trochu nervozna ako to dopadne,chcela by som vydrzat bez testu,ale neviem ci to dokazem 😀
Drzte sa a samozrejme tehulkam gratulujem a hlcem vsetky tehuvirusiky 😉

kikina666
autor
1. dec 2008

blinky jasne ze si spominam

blinky neboj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj ... uz si opluta
a kedy ides na krv ????
a kde chodis do heliku alebo do blavy?

blinky
1. dec 2008

Vdakaaaaaa,chodim tiez do Heliosu a krv 8.12

kikina666
autor
1. dec 2008

tak ja verim ze 8.12. bude stastny den, ja by som 9.12. mala zacat s Proverou tak to bude dobry zaciatok ked budes na mna plut tehu virusiky ....